MUDr. Petr Paszek (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 5 Více

Endodontické konzultace

Estetická stomatologie

Léčba paradentózy +7 Více

Opg

Renovace zubů

Rvg snímky distálních zubů k vyloučení mezizubních kazů

Preferuji estetické, kvalitní a bezbolestné ošetření.

Endodontické konzultace

Estetická stomatologie

Léčba paradentózy

Opg

Renovace zubů

Rvg snímky distálních zubů k vyloučení mezizubních kazů

Umělý chrup

MUDr. Petr Paszek

Vyšetření dutiny ústní a všech zubů

Vyšetření parodontózy

Zubní výplně

Umístění: MUDr. Petr Paszek prevence zubního kazu

Mudr.Petr Paszek je nejlepší zubař, kterého jsem kdy navštěvovala, vážím si jeho velmi empatického přístupu k pacientům a navíc je geniální specialista ve svém oboru. Hluboce před ním smekám a vážím si toho, že se svou rodinou máme tu čest být jeho pacienty.
Martina Rzeszutová

Skvělý specialista,trpělivý,milý,komunikativní.Je to pán dentista s velkým D.Není to dentista,který Vás rychle ošetří a další na řadu.Jelikož je zubařu malo a většinou mají skoro všichni s kterýma jsem měl tu čest málo času se Vám věnovat,tak tento p.mudr si na Vas najde dostatek času a profesionalně Vás ošetří.Proto ho hodnotím tou nejvyšší známkou jak lékaře a taky hlavně jako skvělého člověka.Strumienski Petr

Milé chování, vstřícný přstup, kvalitní péče - pana doktora určitě doporučuji

S panem doktorem jsem velmi spokojen. Pečlivě se věnuje jakémukoliv problému, ochotně předem vysvětlí zákrok
který bude provádět. V pravidelných intervalech provádí preventivní rentgen aby se odhalilo/vyloučilo skryté kazy či jiné nežádoucí problémy.

Ke kladným názorům v tomto případě se nelze nepřidat.Opravdu hodně příjemný,ochotný,milý,citlivý a trpělivý zubař,jaký se málo kde vidí myslím.A pochvala patří i jeho milé sestřičce.Jsem štastná že mám tu čest navštěvovat tuto ordinaci a nemusím už chodit s hrůzou k zubaři jako do ted.Takže přeji jen tak dál a spoustu spokojených pacientů.

Skutečně nejlepší zubař. Když jsem viděla své zuby, tak jsem se styděla. Ale pan doktor je génius. To tel číslo je: 558741529 :-)

Nejpečlivější a nejlepší zubař. Vřele doporučuji!!!

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy potkala. Milý, ochotný a vstřícný. Ale hlavně pečlivý, svou práci vykonává precizně.

Je to fantastický doktor, citlivý klidný a umí si na vás udělat čas! Rád vá vše vysvetlí a myslím, že své práci rozumí i přesto, že je mladý! Velice se zubaře bojím a trpím jako zvíře ale doktora Paszka je radost navštěvovat. Předchozí zubařka mi špatně ošetřila kazy a vykašlala se na pichlavou bolest pod okem na, kterou jen namítla, že se vstřebá! Pan doktor Paszek zjístil, že se jedná o chronický zánět do kosti, který následně ošetřil a po několika návštěvách jsem měla dvě fantastické korunky, které sedli na první šup! Je to prostě machr!!!

Zatím jsem u něj byla jen jednou, ale velmi mě překvapil, jak je milý a hodný. Dokonce i umrtvení na vrtání kazu nabídnul, což se mi nestalo dosud. Vždy to bylo jen "to nic není, to vydržíte"
Je výborný ohledně léčby parodontozy, hned mě upozornil na problémy a co dělat, abych prodloužila na co nejdelší dobu než nemoc opravdu propukne a zuby půjdou ven. Což bývala zubařka absolutně neřešila, jednou její reakcí bylo "tomu se nedá zabránit, to půjde ven" a dokonce ani vrtat kaz už nechtěla, že to půjde během pár měsíců ven. Teď to už bude rok co jsem od ní ppryč a zuby mám všechny a dásně přestaly tolik krvácet!!
JE DOBRÝ!!!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,lehce mě při zkusu jidla pobolívá 6 v pravo nahoře.Je to mrtvý zub,s krásně vyplněnym kořenem a je vyplněn bilou plonbou.Bolì mě asi 2,5měs.,nechci o zub přijít.Rtg je bez změn.Dá se prosìm nějak zachránit.Myslím,že vytrhnutí,je už to poslední.Koušu raději na druhé straně.Děkuji za odpověď.S pozdravem L.K.

Předchozí odpovědi jsou správné, ovšem nutno doplnit, že zub zaplněný až na konec kanálku může být ještě půl roku citlivý na skus. Takže pokud nedojde k zhoršení, nejdříve bych počkal.

MUDr. Petr Paszek

• Zubní lékař mi naúčtoval pod uvedeným kódem 00501 " jako účel platby " za vytržení zubu a kořene částku 530 Kč.
    Může toto účtovat, když tyto zákroky plně hradí moje zdravotní VZP ( pojišťovna 111 ) ?
    Děkuji za odpověď, P.B.

V případě, že ordinace poskytuje výhradně nadstandartní stomatologii, pacienti si hradí úplně všechno, včetně extrakce. Měli by o tom však předem informovat.

MUDr. Petr Paszek

Preferuji estetické, kvalitní a bezbolestné ošetření.