Malešovice 67, Malešovice
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace Prevence, operace

Profici se skvelym pristupem a peci! Mame rhodeskeho ridgebacka po dvou operacich u pana doktora a vse probehlo bez jakychkoliv problemu, ci komplikaci. Navstevujeme ordinaci i v ramci pravidelnych prohlidek.

Pan doktor je člověk na svém místě, je to opravdu profesionál s perfektním přístupem. Chodíme k nim na běžné zákroky, ale už jsme zde i operovali. Skvěle odvedená práce. On i celý jeho tým vše v klidu vysvětlí, mohu opravdu jen doporučit.

DEKUJEME,DEKUJEME ,DEKUJEME,,,!!!!..
za opravdu lidsky,přikladny a profesionalní přistup a vynaložene usili při léčení PDA naší labradorky Chazi..
Obrovska snaha p.Dr. Scheera jakym pristupuje ke svym zvirecim pacientum

S uctou a diky Vam..!!!

Hanacek-Skrivankova..

Doktor je opravdu dobrý už několikrát nám pomohl a hlavně všechno vysvětlí tak že to člověk pochopí.Opravdu doktor velice ochotný kdykoliv pomože.
Helena Lemonová

Velmi lidský pan doktor, vstřícný, příjemný, vysvětlí, objasní, zopakuje, pokud majitel nepochopní napoprvé. Myslím, že tento lékař svoji práci bere jako poslání.

Člověk na správném místě,profesionál,ví že i němá tvář má city a duši.Skvělí jsou zde všichni lékaři.Vřele doporučuji..Alena Klevetová Dolní Kounice

Rozhodně mohu doporučit. Jako kardiolog dělá svou práci výborně. Nejde mu jen o sebe, ale hlavně mu jde o zvířata. Za mě rozhodně SPOKOJENOST!!!

Mohu to potvrdit a moc mě mrzí, že i když bydlím v Praze a vet.ordinace je tu téměř na každém rohu-opravdovou pomoc a pochopení jsem našla až u Pana doktora! Jana Š.

Byla jsem velice spokojena, jak po stránce profesionální, tak lidské. Velice ochotný, se vším poradí a vysvětlí. Hledali jsme schopného a dobrého kardiologa a našli. Moc nám pomohl a díky němu můžeme s naší nemocnou fenečkou žít spokojeně dál...:) Takže Všem doporučuji :)

pan doktor si nabral moc práce,a proto nemá čas se pacijenty
zajištujouto za něho nezkušený mladý doktorky
on by se měl věnovat bud přednášení nebo pacijentum