Petr Gajdošík, veterinář Hlučín

MVDr. Petr Gajdošík

Veterinář

20 názorů

Uložit


Adresa

Vinohradská 895/62, Hlučín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Umístění: Ordinace Jiný

James Herriot v českém provedeni. Upřímný , lidský profesionál s velkou láskou ke zvířatům a pochopením a úctou k jejich majitelům . Empatický člověk se silně vyvinutým smyslem pro spravedlnost , z čehož plyne jeho celkový individuální přístup ke každému jeho pacientovi . Máme jako majitele zvířat štěstí , že učí nové generace mladých veterinárních lékařů . Třeba z jednoho z nich vzejde další James Herriot .


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace čivava

Tenhle veterinář a jeho kolegové jsou PÁNI doktoři. Opravdu lidští, vstřícní, vše vysvětlí a jsou na pohodu. Ceny dobré a snaží se vše dělat s láskou a úctou ke zvířeti. Jsou to lidé na svém místě, kteří ví co dělají a hlavně umí. Pokud to jen půjde, budu jezdit k panu doktorovi stále i když jsem mimo okres. Jde vidět i cítit, že je tam ON pro zvířata a ne ONI pro něj. Doporučuji všem!


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Nejlepší veterinář v okolí. Pan Gajdošík je velmi pečlivý a vždy nám vše dostatečně vysvětlí.
Za nás mohu rozhodně doporučit!


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Nejlepší veterinář. Bohužel teď bydlím daleko , ale k panu doktorovi budu jezdit i když bydlím 400 km. Opravdu vstřícný , který pracuje srdíčkem rozumí své práci a hlavně neokrádá majitelé pejsků jako skoro všichni veterináři v dnešní době.


S
Ověřeny pacient

Je to ten nejlepší lékař kterého za celou dobu co máme pejsky jsme poznali, je hodný,lidský,vše vysvětlí,pejsci z něj nemají strach,25 let mám vždy francouzského buldočka a smůlu,že je vždy nemocný,ale s panem doktorem to vždy zvládneme.Moc mu za vše děkujeme a přejeme mu pevné zdraví,aby dlouho mohl pomáhat všem naším mazličkum.


Ověřeny pacient

Pan veterinář Gajdosik je ten nejlepší ze všech.Nejen že je úžasný k chovani ke zvířatům ale i k majitelum.Vše vysvětlí a velmi dobře poradí.Našeho pejska zachranil pred operací.Mame mlsneho jezevcika ktery seskocil ze stolu na zem a nemohl naslapnout na packu.Jeli jsme ihned k veterinari ke kteremu jsme chodili p.Saviola a ten aniz by videl rentgen volal svemu kamaradovi p.Nejezovi ze nas zasila na operaci packy ze ji ma zlomenou.Na druhy den jsme rano prijeli jak jsme meli k p.Nejezovi a sestra nam zdelila ze mame dat psa 5000,-a ze pejskovi daji srouby do nohy.Pres vecer se ale pejskovi noha zlepsila a bylo mi divne ze se o zlomenou packu opre.Tak jsem volala diky recenzi p.veterinari Gajdosikovi.A byla jsem jak alenka v risi divu.P.Gajdosik je úžasný nasemu mazlikovi zrentgenoval packu a zjistil ze ji ma pouze nastipnutou kosticku kterou zavazal a jeste nam doporucil leky na rychle hojeni.Proste luxusni a nadstandartni pece za 400kc oproti 5000,-O penize ale nejde jde hlavne o ten jeho pristup a o to ze pan.Gajdosik nema zvirata na kseft ale opravdu je miluje a dava jim nadstandartni peci.Moc dekuji a velmi doporucuji pana veterináře Gajdosika ja uz k nikomu jinemu nepujdu jen k němu.A urcite nejsem jedina .Zezulkova


D
Ověřeny pacient

Výborný veterinář. Vždy bez zaváhání vi jak ma zvířeti pomoci. Velice podrobně, ochotne a s upřímnym zajmem vam vysvětlí veškere podrobnosti a další postup. Jezdí za nim lidi z cele republiky.


Ověřeny pacient

Nejen výborný veterinář, ale především skvělý a srdečný člověk!
Takových lidí je, a bohužel vždy bylo, velmi málo. Ale o to více si vážím, že jsem jej mohla poznat a že mi nejednou pomohl se zdravím mých zvířecích přátel.
Je to veterinář, který vás vyslechne a udělá vše proto, aby opravdu pomohl. Je vždy upřímný a když už to nikam nevede, nebude si vás uměle udržovat, aby měl jistý příjem peněz. Protože tento veterinář je zde opravdu pro zvířata a ne pro peníze, jak to dnes už mnohdy bývá.
Děkuji, že jste....


Ověřeny pacient

Vynikající veterinář, výborný diagnostik, člověk, pro kterého je zvíře na prvním místě, ale přitom stojí nohami pevně na zemi. Netahá z lidí peníze zbytečně, navrhuje postup nejšetrnější pro zvíře, ale s ohledem na možnosti majitele. Ošetřuje naše psy už 20 let a jediné, co bych mu mohla vytknout je, že se neumí naklonovat. Mám dojem, že každým rokem přibývá množství lidí, kteří za ním jezdí a úměrně tomu narůstají čekací doby v čekárně. Pokud ale potřebujete pro své zvíře opravdu skvělého lékaře, vyplatí se počkat.


Ověřeny pacient

Pár co si říkají lékaři už jsme prošli než jsme narazili na pana doktora Gajdošíka. Je to prostě úžasný lékař, ale také skvělý člověk. Ostatní veterináři z nás tahali jenom peníze a tahali nás za nos a pes trpěl. Ale pan Gajdošík jedná na rovinu. Hned vám řekne co a jak se děje a co se s tím dá nebo nedá dělat. Je prostě špičkový, nejlepší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti