Karviná

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ordinace kolonoskopie

Dnešní návštěvu v ordinaci na kolonoskopické vyšetření tlustého střeva, nemúžu hodnotit jinak než kladně. Lidský a profesionální přístup zdravotnického personálu mne zbavil veškeré nervozity. Vyšetření proběhlo rychle bez komplikací. Tuto ordinaci za mne doporučuji.

Umístění: Ordinace

Dneska jsem byla na gastro vysetreni u pana Doktora velice prijemny clovek i jakou lekar sestricky naprosto uzasne a prijemne cloveka uklidni Pan Doktor pri zakroku s pacientem komunikuje vse vysvetli zakrok rychly bezbolestny po vysetreni Pan doktor poradi vysvetli dukladne ordinace krasna moderni .je to clovek co svou praci dela s Laskou pana Doktora a cely jeho tym doporucuji vsemi deseti .Denisa D.

Umístění: Ordinace Vyšetření zaludku

Velice hodný pan doktor, I když já nejsem moc svědomity pacient, vždy me přijal s úsměvem,I když vyšetření žaludku není moc příjemný zákrok, díky panu doktorovi jsem se vůbec nebála,veliký profesionál ,vyšetření rychlé, následná léčba účinná...moc dekuji..nechapu ty dva negativní komentáře..

Umístění: Ordinace

Pan doktor Kultan je skutečný profesionál.Dnes jsem byl na kolonoskopií bez injekce,a jeho profesionální přístup mě zbavil strachu,vše vysvětlil předem a během vyšetřování celý postup komunikoval se mnou.Velmi milé sestřičky také na profesionální úrovni.Vím o čem mluvím,všem doporučuji.Velké díky pane doktore.
Vítězslav Krajčy

O

Pan doktor Kultán je kapacita vyšetřuje s citem a pokud jen něco zabolí, tak se omluví, ale dá se to vydržet i bez injekce.Samosebou i sestřičky moc uklidní ....jsem ráda, že chodím , když je to nutné zrovna tam kde vyšetřuje pán doktor Kultán. Oppelová

Jsem moc ráda,že jsem poslechla dcery,které mi zařídily dnešní kolonoskopijí a gastroskopiji.Pan doktor Kultan
je úžasný i jeho sestry.Opadla ze mne celá ta hrůza co někteří vykládají,že se to nedá vydržet.Pane doktore,mockrát Vám děkuji za skvělý a milý přístup k pacientům.Marie Gocieková,Č.T.

Poprvé sem byl na gastroskopii a koloskopii, stres opadl jakmile doktor promluvil. Krásná, nová ordinace plná moderní technologie s velmi vstřícným, lidským, chápavým a hlavně zkušeným doktorem - Peter Kultan. Byl mi doporučen známou, teď už chápu proč. Je to jednička!

Velmi šikovný,usměvavý lékař. Vysvětlí,uklidní.Gastroskopie jsem se bála,ale proběhla rychle a bezbolestně.

Z doktora Kultána jsem hodné zklamaná... Myslela jsem si, že je to lékař na úrovni, ale bohužel jsem se spletla... Rve do člověka milión léku, z kterých jsem měla mnoho nežádoucích účínků a při každé kontrole mi bylo řečeno " to nemůže být z toho". Pak jdete na konzultaci ke své známé gastroenteroložce a ta vám řekne, že 5 léku z 6ti berete úplně zbytečně... Navíc Mudr Kultan mi vždy dělal kolonoskopii bez umrtvení, takže se nikdy nedostal tam, kam by mněl a když po něm chcete dokumentaci tak jeho žertíky už nejsou na místě a odpálí vás přes telefon jak nějakou věc... Po poslední kontrole u mojí nové doktorky se vůbec spekuluje jestli mám chronické onemocnění... Nikomu bych tohodle doktora už v životě nedoporučila!!!!

Peter Kultan

Vážená slečna Miroslava Bulawová, je to již cca 2 a1/4 roku od vámi napsané krásné recenze, odpovídat a zabývat se zcela neobjektivními texty je pro mně zbytečné, avšak s ohledem na možnost reakce je to super, že člověk nemusí jen číst neskutečné věci, ale i psát a reagovat. Takže vámi výše popsané neohrabané informace hodné dlaždiče silnic mají jedinou malou chybičku - 90% jsou lživé.
Takže jen zkratkovitě:
- od počátku s vámi spolupráce jako s pacientem nebyla ideální - nedodržování kontrol, plán. odběrů, atd.
- vyšetření celého zažívací traktu u vás svízelné - výrazná hypersenzitivní - zcela neopodstatněná reakce
- diagnostika úplná, podklady nejen z mích vyšetření, ale i histol. nálezů jednoznačné
- jestli si vzpomenete na dekompenzaci vašeho stavu - teploty, chudokrevnost atd, - opak. hospitalizace, péče o vás, návštěvy i na odd. atd. za vámi - bohužel zcela zbytečné
- vstupní terapie je vždy inicializační a komplexní, více preparátů, tolik léku, co jste uvedla - to jste trošku přehnala....
- nežádoucí účinky - ano - přibrání na váze, co vás limitovalo ve vašem osobním životě....
- odpálení přes telefon - pokud neakceptujete plánovanou kontrolu a přes telefon arogantně žádáte dokumentaci, že přecházíte jinam.....
A teď jinak : Zkuste se prosím úpřímě podívat do očí ,,,vaši ,,známé" gastroenteroložce - asi by byla hodně překvapená, jak jste ji počastovala za známou - myslím ( ne, vím ), že nikdy o vás neslyšela a o hypotéze, že dané onemocnění nemáte nic neřekla.......A aktuálně - myslím, že onemocnění probíhá nadále a je dg. stejně, jak bylo, terapie pokračuje - ano, v redukovaných dávkách v monoterapii - tedy v udrž. dávkách.....
Závěrem - zcela stejně tak, jak uzavřela recenzi dotyčná pac.
Nikomu bych tuto slečnu jako pacientku nedoporučil !!!!!
Vážím si seriózní lidi, přímé a bez lží.
MUDr. Peter Kultan

Mudr. Kultan je opravdu úžasný lékař. Vždy usměvavý a ochotný. S jeho přístupem člověk úplně zapomene na stres. Proto si zaslouží veliké uznání a dík.