Přijímám: dospělí
Hotovost

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

***DŮLEŽITÉ: Tento objednávkový systém bude fungovat pro objednávky od 1.4.2022 dále. Do 31.3.2022 se prosím objednávejte na známém lékaři MUDr. Roman...

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

Dozvědět se více

Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické vyšetření

Vše skvělé,lékař,sestřička, organizace, přístup, odbornost, prostředí.Doporučuji všem, kteří hledají lidský přístup a profesionalitu v jednom.

Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické vyšetření

Skvělý lékař. Milý, ochotný, citlivý a velmi šikovný. Jsem velice spokojená. Vždy mi poradí, vyslechne mě a uklidní. Super.

Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Pan doktor je příjemný, poslouchá co říkáte, komunikativní. Byla jsem s návštěvou spokojena. Doporučuji.

Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Pan doktor je příjemný a milý, nestalo se mi, že by měl špatnou náladu. Mé problémy vždy vyslechl a vždy mi poskytl nějaké řešení. Vyšetření je vždy prováděno citlivě a bezbolestně. Určitě bych neměnila :)

Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Velmi příjemný pan doktor i sestřička, snaží se pacienkám vždy vyjít vstříc. Rozhodně bych neměnila :) .

Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické vyšetření

Navštívila jsem paní doktoru. Návštěva proběhla hladce a rychle. Vyšetření rozhodně není nepříjemné. Ani o něm nevíte. Velká spokojenost!

Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Celková spokojenost jak s vyšetřením, tak přístupem pana doktora. Vše vysvětlil, ukázal. Byl příjemný, laskavý.

Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Parádní přístup...pan doktor ochotný příjemný .. sestřička milá, ochotná... ordinace pěkná... doporučuji

Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické konzultace

Příjemné prostředí, příjemná sestřička a ochotná paní doktorka. Byla jsem na kontrole po delší pauze a byla jsem moc spokojená.

G
Umístění: MUDr. Petr Bozděch gynekologické vyšetření

Velmi příjemná sestra a paní doktorka. Paní doktorka velice šetrně provedla vyšetření a dostatečně informovala o další léčbě. Dávám palečky nahoru

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků