Adresa

Ordinace PL pro dospělé
Jiraskova 506, Rychnov nad Kněžnou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Velice upřímný a vlýdný lékař s přátelským přístupem v jednání i při vyšetřování na ambulanci, kterou jsem byl nucen akutně navštívit pro nevolnost a zvracení. Odborně mne vyšetřil, zbavil bolesti a pocitu na zvracení. Dostal jsem injekci a práška a doporučil mi vyšetření žaludku hadičkou, kde my našly 2 vředy. Moc mi pomohl a děkuji mu. Doporučuji všem!

Určitě dobrý internista, hledá příčinu onemocnění,ochotně zodpoví všechny dotazy

Určitě velmi pečlivý se snahou využít všech dostupných prostředků k diagnóze i k léčbě,má zájem o to , co se s pacientem děje i po opuštění nemocnice.Důvěryhodný!Proto oceňuji nejvyšší známkou.

P
Ověřený profil

i pres jeho chovani a zvlasti obcas zajimavy pristup k pacientum je velice peclivy a v lecbe a stanoveni diagnozy presny.Hodnotim to jako pacient i nekdo,kdo ma obcas tu cest pracovat po jeho boku.

T

Nesouhlasím s předchozím příspěvkem. Nedávám záměrně hodnocení "nejlepší", protože v nemocnici na stejném oddělení pracuje i spousta jiných lékařů a se všemi jsem se do kontaktu nedostal. Díky panu doktorovi jsem prošel kompletním vyšetřením, a cíleně u mne hledal příčinu obtíží, přesně tak jak to má být. Za mne PERFEKTNÍ a za tím si stojím. Velmi ochotný, pečlivý.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti