Adresa

Sam.ord. PL pro dospělé
Lázeňská 225, Brandýs nad Orlicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Jak už zde bylo několikrát napsáno, pan "doktor" pouze luští křížovky a sudoku a pacienti jej vůbec nezajímají. Napíše pouze to o co si řeknete, vyšetření zásadně neprovádí (musel by přerušit luštění ...), a když už je okolnostmi donucen k nějaké akci, tak antibiotika předepisuje (na žádost pacienta) aniž by zjistil stav věci a naprosto naslepo, břicho prohmatává ve stoje přes oblečení a spoustu dalších věcí, které lze jen s těží prezentovat. Vždy když si slyším něco ve vztahu k MUDr. Janáčkovi, napadá mne, že by lékaři měli pravidelně prodělávat reatestační zkoušky - to by pan doktor konečně skončil s "praktikováním medicíny". Pokud člověk potřebuje pouze napsat léky o které si řekne, tak si "dobrý lékař", v případě, že ale náhodou onemocníte, vyhněte se mu velkým obloukem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nemluvný, ale Skvělý diagnostik

A

pan doktor Janáček rád čte noviny a luští křížovky, i když je pacient v místnosti ani nevzhlédne.Když je pacientovi něco, co nezvládne sestra, tak se pan doktor naštvaně odtrhne od novin a možná se i zeptá, co se děje. Když jsem u něj byla naposledy, diagnostikoval mi jinou nemoc. Léčila jsem se týden a pak jsem šla ke specialistovi, ten mi řekl, že mám přechozenou angínu a musela jsem zůstat doma dalších čtrnáct dní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Jediné, co mi brání udělit hodnocení: nejlepší je, že se nechává zastupovat naprosto nekompetentním asi doktorem, ale v žádném případě lékařem, Kubišem z Ústí nad Orlicí. Jeho křestní jméno neznám a ani znát nechci. O jeho charakteru svědčí to, že mi přímo v ordinaci drze lhal do očí, že nemůže jistý lék napsat, že jen doktor z fakultní nemocnice a podobné bludy. Druhý den mi totéž v Chocni jiný lékař bez mluvení napsal. Panu Kubišovi se asi nechtělo psát, nebo to neumí, ani senilitu v jeho případě nevylučuji, což by ho částečně omlouvalo. Pokud bude MUDr. Janáčka opět zastupovat, pojedu raději tam, kde mne budou léčit, nikoliv obelhávat.


M

Jsem s panem doktorem velmi spokojen. Léčí celou naši rodinu už spoustu let a vždy byl velmi ochotný a dokázal si poradit s každou naší nemocí. Za to mu chci poděkovat.


K

Mám tu nejlepší zkušenost, je dobrý diagnostik a umožní i méně dostupná vyšetření.


V

Jsem s jeho profesionalitou spokojen, nechodím si do ordinace popovídat, ale pro odbornou radu. Tu mi zatím vždy dal! Jakým způsobem se při poslechu subjektivních potíží chová je sice z hlediska společenského ošklivé, ale jinak bych neměnil. Mimochodem, zachránil mi život včasnou diagnózou!!!


J

Komunikace pana doktora je následovná: "posaďte se, povídejte, chcete neschopenku? chcete něco předepsat? kdy se na mě přijdete podívat? naschledanou. Celou dobu luští křížovku, nebo sudoku, na pacienta se nepodívá. V žádném případě nedoporučuji, bohužel v Brandýse nemá konkurenci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Co potřebujete to dostanete.


P

Není zas tak špatný, akorát málo komunikuje.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti