Karviná

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto dokonalý lékař.Odborník,lidský i profesně.Umí poradit i doporučit k jiným specialistům mimo jeho rozsah.

Umístění: Ordinace Jiný

Dnes jsem byla na vyšetření u pana dr. Kultana a musím velice pochvalit za super přístup. Při vyšetření mě sestřičky uklidnovali a jelikož jsem drobná a malinká tak jsem dostala i injekci. Také velice pana doktora doporučuji a jsou tam velice hodné sestřičky. Takže jim tímto dnes za vše děkuji.

Umístění: Ordinace kolonoskopie

Dnešní návštěvu v ordinaci na kolonoskopické vyšetření tlustého střeva, nemúžu hodnotit jinak než kladně. Lidský a profesionální přístup zdravotnického personálu mne zbavil veškeré nervozity. Vyšetření proběhlo rychle bez komplikací. Tuto ordinaci za mne doporučuji.

Umístění: Ordinace

Dneska jsem byla na gastro vysetreni u pana Doktora velice prijemny clovek i jakou lekar sestricky naprosto uzasne a prijemne cloveka uklidni Pan Doktor pri zakroku s pacientem komunikuje vse vysvetli zakrok rychly bezbolestny po vysetreni Pan doktor poradi vysvetli dukladne ordinace krasna moderni .je to clovek co svou praci dela s Laskou pana Doktora a cely jeho tym doporucuji vsemi deseti .Denisa D.

Umístění: Ordinace Vyšetření zaludku

Velice hodný pan doktor, I když já nejsem moc svědomity pacient, vždy me přijal s úsměvem,I když vyšetření žaludku není moc příjemný zákrok, díky panu doktorovi jsem se vůbec nebála,veliký profesionál ,vyšetření rychlé, následná léčba účinná...moc dekuji..nechapu ty dva negativní komentáře..

Umístění: Ordinace

Pan doktor Kultan je skutečný profesionál.Dnes jsem byl na kolonoskopií bez injekce,a jeho profesionální přístup mě zbavil strachu,vše vysvětlil předem a během vyšetřování celý postup komunikoval se mnou.Velmi milé sestřičky také na profesionální úrovni.Vím o čem mluvím,všem doporučuji.Velké díky pane doktore.
Vítězslav Krajčy

O

Pan doktor Kultán je kapacita vyšetřuje s citem a pokud jen něco zabolí, tak se omluví, ale dá se to vydržet i bez injekce.Samosebou i sestřičky moc uklidní ....jsem ráda, že chodím , když je to nutné zrovna tam kde vyšetřuje pán doktor Kultán. Oppelová

Jsem moc ráda,že jsem poslechla dcery,které mi zařídily dnešní kolonoskopijí a gastroskopiji.Pan doktor Kultan
je úžasný i jeho sestry.Opadla ze mne celá ta hrůza co někteří vykládají,že se to nedá vydržet.Pane doktore,mockrát Vám děkuji za skvělý a milý přístup k pacientům.Marie Gocieková,Č.T.

Poprvé sem byl na gastroskopii a koloskopii, stres opadl jakmile doktor promluvil. Krásná, nová ordinace plná moderní technologie s velmi vstřícným, lidským, chápavým a hlavně zkušeným doktorem - Peter Kultan. Byl mi doporučen známou, teď už chápu proč. Je to jednička!

Velmi šikovný,usměvavý lékař. Vysvětlí,uklidní.Gastroskopie jsem se bála,ale proběhla rychle a bezbolestně.