Přijímám: dospělí
Hotovost

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

***DŮLEŽITÉ: Tento objednávkový systém bude fungovat pro objednávky od 1.4.2022 dále. Do 31.3.2022 se prosím objednávejte na známém lékaři MUDr. Roman...

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické vyšetření

Navštívila jsem paní doktoru. Návštěva proběhla hladce a rychle. Vyšetření rozhodně není nepříjemné. Ani o něm nevíte. Velká spokojenost!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Celková spokojenost jak s vyšetřením, tak přístupem pana doktora. Vše vysvětlil, ukázal. Byl příjemný, laskavý.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Parádní přístup...pan doktor ochotný příjemný .. sestřička milá, ochotná... ordinace pěkná... doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Příjemné prostředí, příjemná sestřička a ochotná paní doktorka. Byla jsem na kontrole po delší pauze a byla jsem moc spokojená.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické vyšetření

Velmi příjemná sestra a paní doktorka. Paní doktorka velice šetrně provedla vyšetření a dostatečně informovala o další léčbě. Dávám palečky nahoru

Umístění: MUDr. Petr Bozděch Jiný

Jsem moc spokojená. Moc milý přístup, žádné čekání ve frontě, milá sestra. Pana doktora doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Empatický, diskrétní a profesionální přístup, pan doktor naslouchá a snaží se pomoci. Čas objednání byl dodržen, příjemné prostředí ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Úžasná paní doktorka milá, vstřícná a empirická. Doporučuji velice. Takový krásný přístup jsem ještě neviděla.

C
Umístění: MUDr. Petr Bozděch Jiný

U dr.Bozděcha jsem byla poprvé a byla jsem mile překvapena. I když je velmi
mladý je jeho přístup profesionální, je velmi příjemný. Měla jsem obavu při
změně lékařů, ale tato obava mě po dnešku přešla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

S návštěvou jsem byla spokojená, nemám nic, co bych mohla zkritizovat. Komunikace s dr. byla příjemná.

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků