Adresa

Karviná
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Dnes jsem byl v této ordinaci na gastrofibroskopickém vyšetření. Po špatné zkušenosti s jícnovou echokardiografií měl jsem velké obavy. Už pří telefonickém objednávání na vyšetření jsem byl mile překvapen lidským přístupem sestry. Hned první dojem při vstupu do skvěle vybavené ordinace byl uklidňující. Profesionální a lidský přístup sester i lékaře od úvodního rozhovoru a vyšetření před hlavním výkonem, vlastní výkon gastrofibroskopie, který proběhl rychle a naprosto bezbolestně a v jehož průběhu mne lékař informoval o postupu i podrobné vysvětlení výsledku ve mně zanechalo skvělý dojem.
Všem tímto děkuji a dalším pacientům doporučuji ať si rozhodně zvolí tuto ordinaci, budou určitě spokojeni.

H
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto dokonalý lékař.Odborník,lidský i profesně.Umí poradit i doporučit k jiným specialistům mimo jeho rozsah.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Dnes jsem byla na vyšetření u pana dr. Kultana a musím velice pochvalit za super přístup. Při vyšetření mě sestřičky uklidnovali a jelikož jsem drobná a malinká tak jsem dostala i injekci. Také velice pana doktora doporučuji a jsou tam velice hodné sestřičky. Takže jim tímto dnes za vše děkuji.

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace kolonoskopie

Dnešní návštěvu v ordinaci na kolonoskopické vyšetření tlustého střeva, nemúžu hodnotit jinak než kladně. Lidský a profesionální přístup zdravotnického personálu mne zbavil veškeré nervozity. Vyšetření proběhlo rychle bez komplikací. Tuto ordinaci za mne doporučuji.

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Dneska jsem byla na gastro vysetreni u pana Doktora velice prijemny clovek i jakou lekar sestricky naprosto uzasne a prijemne cloveka uklidni Pan Doktor pri zakroku s pacientem komunikuje vse vysvetli zakrok rychly bezbolestny po vysetreni Pan doktor poradi vysvetli dukladne ordinace krasna moderni .je to clovek co svou praci dela s Laskou pana Doktora a cely jeho tym doporucuji vsemi deseti .Denisa D.

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Vyšetření zaludku

Velice hodný pan doktor, I když já nejsem moc svědomity pacient, vždy me přijal s úsměvem,I když vyšetření žaludku není moc příjemný zákrok, díky panu doktorovi jsem se vůbec nebála,veliký profesionál ,vyšetření rychlé, následná léčba účinná...moc dekuji..nechapu ty dva negativní komentáře..

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor Kultan je skutečný profesionál.Dnes jsem byl na kolonoskopií bez injekce,a jeho profesionální přístup mě zbavil strachu,vše vysvětlil předem a během vyšetřování celý postup komunikoval se mnou.Velmi milé sestřičky také na profesionální úrovni.Vím o čem mluvím,všem doporučuji.Velké díky pane doktore.
Vítězslav Krajčy

O
Ověřeny pacient

Pan doktor Kultán je kapacita vyšetřuje s citem a pokud jen něco zabolí, tak se omluví, ale dá se to vydržet i bez injekce.Samosebou i sestřičky moc uklidní ....jsem ráda, že chodím , když je to nutné zrovna tam kde vyšetřuje pán doktor Kultán. Oppelová

Ověřeny pacient

Jsem moc ráda,že jsem poslechla dcery,které mi zařídily dnešní kolonoskopijí a gastroskopiji.Pan doktor Kultan
je úžasný i jeho sestry.Opadla ze mne celá ta hrůza co někteří vykládají,že se to nedá vydržet.Pane doktore,mockrát Vám děkuji za skvělý a milý přístup k pacientům.Marie Gocieková,Č.T.

R
Ověřeny pacient

Poprvé sem byl na gastroskopii a koloskopii, stres opadl jakmile doktor promluvil. Krásná, nová ordinace plná moderní technologie s velmi vstřícným, lidským, chápavým a hlavně zkušeným doktorem - Peter Kultan. Byl mi doporučen známou, teď už chápu proč. Je to jednička!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti