Dráhy 178, Frenštát pod Radhoštěm
Praktický lékař stomatolog

F

To co tady píšou lidi nechápu me se vzdy vřele zepta jak se mam prohodime par slov a jde na to vse udela rychle a hlavně kvalitni chodim k nemu jiz 15 let a nikdy se nestalo ze by blomba vypadla nebo neco podobného.Takže za me na výbornou

Jsem naprosto spokojen :-) nemluví a maká. To co udělá drží. Velmi si cením jeho profesionality. Mě i mé rodiny dal zuby kompletně do pořádku

S panem Psotou mám velmi negativní zkušenosti. To, že je arogantní je pomíjivé. Mne vadilo, že neměnil nástroje a při umrtvení mne dvakrát po sobě píchl injekci do žilky. Takže tvář otekla a zmodrala a ještě jsem si domů odnesla pořádný zánět. Měla jsem ale štěstí, ujal se mne jiný lékař ve FM, dovednostem pana Psoty se pak podivovali všichni přítomní zubaři na středisku :-)
Dodnes mám jeden koutek úst povislý------ Lada

Pan Psota je poměrně zkušený a erudovaný lékař, to z něj však (alespoň v mých očích) ještě profesionála zdaleka nedělá... Jak tady v mnohých komentářích zaznívá, když ho zastihnete v horší náladě (což je bohužel poměrně často), je to nerudný, nekomunikativní a velmi arogantní člověk. U něj jsem se v takových dnech cítil spíše jako "položka" na fakturu pro pojišťovnu, než jako pacient, kterému chce opravdu pomoci...

Další minus má u mě za to, že dosti nevybíravě haní svou nově vzniklou "konkurenci", ke které jsem od něj odešel a jsem neuvěřitelně spokojený. O to více by se měl v prvé řadě zamyslet nad svým přístupem k pacientům...

Chodí k němu celá rodina, syn od svých dvou let, dnes má 10 let a nemá s ním problémy, vždy se spolu zasmějí a povtípkují. Tak že nevěřím, že se k dětem neumí chovat.Někdy je pravda přímy,ale nejsme v mateřské školce, aby vážil slova, hold pravda někdy bolí. Děkují za ní pane Psota

U doktora Psoty jsem byl několikrát a vždy na mě působil nerudným dojmem. Nemluví, neptá se, dělá si po svém, na bolest reaguje podrážděně, neodpoví na pozdrav. Máte pocit, že jste Kusovka,(loutka) která přišla, otravuje, on udělá něco podle sebe a odchod neotravuj. U doktora očekává člověk důvěru, která nějak pramení z vystupování samotného lékaře. U doktora Psoty ve mě důvěra nevznikla. Hledal jsem nového zubaře a našel.

Velmi arogantní a samolibý člověk u něhož je aktuální nálada naprosto nepředvídatelná. Nesnese jakýkoliv nesouhlas a s lidmi jedná s opovržením a zamýšlené úkony s nimi naprosto nehodlá konsultovat. Dělá si co se mu zamane a to , že jej člověk pravidelně v půlročních interlavech navštěvuje nezanmená, že má chrup v pořádku, většinou je již pozdě.

V minulosti jsem si tohoto zubaře nemohl vynachválit, ale to, že mi při poslední návštěvě zničil zdravý zub mě maximálně naštvalo. Arogantní, nepříjemný a velmi náladový. Bohužel dobrých zubařů co přijímají pacienty je jako šafránu a on si je toho moc dobře vědom.

Doporučuji,
Já jsem velmi spokojena = jsme u něho celá rodina.
Nesouhlasím s názorem, že k němu nechodit s dětmi.
Moje děti od nejútlejšího věku k němu chodí na preventivní kontroly,
nikdy nebyl problém.
Je třeba se však také starat o své zuby a nevyžadovat po lékaři "zázraky"
Děkuji

Jeho přístup k pacientum je povrchní, absolutně nekomunikuje s pacientem a jestliže se v bolestech domáhám injekce, a on je ješte ještě překvapen, že mě to "bolí" vypovídá to o jeho ignoraci. Přání pacienta přehlíží - "dělá si to po svém" velmi vážně uvažuji o tom, že od něho odejdu.