MUDr. Petr Kopecký

Samostatná ord. PL pro děti a dorost
U pomníku padlých 85, Starý Kolín

Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Zahradní 262, Kolín

Pana doktora Kopeckého můžu vřele doporučit.Je milý,ochotný,vše vysvětlí a když jsme měli ohledně syna pochybnosti o péči na kolínské pohotovosti,ochotně nám poradil i o víkendu.Navíc se dítě opravdu umí svým přístupem získat a to je velké plus.A sestřičky nemají chybu.Milé,vstřícné,ochotné,prostě kdyby takových to ordinací bylo více,jak by to bylo veselé

Jsem z něj naprosto rozčarovaná. Ordinace není nic jiného než továrna na peníze. Už minule jsem zjišťovala na VZP, jestli se povinné očkování platí, když s tím přišel manžel. Dnes jsem byla na očkování s dcerou a hle opět chtěli 100 Kč, když jsem se na to zeptala sestry, tak mi řekla, že mi to vysvětlí pan doktor, který plkal něco o tom, že je nadstandartní, když zvou na očkování SMSkou, a že sestra má hrozně práce s tím, že musí očkování dětem hlídat. Nevím co je na tom za nadstandart, když u minulé lékařky chodili koresponďáky, které stojí víc, nehledě na to, že snad je to jejich práce.
A běda, když máte problém. Máme v rodině epileptika, který to dostal po křečích z vysoké horečky, potvrzeno jeho několika neurology. Můj syn trpí na horečky, a když je má nejdeme pod 41°, proto jsem s ním byla bývalou paní doktorkou poslána za neurologem, který nám předepsal něco na prevenci proti křečím u horečky. Pan doktor na mě kvůli tomu řval, že chci své dítě zabít, a že je to k ničemu a brácha to z toho také nemá. Dcera byla poslána na vyšetření, protože špatně rostla, chvíli jí hlídali odborníci a pak byla předána zpět obvoďákovi, že ji má hlídat jak roste a případně ji poslat opět k odborním. Od doby co jsme k němu přešli, o tomto ani zmínka. A preventivní prohlídky také nic. Ale doporučení co si připlatit za další očkování apod. mraky. Přecházíme jinam, protože je to arogantní, protivný pán co jen hrabe.

C

Mam nedonoseneho chlapecka. Ihned od zacatku pan doktor "diagnostikoval" jen od dveri. Presto, ze jsme z porodnice meli doporuceni ke kardiologovi, pan doktor nas nikam neposlal, on si toho nevsim. Musela jsem mu ukazat v papirech ten radek, kde je to napsano. Potom nekolik kontrol sestricka provadela sama, asi pan doktor nemel na nas ani cas, ani naladu. Na nasi rocni prohlidku pan doktor zas mel "chripcicku", takze nechtel jit za nami Presto nabidl kontrolu ocicek za 200 stovky u nej v kabinete. "Chripcicka" nevadela. Pak sestricka zkontrolovala syna sama. Zmerila vahu, rust, obvod hlavicky a zeptala se, co mu davam. To bylo vse. Nedonosene miminko... Dneska jsme byli na ockovani. Pan doktor zas nechtel syna zkontrolovat, proste nic. Sestricka pichla - 1 minuta, dalsich 3min. nabizela vakciny nehrazene pojistovnou. Pan doktor ani se nerozloucel. Jsem zklamana. Prechazim jinam, mela jsem to udelat ihned na zacatku.

Pan doktor zpočátku byl fajn,ale postupem času se hodně změnil.Mám dva syny,jednomu je už 18 a druhému je nyní 7.Se starším synem jsem k němu ještě docházela,byl málo nemocný,ale i tak pan doktor fungoval tak jak má.S mladším synem jsem v jeho 4 letech od pana doktora odešla jinam.Mladší syn byl častěji nemocný,ale pan doktor se na něj ani jednou pořádně nepodíval,poslechl si ho přes tričko.Postupem času už jsem syna nemusela ani svlékat a už ode dveří mi pan doktor hlásil,že je to "chřipička".Nemělo pro mě smysl dál tohoto lékaře navštěvovat,takovou léčbu zvládneme všichni.Ted už chodíme jinam,kde paní doktorka zkusila několik variant a syn už stoná málo-maximálně je nastydlý,ale od bronchitid má konečně pokoj.Takže z mého pohledu pana doktora rozhodně nedoporučuji.

Nechala jsem zde holčičce nastřelit naušničky. Sestra či doktorka, která nastřelení provádí, se vůbec neobtěžuje předem si na ouško udělat značky, kam nastřelit, ale vzala pistoli, nabila a šup, šup. Než jsem se vzpamatovala, byly jsme venku a já s hrůzou koukám, že je každé ouško jinak. Tak necháváme špatnou dírku zarůst a chudinka moje musí na opravu. Ale jinam! Zde se nehledí na krásu, jen se vydělávají peníze. Toto je přístup v této ordinaci.

supr doktor:)

Pan doktor je ten nejhorší doktor co může být. Diagnozu provádí od dveří a zanedbal co se dalo. Přecházíme jinam dítě si ničit nenechám.

Jelikož jsem kojila skoro kažkou 1-1,5hod,tak jsem mé novorozené dceři měla dávat neoslazený čaj, na zaplácnutí žaludku!!!!!!!!!!!Na dítě se dr. přijde podívat až když se něco sestřičkám nezdá. A mému synovi poslouchá srdíčko přes oblečení. Tak to fakt nechápu. Co člověk to názor, ale já už jsem vyléčená a s dětma sme přešly k jinému doktorovi.

Pan Kopecký je hodný, milý, vstřícný, nic nepodceňuje, má hodně zkušeností a proto jsou jeho diagnózy přesné. Mimojiné má moc milé a šikovné sestřičky (Když dávají injekci, ani to není cítit..). Jsou to profesionálové. Všem vřele doporučuji.

K panu doktoru Kopeckému jsem přešla se synem asi ve dvou letech. Syn hodně trpěl na bronchitidy a předešlá lékařka nám předepisovala jedny antibiotika za druhými. Díky panu doktorovi jsme během následujících 3 let potřebovali pouze 1x antibiotika. Jeho přístup je velmi profesionální, vstřícný a ochotný. Rozhodně nic nepodceňuje a vždy dobře poradí.