Petr Dušek, gynekolog Zlín

MUDr. Petr Dušek

Gynekolog

Sadová 2708/6, Zlín
Gyneklogická ordinace

S panem doktorem Duškem jsem velmi spokojena, je milý a ochotný kdykoliv cokoliv vysvětlit. Je to skutečný odborník ve svém oboru. Sestřička je také velmi příjemná, vždy se zeptá, jak se vede a zavede přátelský rozhovor. Vše je podpořeno novou ordinací, která je moderně vybavena. Hodnotím nejvyšší možnou známkou. Bára.

Dobrý den,
po bouřlivém roce1989 se v roce 1990 díky předchozímu doporučení MUDr. Barana a perfektnímu operatérství MUDr. Texla narodila naše dcera. Následující rok myla manželka opět těhotná a bylo ji udržováno těhotenství přes 3 měsíce. Bylo bohužel mimoděložní. Nikdo ze specialistů to nepoznal ani na přístrojích a ani nijak jinak.
Pouze MUDr. Dušek při vzájemných konzultacích upozornil na možnost mimoděložního těhotenství, i když ostatní to vyloučili.
Také řekl, že, kdyby nastaly bolesti, okamžitě jet 100km/hod a klaksonem troubit, že jde o vteřiny a okamžitě odvézt manželku přímo na operační sál. Což se stalo. Naštěstí byla neděle, když se manželka zkroutila bolestí, a v tom mně naskočilo varování MUDr. Duška
o mimoděložním těhotenství.
Okamžitě jsme maximální možnou rychlostí jeli do nemocnice.
Službu měli shodou okolností MUDr. Dušek a MUDr. Vácha.
Manželku,která již ztrácela vědomí ihned operovali a zachránili život doslova v poslední minutě.
Proto MUDr. Duškovi pro jeho odbornou radu vděčím za život manželky.
Děkuji a přeji mu hodně zdraví a spokojených klientek. Ing. Jaroslav Mikeš, Zlín

Reaguji na vaše odmítnutí našeho názoru moderátorem ze dne 5.8.2012 22:11 a žádám vás o odpověď na pár otázek:
Proč byly z již dříve zveřejněného internetového ohodnocení MUDr.Petra Duška smazány naše příspěvky
s datem 24.srpna 2011 - 2.srpna 2011 - dále minimálně 2 příspěvky s datem okolo 25.8.2010 ??
Za včerejší oznámení původně odmítnutého - ale přece zveřejněného našeho příspěvku ze dne 1.8.2012 vám mockrát děkují manželé Pavelkovi, dědečci vnučky JanyPekařové

Dnes je to právě rok poté,co nám po těžké nemoci zemřela naše vnučka Jana Pekařová. Byla Vaší klientkou.
V době těhotenství k Vám docházela na pravidelné prohlídky. Na její upozornění na nalezenou a citlivou bulku
v prsu jste bez prohlídky reagoval slovy -to tak v těhotenství bývá,.... V době, kdy Vaše včas provedená prohlídka mohla zachránit její mladý život! Vám klademe za vinu její předčasný odchod z tohoto světa.!! Jdete nyní dokonce tak daleko,že jste si svou reputaci v hodnocení lékařů na internetu vylepšil tím, že jste se v době mezi 25.8.2010 do 8.8.2011 postaral o vymazání několka kritik ( od nás jednu s datem 2.8.2011, další
byly od jejího manžela). To není plané nařčení, ale holý fakt - z naší strany Vám mohu předmětnou kopii s datem datem 2.8.2011 kdykoliv předložit! Jiná osoba, mimo Vás, na tomto jednání určitě neměla zájem.
Snažíte se vylepšit si tímto způsobem před veřejností svou pověst lékaře také úpravou bodového ohodnocení.Opět se můžete přesvědčit - v našem příspěvku ze dne 24.8.2011 určitě nebylo hodnocení
"Neutrální", ale stálo tam "Velmi slabý" ! Veřejnost ovlivnit můžete - ale Vaše svědomí určitě NE.

Tohle hodnocení píšu, i když nerada, ale kdybych pomohla byť jen jednomu člověku... k dr. jsem chodila před 10! let a nestěžovala jsem si. Nikdy jsem žádný problém neměla a o to větší to bylo překvapení, když jsem otěhotněla. Do 15 tt jsem od něj slyšela jen dvě věty: Ano, jste těhotná a objednejte se na UTZ. Zdálo se mi to málo, ale problémy jsem neměla, do práce jsem chodit chtěla a cítila se dobře. Na další prohlídce jsem se však na něco chtěla zeptat a pan dr. mi jen podal kartu a řekl nashledanou. Manžel to nevydržel a objednal mě k jinému dr. Najednou se zjistil vysoký tlak v těhotenství, zjistilo se, že pan dr. to již v kartě měl napsané min. dvakrát a neřešil!!! Skočila jsem na rizikovém oddělení v nemocnici a mé těhotenství se muselo ukončit o tři měsíce dřív!
Nebojte se odejít od tohoto dr. i v průběhu těhotenství jako jsem se bála já. V porodnici jim to stejně bylo jedno a možná by mé dítě mělo alespoň o týden a pár gramů víc. A v těhotenství každý den navíc je dobrý!
Mé dítě žije, ale není to zásluhou pana doktora - kdybych u něj zůstala, nežili bysme dnes ani jeden! A to není jen má doměnka - po operaci a kontrole placenty mi řekli, že bysme se nedožili rána.

Já jsem s panem doktorem spokojená,jen díky němu mám dítě,je fakt,že je nemluvný,ale na co jsem se zeptala,na to odpověděl,v těhotenství se o mě staral,a sestřička?Ta je skvělá,usměvavá,má přehled,ještě se mi nestalo,že bych čekala,když jsem byla objednaná a to nemluvím o jiné ochotě,kterou vyřídí po telefonu,i když by nemusela.Já teda doporučuji!!!

Naprosto skvělý přístup a jsem s péčí velmi spokojena,snad trošku mrzutá sestra.Příjemné prostředí a mohu vřele doporučit

Pan doktor je profesionál.Když čtu stížnosti,ke kterým autor nemá ani čest se podepsat,tak je to trapné a ubohé a většina stížností je naprostá lež.A navíc nikdo není dokonalý.J.Kvapilová

velmi doporučuji

velice příjemný milý lékař, chodí k němu všechny ženské z rodiny a nikdo si na něj nemůže stěžovat, rozhodně doporučuji :-)