Petr Prochorovský, lidový léčitel Praha

MUDr. Petr Prochorovský

Lidový léčitel Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vršovická 918, Praha
Lidové léčitelství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Po vesměs kladných hodnoceních zde, jsem čekala trošku víc. Pan doktor má sice oproti jiným velmi krátké objednací lhůty a ani v čekárně nečkáte dlouho (na druhou stranu, na to že v ordinaci nikoho neměl a byla jsem objednaná na konkrétní hodinu, tak jsem čekala 30 minut, tak se mohl alespoň omluvit za zpoždění), ale celkově na mě moc profesionálně nepůsobil. Pořád někam odbíhal, zapomínal co jsem mu řekla, když si to psal do počítače, vyšetřoval mě oblečenou (problémy s páteří), takže toho nemohl moc poznat. Pokud potřebujete jen doporučení na rehabilitaci nebo rentgen, tak tam určitě běžte, ale v případě něčeho závažnějšího v něj moc důvěru nemám. Následné vyšetření na rehabilitaci bylo daleko důkladnější a rady jak postupovat také.


Ověřeny pacient

Báječnej, milej, pomáhající s dlouhodobím účinkem.
Velmi doporučuji.


jako jedinej lékař mi pomohl...po 2 letech trápeí a vyšetření-při první návštěvě pomohl.....


Velmi šikovný lékař, výborně provádí mobilizace a velice se věnuje každému pacientovi.Doporučuji každému, kdo má problémy zvláště se zády.


velmi pečlivý lékař


T

Byl jsem u něho a vysvětlil mi podrobně mé problémy. Z rentgenu, kde mi jinde řekli, že je to "dobrý", tak mi ukázal výrůstky, se kterými budu mít problémy až za pár let, vysvětlil mi které obratle jsou rizikové, kde je větší či menší škvíra a pak mi odblokoval záda, doporučil cviky, dal příručku a ještě přeposlal na další důležité vyšetření. Nejochotnější lékař, kterého jsme kdy viděl, který se baví s pacientem tak, že mu rozumí a není to jen o tom, že pacient je kus a informovanost nulová jako jinde.

Má zájem člověku pomoct.


Pan doktor je velmi příjemný a milý, výborně mě vždy uvolní páteř, která se mi zablokovává. Při objednání vždy vyjde, v rámci možností, vstříc.


E

Sama jsem bývalý zdravotník a tak mohu posuzovat zasvěceně. Pan doktor je svědomitý, pečlivý. dá se říct, že v dnešní době patří k menšině. Zatímco kvalita zdravotnictví se snižuje, tento lékař ji svým příkladným přístupem k pacientům a jejich zdravotním problémům pozvedává. Kéž by takových bylo více.


J

Na návštěvu u tohoto lékaře se vždy těším. Je to výborný lékař, kompetentní a navíc velmi milý. Prostě ví, co dělá. Musím také velmi pochválit jeho přístup k pacientům co se týče objednávání, má internetové stránky, kde se můžete objednat, a není pro něj ani problém Vám zavolat, pokud nastane nějaká změna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti