Vinohradská 895/62, Hlučín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Nejuzasnejsi a nejlepší člověk a doktor, kterého jsem mela tu čest poznat. Hlavne moji chlupati milacci, kterým zachránil jejich život a budoucnost, a o ktere pečuje dal. Ma plnou mou důvěru. Pan Gajdošik je Člověk s velkým srdcem.
Slova jsou nic, oproti tomu, jake poslání vykonává pro zvířátka a pro jejich majitele. Ma muj obrovsky obdiv a poklonu. Z celého srdce dekuji.

Ľ
Umístění: Ordinace Jiný

MVDr. Gajdošík, snáď najlepší veterinár v kraji. Jeho odbornosti nie je čo vytknúť. Okrem toho ľudský, empatický. Nie je čo iného dodať.

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší lékař snad v celém kraji! Ostatní kliniky z nás chtěly vytáhnout desetitisíce za neúčinnou léčbu, pan Gajdošík fenku vyléčil za naprosto směšnou cenu, s neuveřitelně skvělým přístupem ke zvířeti a ikdyž si na něj člověk musí i pár hodin vysedět v čekárně, jak má plno, klidně tam vysedím i díru do země, protože je prostě ten nejlepší člověk v této oblasti - osobnostně, profesionálně i cenově. Fence nejednou zachránil život a cokoliv doporučí - okamžitě poslechneme. Za jeho rady by člověk nejraději zaplatil dvakrát tolik. Doporučuji!

Umístění: Ordinace Jiný

James Herriot v českém provedeni. Upřímný , lidský profesionál s velkou láskou ke zvířatům a pochopením a úctou k jejich majitelům . Empatický člověk se silně vyvinutým smyslem pro spravedlnost , z čehož plyne jeho celkový individuální přístup ke každému jeho pacientovi . Máme jako majitele zvířat štěstí , že učí nové generace mladých veterinárních lékařů . Třeba z jednoho z nich vzejde další James Herriot .

Umístění: Ordinace čivava

Tenhle veterinář a jeho kolegové jsou PÁNI doktoři. Opravdu lidští, vstřícní, vše vysvětlí a jsou na pohodu. Ceny dobré a snaží se vše dělat s láskou a úctou ke zvířeti. Jsou to lidé na svém místě, kteří ví co dělají a hlavně umí. Pokud to jen půjde, budu jezdit k panu doktorovi stále i když jsem mimo okres. Jde vidět i cítit, že je tam ON pro zvířata a ne ONI pro něj. Doporučuji všem!

Umístění: Ordinace

Nejlepší veterinář v okolí. Pan Gajdošík je velmi pečlivý a vždy nám vše dostatečně vysvětlí.
Za nás mohu rozhodně doporučit!

Umístění: Ordinace

Nejlepší veterinář. Bohužel teď bydlím daleko , ale k panu doktorovi budu jezdit i když bydlím 400 km. Opravdu vstřícný , který pracuje srdíčkem rozumí své práci a hlavně neokrádá majitelé pejsků jako skoro všichni veterináři v dnešní době.

Je to ten nejlepší lékař kterého za celou dobu co máme pejsky jsme poznali, je hodný,lidský,vše vysvětlí,pejsci z něj nemají strach,25 let mám vždy francouzského buldočka a smůlu,že je vždy nemocný,ale s panem doktorem to vždy zvládneme.Moc mu za vše děkujeme a přejeme mu pevné zdraví,aby dlouho mohl pomáhat všem naším mazličkum.

Pan veterinář Gajdosik je ten nejlepší ze všech.Nejen že je úžasný k chovani ke zvířatům ale i k majitelum.Vše vysvětlí a velmi dobře poradí.Našeho pejska zachranil pred operací.Mame mlsneho jezevcika ktery seskocil ze stolu na zem a nemohl naslapnout na packu.Jeli jsme ihned k veterinari ke kteremu jsme chodili p.Saviola a ten aniz by videl rentgen volal svemu kamaradovi p.Nejezovi ze nas zasila na operaci packy ze ji ma zlomenou.Na druhy den jsme rano prijeli jak jsme meli k p.Nejezovi a sestra nam zdelila ze mame dat psa 5000,-a ze pejskovi daji srouby do nohy.Pres vecer se ale pejskovi noha zlepsila a bylo mi divne ze se o zlomenou packu opre.Tak jsem volala diky recenzi p.veterinari Gajdosikovi.A byla jsem jak alenka v risi divu.P.Gajdosik je úžasný nasemu mazlikovi zrentgenoval packu a zjistil ze ji ma pouze nastipnutou kosticku kterou zavazal a jeste nam doporucil leky na rychle hojeni.Proste luxusni a nadstandartni pece za 400kc oproti 5000,-O penize ale nejde jde hlavne o ten jeho pristup a o to ze pan.Gajdosik nema zvirata na kseft ale opravdu je miluje a dava jim nadstandartni peci.Moc dekuji a velmi doporucuji pana veterináře Gajdosika ja uz k nikomu jinemu nepujdu jen k němu.A urcite nejsem jedina .Zezulkova

Výborný veterinář. Vždy bez zaváhání vi jak ma zvířeti pomoci. Velice podrobně, ochotne a s upřímnym zajmem vam vysvětlí veškere podrobnosti a další postup. Jezdí za nim lidi z cele republiky.