Konzultace online

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet:
2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.
3). To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

Online consultations

SportsMedConsultaion privátní klinika

Navštívil jsem ordinaci MUDr.Nepraše v Tachově 22.4.24 pro akutní problémy s kolenem (nateklé koleno, silné bolesti). Přestože má pan doktor na webu naší polikliniky zveřejněné sdělení, že akutní případy ošetřuje bez objednání, sestra mi sdělila, že podmínkou ošetření je úhrada poplatku ve výši xxx Kč (to ovšem na webu uvedené nemá...). To jsem odmítnul a musel jsem posléze vyhledat pomoc na pohotovosti v Plzni.

Umístění: SportsMedConsultaion privátní klinika diagnostické vyšetření

Profesionální a zároveň lidský přístup. Po letitých problémech s kolenem, způsobených úrazy při lyžování, jsem si prošla několik ordinací ortopedů, abych si vyslechla, že takhle stará kolena už se nespravují, jenom vyměňují. MUDr. Nepraš mi nabídl velmi rychlé řešení, do měsíce provedl plastiku křížových vazů a zajistil následnou bezprostřední pooperační rehabilitaci. Koleno funguje, je stabilní. Pana doktora Nepraše mohu vřele doporučit, je to odborník na svém místě.

Umístění: SportsMedConsultaion privátní klinika diagnostické vyšetření

Děkuji, že existují odborníci jako Mudr Nepraš. Doporučuji všemi deseti! To,co ve státním zanedbali, Mudr napravil. Diagnózu poznal na první dobrou. Neskutečně skvělý přístup!

Umístění: SportsMedConsultaion privátní klinika diagnostické vyšetření

Oceňuji individuální přístup pana doktora. Rychlá diagnóza, rychlé řešení mého problému. Za mě 100% spokojenost a doporučují všem.

Umístění: SportsMedConsultaion privátní klinika klinické vyšetření

Za panem doktorem 135 km domova vždy rád dojedu! Největší profík v oboru, kterého jsem potkal. Dal mě dohromady po těžkém úrazu. Kyčel i koleno odoperováno a již mohu odpočítávat dny kdy se vrátím zpět do plnohodnotného života. Děkuji a doporučuji

Dle meho je pan doktor specialista cislo jedna v ortopedii. To co nepoznali jini ortopedi, pan doktor Nepras urcil diagnozu na prvni dobrou. Pro jistou me poslal na magnetickou rezonanci, ktera diagnozu potvrdila. Již mam svuj termin operace a vse v běhu tak jak ma.

Absolutní TOP servis,přesně na čas objednávky,magnetická rezonance osobně zařízená do 10 dnů,operace menisku do 3 týdnů.Perfektní ostatní personál na recepci.Ceny vysoké,ale odpocídají kvalitě.

Velký dík celému týmu pana doktora Nepraše! Po letech trápení, čekání po doktorech a zobání pilulek bez efektu, konečně sportuji! V soukromé ordinaci bez čekání, rychle stanovená diagnóza, do 14 dnů jsme obdržela termín operace(v nemocnici jinak čekací listina x měsíců), berle 3dny. A po pár týdnech zpět v kondici jako před lety. Takže doporučuji

Za akutní ošetření úrazu požadován manipupační poplatek z důvodu, že nebyl pacient objednaný (což u úrazu není mocmožné, jinak by mne však pan doktor neošetřil). Při léčbě požadován další poplatek za injekci, kterou nehradí zdravotní pojišťovna, ale je pro léčbu potřebná, dále sděleno, že je z důvodů vážného poškození kolene nutná okamžitá operace na soukromé klinice, kde pan doktor také pracuje. Tuto diagnózu jsem proto raději ještě zkonzultoval s jinými lékaři a bylo zjištěno, že koleno je zcela zdravé a bez poškození, jednalo se pouze o natažení svalového úponu po sportovní zátěži, léčba je pouze klidový režim. Nyní zjišťuji, že podobnou zkušenost má s panem doktorem více pacientů.

Nespokojenost se způsobem léčby pana doktora, protože spočívá v tom, že doporučí aplikaci drahých injekcí. Po postupné aplikaci celkem 3 dávek těchto injekcí zdravotní problém nebyl odstraněn. Pak panem doktorem doporučena operace na soukromé klinice pana doktora. Proto jsem diagnózu stanovenou panem doktorem ještě raději konzultovala s jiným lékařem, zjistilo se, že diagnóza byla stanovena špatně, operace nebyla vůbec potřeba a zdravotní problém byl vyléčen zcela bez příplatků pacienta tj. pouze léky hrazenými zdravotní pojišťovnou. Proto pana doktora nedoporučuji.