Adresa

Jana Wericha 502, Blatná
Poliklinika Blatná

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Já mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Jeho ordinaci jsem navštívila několikrát a vždy jsem byla maximálně spokojená jak s jeho chováním a tak hlavně s určením jeho diagnózy a následnou léčbou. Je to odborník na svém místě.


Vyšetřil dítě rychle a spolehlivé, léky na otitidu zabrali dobře. Kvalifikovaný lékař.


L
Ověřeny pacient

Doteď si pamatuju, když mi jako asi tříleté píchal uši, to už mluví samo za sebe, když jinak si nepamatuju skoro nic.

Taky mě dostal, když mě totálně seřval, že si v 15 letech nezjišťuju, co mi vlastně v nemocnici dělali, co mi přesně bylo atd. Jako doktoři za takovou puberťačkou zrovna nechodili celý nažhavený, aby mi všechno vysvětlili... všechno věděla mamka, to mi připadalo dostačující. Panu Pražákovi ne.

Co mě ale nejvíc donutilo ponechat si tenhle názor (hodnocení: "velmi slabý"), bylo vyšetření sluchu, kdy při poslouchání na levé ucho jsem v klidu skoro všechny tóny slyšela, zatímco při vyšetření pravého ucha vešel do ordinace jakýsi maník, s kterým si pan Pražák začal nahlas povídat, takže jsem v té "kukani", která fakt není zvukotěsná, všechno slyšela a tím pádem jsem se nemohla soustředit na vysokofrekvenční tóny atd. Pan Pražák mě pak "seřval" s tím, že dnešní mládež je hrozná, poslouchá muziku nahlas a několikrát mi zopakoval, že sluch v pravém uchu se mi už NIKDY NEzlepší, tak ať si to uvědomím.

Tsss...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti