Adresa

Ordinace
Za Plumlovskou, Prostějov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

Skvělý lékař odborník s úžasným nefalšovaným lidským přístupem! Škoda, že není lékařů takových víc...

E
Ověřený profil

Pana doktora si velice vážím.Úžasný a lidský přístup k pacientům,jeho trpělivost s pacienty je až neskutečná.Jsem šťastná,že jsem si ho na doporučení vybrala.Je těžké když člověk onemocní rakovinou se s tím vyrovnat,ale s jeho přístupem a radou to zvládám.Děkuji mu za vše a doufám,že s jeho pomocí vyhraji.Eva Muchová

H
Ověřený profil

Pan doktor je opravdu vynikající lékař s citem pro lidi. Prošla jsem s ním celou léčbu od momentu, kdy mi sdělil diagnozu až po dnešní dobu, kdy po téměř 14 ti letech k němu docházím na kontroly a vždy byl příjemný, měl pochopení a dokázal mě i rozesmát. Vím, že práce na tomto odd. musí být i pro něj velice psychicky náročná, ale i po těch letech se nestal neosobním profesionálem, což si u něj moc cením. Zbořilová Hana


J

Výborný odborník se vzácným smyslem pro humor.


J
Ověřený profil

Mohu vřele doporučit a moc si ho vážím pro jeho lidský přístup.Dokáže se vcítit do pocitů každého pacienta a při jeho péči jsem ani nevnímala, jak mám závažné onemocnění.V poslední fázi nemoci se dostala do jeho péče i moje dcera a jeho snaha ulehčit jí i nám poslední chvíle života byla bezpříkladná, za což jsme mu nesmírně vděčni.


Pana dr. Praskače si velice vážim pro jeho přístup k pacientovi. Ja se léčim již čtvrtým rokem, ale jěště jsem od něho neslyšela, že něco nejde. I když ne všechno se dá vyléčit a zachránit, tak naději vám dá vždy a to je to, co nemocný určitě moc potřebuje. Má vždy na pacienta čas, trpělivost a ochotu vyslechnout i když mají na oddělení desítky pacientů denně. Je opravdu úžasný jako člověk i jako lékař, z mé strany mu patří veliké děkuji a co budu na světě budu říkat, že je to opravdu dobrý člověk a lékař. Moje děkuji patří i sestřičkám na oddělělní onkologie.

M.C.


mam s nim jen ty nejlepsi zkusenosti na rozdil od primare,ke kteremu nikdo nechcejit


Pana doktora Praskače vřele doporučuji. Preventivní kontroly v mamologické poradně jsou dnes pro ženy nutností, ale přiznám se, že pokaždé jdu na kontrolu s obavami...co kdyby. O to více si cením lidského přístupu pana doktora, který se ještě pořád - i po letech praxe - dokáže vcítit do duše pacienta, neváhá podpořit milým slovem a nesmírně laskavým přístupem. Získal si mou naprostou důvěru jako lékař i jako člověk.


Tento lékař je příjemný a velmi ochotný narozdíl od jeho nadřízeného primáře Brtníka,který skoní co se dá asi proto tu ani nemá registraci.


N

nejde jen o doporučení ale nutnost k nim zajít pro kontrolu.ale mohu říci že nejen lékař ale i prim.brtník a celý jejich kolektiv jsou sehraní a na svém místě .jsou příjemní a fakt dobří


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti