Petr Gajdošík, veterinář Hlučín

MVDr. Petr Gajdošík

Veterinář Více

Vinohradská 895/62, Hlučín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší lékař snad v celém kraji! Ostatní kliniky z nás chtěly vytáhnout desetitisíce za neúčinnou léčbu, pan Gajdošík fenku vyléčil za naprosto směšnou cenu, s neuveřitelně skvělým přístupem ke zvířeti a ikdyž si na něj člověk musí i pár hodin vysedět v čekárně, jak má plno, klidně tam vysedím i díru do země, protože je prostě ten nejlepší člověk v této oblasti - osobnostně, profesionálně i cenově. Fence nejednou zachránil život a cokoliv doporučí - okamžitě poslechneme. Za jeho rady by člověk nejraději zaplatil dvakrát tolik. Doporučuji!

Umístění: Ordinace Jiný

James Herriot v českém provedeni. Upřímný , lidský profesionál s velkou láskou ke zvířatům a pochopením a úctou k jejich majitelům . Empatický člověk se silně vyvinutým smyslem pro spravedlnost , z čehož plyne jeho celkový individuální přístup ke každému jeho pacientovi . Máme jako majitele zvířat štěstí , že učí nové generace mladých veterinárních lékařů . Třeba z jednoho z nich vzejde další James Herriot .

Umístění: Ordinace čivava

Tenhle veterinář a jeho kolegové jsou PÁNI doktoři. Opravdu lidští, vstřícní, vše vysvětlí a jsou na pohodu. Ceny dobré a snaží se vše dělat s láskou a úctou ke zvířeti. Jsou to lidé na svém místě, kteří ví co dělají a hlavně umí. Pokud to jen půjde, budu jezdit k panu doktorovi stále i když jsem mimo okres. Jde vidět i cítit, že je tam ON pro zvířata a ne ONI pro něj. Doporučuji všem!

Umístění: Ordinace

Nejlepší veterinář v okolí. Pan Gajdošík je velmi pečlivý a vždy nám vše dostatečně vysvětlí.
Za nás mohu rozhodně doporučit!

Umístění: Ordinace

Nejlepší veterinář. Bohužel teď bydlím daleko , ale k panu doktorovi budu jezdit i když bydlím 400 km. Opravdu vstřícný , který pracuje srdíčkem rozumí své práci a hlavně neokrádá majitelé pejsků jako skoro všichni veterináři v dnešní době.

Je to ten nejlepší lékař kterého za celou dobu co máme pejsky jsme poznali, je hodný,lidský,vše vysvětlí,pejsci z něj nemají strach,25 let mám vždy francouzského buldočka a smůlu,že je vždy nemocný,ale s panem doktorem to vždy zvládneme.Moc mu za vše děkujeme a přejeme mu pevné zdraví,aby dlouho mohl pomáhat všem naším mazličkum.

Pan veterinář Gajdosik je ten nejlepší ze všech.Nejen že je úžasný k chovani ke zvířatům ale i k majitelum.Vše vysvětlí a velmi dobře poradí.Našeho pejska zachranil pred operací.Mame mlsneho jezevcika ktery seskocil ze stolu na zem a nemohl naslapnout na packu.Jeli jsme ihned k veterinari ke kteremu jsme chodili p.Saviola a ten aniz by videl rentgen volal svemu kamaradovi p.Nejezovi ze nas zasila na operaci packy ze ji ma zlomenou.Na druhy den jsme rano prijeli jak jsme meli k p.Nejezovi a sestra nam zdelila ze mame dat psa 5000,-a ze pejskovi daji srouby do nohy.Pres vecer se ale pejskovi noha zlepsila a bylo mi divne ze se o zlomenou packu opre.Tak jsem volala diky recenzi p.veterinari Gajdosikovi.A byla jsem jak alenka v risi divu.P.Gajdosik je úžasný nasemu mazlikovi zrentgenoval packu a zjistil ze ji ma pouze nastipnutou kosticku kterou zavazal a jeste nam doporucil leky na rychle hojeni.Proste luxusni a nadstandartni pece za 400kc oproti 5000,-O penize ale nejde jde hlavne o ten jeho pristup a o to ze pan.Gajdosik nema zvirata na kseft ale opravdu je miluje a dava jim nadstandartni peci.Moc dekuji a velmi doporucuji pana veterináře Gajdosika ja uz k nikomu jinemu nepujdu jen k němu.A urcite nejsem jedina .Zezulkova

Výborný veterinář. Vždy bez zaváhání vi jak ma zvířeti pomoci. Velice podrobně, ochotne a s upřímnym zajmem vam vysvětlí veškere podrobnosti a další postup. Jezdí za nim lidi z cele republiky.

Nejen výborný veterinář, ale především skvělý a srdečný člověk!
Takových lidí je, a bohužel vždy bylo, velmi málo. Ale o to více si vážím, že jsem jej mohla poznat a že mi nejednou pomohl se zdravím mých zvířecích přátel.
Je to veterinář, který vás vyslechne a udělá vše proto, aby opravdu pomohl. Je vždy upřímný a když už to nikam nevede, nebude si vás uměle udržovat, aby měl jistý příjem peněz. Protože tento veterinář je zde opravdu pro zvířata a ne pro peníze, jak to dnes už mnohdy bývá.
Děkuji, že jste....

Vynikající veterinář, výborný diagnostik, člověk, pro kterého je zvíře na prvním místě, ale přitom stojí nohami pevně na zemi. Netahá z lidí peníze zbytečně, navrhuje postup nejšetrnější pro zvíře, ale s ohledem na možnosti majitele. Ošetřuje naše psy už 20 let a jediné, co bych mu mohla vytknout je, že se neumí naklonovat. Mám dojem, že každým rokem přibývá množství lidí, kteří za ním jezdí a úměrně tomu narůstají čekací doby v čekárně. Pokud ale potřebujete pro své zvíře opravdu skvělého lékaře, vyplatí se počkat.