Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 000 Kč

Párová konzultace (50 minut) • 1 400 Kč

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie PRAHA 1 (50 minut) • 1 000 Kč

Koučink PRAHA 1 (60 minut) • 1 700 Kč +2 Více

Psychoterapie

Párové poradenství PRAHA 1 (60 minut) • 1 400 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

1 700 Kč

1 400 Kč

Online konzultace

1 400 Kč

Mgr. Petr Bednařík

Jsem psycholog, psychoterapeut a kouč. Ve své psychoterapeutické praxi vycházím z PCA – Přístupu zaměřeného na člověka, což je humanistický nedirektiv...

• psychoterapie

Umístění: Mgr. Petr Bednařík Individuální psychoterapie (50 minut)

Pana terapeuta jsem navštívil kvůli nedořešeným záležitostem z rodiny. Pomohla mi emdr terapie, kterou pan Bednařík nabízí. Doporučuji.

Pan magistr si rád popovídá o nových knihách a filmech, ale do terapie se mu moc nechce... :-) Pro mě to byla ztráta času.

Umístění: Mgr. Petr Bednařík Individuální psychoterapie PRAHA 1 (50 minut)

Pan Bednařík je milý chápavý muž, ale má zkušenost nebyla dobrá. Vyhledala jsem psychologa z důvodu zhoršujících se psychických problémů. Bude jistě skvělou podporou člověku v těžké životní situaci. V mém případě se ale jedná o úzkostně depresivní poruchu, jak už teď vím.
Místo toho aby se pan Bednařík zachoval profesionálně a odkázal mě k někomu kompetentnějšímu, doporučil mi návštěvu psychiatra. (což rozhodně není prvním řešením po kterém by se mělo sáhnout při mojí diagnose)
Po této pro mě nepříjemné zkušenosti jsem se rozhodla řešit si své problémy sama a trvalo několik měsíců (během kterých se mé stavy jen zhoršily) než jsem vyhledala pomoc znovu, tentokrát kompetentní.

Mgr. Petr Bednařík

Děkuji za sdílení vaši zkušenosti tady na Známém lékaři, přestože bych více uvítal, kdybyste mi toto sdělila na našem sezení. Jsem velmi rád, že píšete, že jste nyní nalezla pomoc, kterou jste u mě nenašla.
Bohužel se k tomu, co uvádíte nemohu adresně vyjádřit, abych neporušil mlčenlivost, proto jen pár obecných komentářů.
Psychoterapii vnímám jako dlouhodobou spolupráci, která začíná prvním sezením. Může se stát, že klient není spokojený s průběhem, ať už se jedná o přístup, který uplatňuji nebo si čistě osobnostně nesedneme. Pokud toto klient sdělí, tak to více prozkoumáváme, abychom porozuměli, proč tomu takto je a může se stát, že se na další spolupráci nedomluvíme. V tom případě nabízím kontakty na své kolegy, kteří mohou nabídnout jiný přístup a péči. Je velká škoda, když toto klient nevysloví a na další sezení se neobjedná.
Na základě svého odborného uvážení také klientům doporučuji zvážit návštěvu psychiatra. Vnímám to mnohdy jako užitečnou možnost, která doplňuje psychoterapeutickou práci. Je vždy na klientovi, zda toto doporučení zváží, plně respektuji, když to klient vnímá jinak a psychiatrickou péči nevyhledá. Toto rozhodnutí nikterak nenarušuje psychoterapeutický proces, na kterém s klientem pracujeme.

Umístění: Online konzultace

Byla to moje první online terapie a zatim jsme se s panem doktorem poznávali. Je trpělivý a empatický. Budeme pokračovat dál. Dekuji.

Mgr. Petr Bednařík

Děkuji, Lenko, za vaší zpětnou vazbu. Těším se na naší další spolupráci. Držte se!

Umístění: Online konzultace

Dlouho jsem váhal, jestli mi bude vůbec online forma terapie vyhovovat. Dosavadní sezení mě však přesvědčily o tom, že to může i takto dobře fungovat. Terapeut uměl navodit bezpečnou a příjemnou atmosféru online, podobně jako se to děje naživo.

Mgr. Petr Bednařík

Děkuji vám za důvěru. Jsem rád, že i on-line forma terapie se vám osvědčila.

Umístění: Online konzultace

Pan magistr je otevřený člověk a profesionál. Pomohl mi pochopit a uvědomit si to, co já sama vlastně chci. Online konzultace splnila mé očekávaní a v případě dalších problémů určitě nebudu váhat s další konzultací.

Mgr. Petr Bednařík

Děkuji, Pavlo za důvěru. Jsem rád, že vám sezení pomohlo a splnilo vaše očekávání.