Praktický lékař pro dospělé
č.d. 1542, Dubňany

Škoda, že pan doktor ukončil svoji ordinaci, byl ochotný, snažil se pomoct a hlavně NEODBÝVAL, jako jiní lékaři.

Mám s tímto lékaře špatné zkušenosti, ale nikdy jsem nebyl jeho pacientem a vůbec o něm nic nevím, takže vám nemohu sdělit ani jaké špatné zkušenosti. Jen papouškuji, protože jsem se přidal ke štvavé kampani proti lékaři,za kterou stojí starosta Dubňan pan Tříska. Jsem holt takové dubové poleno.

Nikdy jsem nebyla nespokojena s lékařskou péčí, kterou mi zajišťoval doktor Bouzek. Má dobrý vztah k pacientům a vždy se snaží maximálně pomoci. Ale vůbec se nebudu divit, když od nás odejde za to, co mu jedna banda nevycválaných zbabělých a hloupých obyvatelů Dubňan provádí. Stydím se za ně. L.I.

Zná svoji práci a pacientům vychází maximálně vstříc. Mohl by sedět jenom v Kyjově, ale jezdí i do Dubňan, aby jeho pacienti nemuseli zbytečně jezdit. Dá si tu práci a pomůže najít lék s nejmenším doplatkem. Který lékař z okolí to tak dělá? Žádný.

Já jsem s péčí doktora Bouzka velmi spokojen a i když ho hloupí a zákeřní lidé jako je pan Tříska a pan Harca vyštvali z velmi podivných důvodů, zůstanu u něj a budu jezdit za ním do Kyjova. Jeho ordinace je teď prázdná a kdo ví, jak dlouho bude. K těm dvěma slepicím určitě nepůjdu.

Pokud vím, tak stehy vytahovala Hanka a když to bylo obtížnější, tak doktor. Kvůli stehům na chirurgii nikoho neposílali. Ale IP: KD.GKE.BE.EEK byl asi tak odporný a tak se ho štítili, že ho radši poslali pryč. Nedivím se. Taky bych na některé lidi nesáhla ani pod nátlakem.

S omluvou panu doktorovi Bouzkovi ještě musím zareagovat na předchozí článek. Je zde uveden (nevím, jestli věrohodný) počet 700 odešlých pacientů od pana doktora. Kdože je natolik zasvěcen, že toto číslo zná? Buď je výmyslem autora článku a nebo je to člověk znalý, v tom případě asi profesní konkurence. To jen tak pro zajímavost pro čtenáře těchto příspěvků. Jsem stále spokojenou pacientkou pana doktora.
Začala jsem omluvou proto, že tuším, že pan doktor bude opět osočen, že si tento příspěvek napsal sám.
Přeji hezký den všem lidem dobré vůle !

Dobrý den všem, kteří momentálně navštívili stránky tohoto doktora. Chci vám jenom demonstrovat ,jak zavádějící jsou takovéto rádoby hodnotící příspěvky k práci pana doktora Bouzka.
Napsala jsem nedávno svůj názor (po právu kladný) směrem k panu doktorovi Bouzkovi a neznámý autor osočil pana doktora z toho, že si jej napsal sám. Jedná se právě o příspěvek AK.CFE.KC.DAD. . Jak teď situaci vyřešit? .Marně přemýšlím, co si potřebuje dokazovat autor předchozího podezíravého článečku (FK.KAA.FE.GBA )? Že jde v dnešní době anonymně urážet a znevažovat práci jiných, určitě i schopnějších než je on sám?
Divím se, že správce stránek "Známý lékař "zůstává v tomto případě klidným přesto, že je víc než jasné, že všechna negativní hodnocení na pana dr. Bouzka jsou výsledkem vytrvalého úsilí několika nemorálních jedinců.

Pro zatím jsem byl s panem doktorem spokojen,vždy mě pomohl.Chválu jsem na něj slyšel i od řidičů sanitek a jiných lékařů.Proto jsem se rozhodl jako pacient zůstat.

Hubáček Luboš.

Pane doktore Bouzku, jak tady čtu ty příspěvky, tak je mi docela hanba za ty, co vás oslovují Peťo a pod. Nemá to úroveň a svědčí to o tom, že si na těchto stránkách užívá ubohé anonymity jen několik málo lidí.
Mám pro vás radu, kterou jsem já nevymyslela, ale je pravdivá. "NEDISKUTUJTE S HLUPÁKEM, PROTOŽE ON VÁS STRHNE NA SVOJI ÚROVEŇ A PORAZÍ VÁS JEMU VLASTNÍMI ZBRANĚMI" !!!
Přeju vám pevné nervy a spokojené pacint(k)y, já k nim patřím.