MUDr. Pavla Zdechovská

Pediatr Více

Ledeč nad Sázavou 1 adresa

Praktický dětský lékař
Habrecká 450, Ledeč nad Sázavou

Výborná pediatrička. S hlavou a srdcem otevřenými, přístupná názorům, myšlenkám i diskuzi. Jejím záměrem je zdraví dětí s pochopením, že cesty k němu vedou různé.

Bere ohledy i na přání rodičů a hlavně je připravená kdykoliv. Kolikrát jsme ji volali i uprostřed noci a ona byla ochotná vzít auto a dojet, když nás na pohotovosti odmítli.
Pravdou je, že občas si člověk musí říct a upozornit ji na potřeby dítěte, ale i toto nebere nijak "urážlivě", ale hned zjednává nápravu.

Paní doktorka Zdechovská zachránila před čtrnácti lety mojí maminku, za což jí budu celý život vděčná. Osobně jsem k ní chodila 14 let než se moji rodiče rozvedli a museli jsme se stěhovat. A byla jsem s ní vždy moc spokojená. M. Pavelková

Naprostá spokojenost. Paní doktorku všem doporučuji. Ty negativní reakci tu psala jedna z konkurenčních lékařek. Usvědčuje jí IP adresa

S paní doktorkou Zdechovskou jsem naprosto spokojená! Chodíme k ní už 25 let a i v sobotu a neděli je nám ochotná kdykoliv s čímkoliv pomoci.

Skvělá doktorka, doporučuji všem. Poradí, pomůže, vyslechne.

K pani doktorce chodíme s dětmi v případě akutních případů při pobytu na Ledečsku.
Je vždy velice ochotná, trpělivě vyslechne a podrobně vysvětlí postup léčby.
S přístupem, ochtou i odborností jsme byli vždy max. spokojeni a můžeme každému jen doporučit.