Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Jičínská 300, Sobotka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Osobně nenajdu na pana doktora Krykorku jediné špatné slovo. V sedmém měsíci těhotenství bylo potřeba vyndat slepé střevo, dva týdny jsem strávila na gynekologii v Jičíně a bylo o mě postaráno velmi dobře. Vlastně musím pochválit celý tamní tým, lékaře i sestry, prostě všichni do jednoho byli úžasní a velmi příjemní, prokázali velkou profesionalitu, a to jsem je první týden hodně trápila svým skuhráním. Abych byla spravedlivá, musím pochválit i chirurgy, kteří mě chodili kontrolovat i v noci:-) Nebýt jich, tak to dopadlo hodně špatně.

M

Velmi prijemny doktror, ale u me se moc veci ohledne nemoci nepodarilo, poslal me na zenskou operaci, pricemz jsem uzivala leky od neho napsane na predpis a bohuzel pred operaci me pan primar Voltr rekl, ze pri teto lecbe nelze operaci uskutecnit, leky se musi minimalne 2-3 mesice vysadit, coz asi pan doktor Krykorka nevedel nebo si neprecetl. Pochybyl, nyni jiz jsem evidovana jinde

M
Ověřený profil

Perfektní přístup, profesionalita. Od doby co chodím k němu, nemám nepříjemné pocity, když jdu na gynekologii. A jeho sestřička též výborná !


K

Velmi dobrý gynekolog


jsem dlouholetá pacientka pana doktora. A vím, že už v nemocnici nejméně rok neslouží. Nepletete si to s Dr Krykorkou mladším? Já jsem velmi spokojená.


Ověřený profil

Nemůžu si stěžovat, ve všem pomůže a arogantní mi teda rozhodně nepřijde!Moje maminka k němu také chodí a odrodil jí 2 děti a to císařem a vše bez komplikací. Opravdu mohu vřele doporučit.


nejlepší doktor pod sluncem!!!


H

Pan doktor je vážně super,nic nezanedbá,dáva na vše dobrý pozor..Chodím k němu s radostí..


P

Jsem velice spokojená s péčí pana doktora,opravdu si nemohu na nic stěžovat,perfektní komunikace,vztřícnost,moc milé jednání,pečlivost,to se týká i moc milé sestřičky co má pan doktor.Vše se řeší v pohodě a v klidu.Pana doktora mohu ze své zkušenosti jen doporučit.


R

velmi solidní, klidní a spolehlivý lékař. Dá se s ním o všem hovořit a se vším pomůže. Velmi milá a ochotná je i jeho asistentka. Ještě jsem se nesetkala nikde s takovou ochotou a příjemným prostředím.Budu se zde registrovat, ač jsem z Prahy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu