Hrabinská 1930/28a, Český Těšín
Praktický lékař stomatolog s laborat.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat.

Špičkový zubař,zkušený,rychlý a ještě vše udělá s humorem.Odbourá bravurně strach pacienta z trhání zubů.

Na pohotovosti kde byly samé trhání a resekce pan doktor s humorem jel jak pila a moc mne mrzí že neordinuje v Karviné. Už bych se mu posadila do čekárny. Sestřička také super!

To není doktor,to je stomatologický virtuos!A navíc má pěknou sestřičku.Obdivuju u něj,jak každého pacienta v křesle, dokáže uklidnit humorem jeho vlastním.

Veliké díky panu doktorovi i sestřičce. Vědět, že zubař může být super člověk a zároveň profesionál tak začnu chodit dřív. Rozhodně doporučuji.

Nejlepší zubní lékař,kterého znám... Obětavý, ochotný, tvrdý a otevřený profesionál... Jde s dobou a lékařskými trendy... Pro ostatní negativní názory mám vzkaz: PERLIČKA vše napraví a pak nemusíte platit za Vaše "hlodáky"...
PS: Pane doktore, v nejbližší době mě OČEKÁVEJTE... už jste viděl film "ZUBNÍ KATASTROFA"? :) :)

Nejlepší a nejbáječnější zubní lékař. Umí perfektně spravovat zoubky.

Pán doktor je opravdu dobrý..Za nic bych ho neměnila...

Moc toho namluví, než udělá.
Trhá zuby, i když by se daly ještě opravit.

Tvrdý ale velmi dobrý odborník. Snaží se neustále sledovat poslední trendy.

Příjemný k pacientům,odborně zdatný,profesně zručný