Praktický lékař stomatolog s laborat.
Hrabinská 1930/28a, Český Těšín

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat. Jiný

Super odvedená práce - profesionál. Krátkou větou: Pan zubař!!! Z mé strany max. spokojenost!

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat. Jiný

Nezpochybňuji fakt, že má pan doktor vzhledem ke svému věku mnoho zkušeností. Měl by však zvážit své působení v oblasti stomatochirurgie a raději si naplno užívat své penze. K panu doktorovi jsem byla odeslána na exktrakci dolní osmičky. Opomenula bych skutečnost, že zákrok byl velmi bolestivý a přestože jsem na to pana doktora upozornila, namísto píchnutí další injekci mi bylo řečeno, že jen přeháním. Anestezie zabrala asi po 20 minutách utrpení na křesle, čemuž se pan doktor pouze zasmál. Co však považuji za naprosto neprofesionální je nezajištění následné péče v případě komplikací a odeslání pouze za obvodní zubní lékařkou, která si s komplikacemi nedokázala poradit. Z důvodu komplikací po extrakci jsem po 3 týdnech skončila hospitalizovaná v nemocnic ve velkých bolestech s akutní osteomyelitidou (zánět kosti), která mohla způsobit opravdu velké komplikace a následný chirurgický zákrok. Z tohoto důvodu zcela nedoporučuji svěřit se do péče tomuto lékaře.

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat. Jiný

Pan doktor velký sympaťák,odboural ve mě strach, vše mi vysvětlil a zub byl venku během minutky.Chválím

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat.

Špičkový zubař,zkušený,rychlý a ještě vše udělá s humorem.Odbourá bravurně strach pacienta z trhání zubů.

Na pohotovosti kde byly samé trhání a resekce pan doktor s humorem jel jak pila a moc mne mrzí že neordinuje v Karviné. Už bych se mu posadila do čekárny. Sestřička také super!

To není doktor,to je stomatologický virtuos!A navíc má pěknou sestřičku.Obdivuju u něj,jak každého pacienta v křesle, dokáže uklidnit humorem jeho vlastním.

Veliké díky panu doktorovi i sestřičce. Vědět, že zubař může být super člověk a zároveň profesionál tak začnu chodit dřív. Rozhodně doporučuji.

Nejlepší zubní lékař,kterého znám... Obětavý, ochotný, tvrdý a otevřený profesionál... Jde s dobou a lékařskými trendy... Pro ostatní negativní názory mám vzkaz: PERLIČKA vše napraví a pak nemusíte platit za Vaše "hlodáky"...
PS: Pane doktore, v nejbližší době mě OČEKÁVEJTE... už jste viděl film "ZUBNÍ KATASTROFA"? :) :)

Nejlepší a nejbáječnější zubní lékař. Umí perfektně spravovat zoubky.

Pán doktor je opravdu dobrý..Za nic bych ho neměnila...