Plzeňská 435, Chotěšov

Boh. Kašpara 450, Chlumčany

Smetanova 292, Starý Plzenec

Palackého 259, Blovice

Umístění: Ženská ambulance

Take chodim k panu Krčálovi je to nejlepsi pan doktor co kdy byl a ze jsem jich vystridala asi 5. Pomohl mi se vsim s cim sem za nim prisla a obe moje tehotenstvi byli diky nemu pohodove druhe bylo rizikove ale se vsim mi pomohl odpovedel ne vsechny me otazky a dnes mam dva zdrave krasne kluky. Jedine co mi mrzi ze mi neodrodil ani jednoho syna ale za to nemuze mel sluzbu bohuzel ve ctvrtek a malej se narodil v patek a to same bylo s tim druhym. je to dokonalej chlap i doktor ma neco v sobe co jinej nema. A nezapomenu ani na sestricku protoze ta se asi od nej nakazila dobrou naladou a usmevavosti. Ivana

Dnes jsem byla u pana doktora teprve podruhé, ale při odchodu se člověk musí usmívat. Připadá mi, že mu o pacienta opravdu jde a nejste u něj jen kus masa na běžícím páse. K panu doktoru jsem přišla s mimoděložním těhotenstvím a když mě poslal do špitálu, napsal i několik sms jak se daří a jestli je vše v pořádku. Dokonce mi doporučil i čaj na otěhotnění báby Kamenické (o kterém jsem sice věděla, ale i toto mě u běžného lékaře jako je on, velmi mile potěšilo).
V čekárně sice posedíte celkem dlouho, ale mě to za to stojí.
Kéž by bylo takových lékařů víc!
Musím také vyzdvihnout i sestřičku pana Krčála. Rovněž milá a ochotná za každé situace.

Milé ženy,
ráda bych také napsala chválu na pana doktora Krčála.
Do jeho ordinace už chodim skoro 20 let a za celou dobu se vůbec nezměnil.Vždy přivítá s milým úsměvem a dobrou náladou.Při všech prohlídkách je velmi pečlivý a svědomitý.Dokáže pomoc a poradit.
Je profesionál,má charizma a dar,který se nedá naučit.

Vše bych shrnula takto:
Pan doktor Krčál je doktor s velkým D
Je nejlepší z nejlepších,má srdce na dlani.
Je to poklad mezi doktory,jako Karel Gott mezi zpěváky.Takový zázrak se rodí 1x za 100 let.
Je mi ctí být jeho pacientka.
Smekám a klaním se až k zemi.Slovo DÍK je málo za vše,co pro mně a určitě i jiné pacientky udělal.

Vážený pane doktore,
přeji Vám kolem sebe jen hodné lidi,jako jste Vy,stálý úsměv na tváři a oceán zdraví.
Eva P.

Léčila jsem se s neplodnosti velmi dlouho pan doktor mi moc pomohl a nejen díky němu mám krásnou a zdravou holčičku. musela jsem se přestěhovat ale pan doktor mi stojí za to abych těch 70 km za ním jezdila.Gábina

Tak jsem dnes opet po roce prisla na pravidelnou kontrolu,citila jsem se jako bych se s nasim panem doktorem videla vcera .) stale usmevavy,mily ,proste nas Peta jak mu mezi mymi kamaradkami rikame :),musim ale take zminit jeho pravou ruku sestricku,ktera je odrazem pana doktora,preji jim obema do dalsich let hodne stesti,zdravi a hodne spokojenych pacientek a maminek.

Pana doktora mam moc rada,i u me diagnostikoval problem ,ktery pani doktorka ke ktere jsem chodila pred tim nerekla,ale ja jsem se v poradku necitila .tak jsem sla za nasim panem doktorem,dnes jsem 8 let po operaci ,kterou mi i sam provadel,i jeho nasledna pece byla fantasticka ,na pravidelne kontroly chodim dosud a moc se na setkani s nim vzdy tesim.

nejlepší doktor jakého jsem kdy zažila,když mám jakkýkoliv problém řekne ať hned přijedu,sice musím čekat třeba dvě hoďky ale to se opravdu vyplatí je to výjmečnej doktor takových je strašně málo,vyslechne,poradí a hlavně pomůže s pozitivní náladou...prostě za mě supr supr,neměnila bych.Š.L.

K panu doktorovi chodím cca 10 let a ani jednou jsem nezažila, že by nebyl v dobré náladě a ochotný se o čemkoli pobavit a pomoci. Nedávno jsem podstoupila konizaci a díky včasnému zákroku pana doktora jsem v pořádku. Je to skvělý lékař plný pozitivní energie. I když mu zvoní jeden telefon za druhým stále se usmívá a přenáší pohodu i na pacientky. Kdyby takto pečovali o svoje pacienty všichni doktoři, bylo by na světě líp. Doufám, že pan doktor se o nás bude starat ještě dlouhá léta!

Nejlepší gynekolog. Jeho přístup je úžasný, vždy, ale opravdu vždy má úsměv na tváři a je milý. Mohu jen doporučit. Chodím k němu od 15 let a neměnila bych.

Příjemný, ochotný, vždy usměvavý pan doktor s profesionálním přístupem. Počáteční stud při vstupu do ordinace okamžitě opadá.Problémy řeší okamžitě, vše vždy vysvětlí. Naprosto doporučuji pro maminky čekající miminko, vše mi vždy ukázal, vysvětlil, poradil. Jeden z nejlepších doktorů, které jsem kdy navštívila.