Soukromá lékařská praxe
T.G. Masaryka 205, Český Krumlov

Ř

Není člověk ten, který se zalíbí lidem všem. Paní doktorka je velice vnímavý člověk a to, co udělala pro mne , za to jí jsem jedině vděčná. Nejen že hledala příčinu mé nemoci a poslala mě na všechna vyšetření, ale má srdce a dokáže pochopit člověka. Chodím k ní 20 let a to vždy, když už je skoro pozdě a můžu si za to sama. Její přístup je velice lidský, to si nemohu ani v nejmenším stěžovat. Taky jsem tam několikrát přišla po její pracovní době a když tam byla, nikdy se nestalo, že by mě odmítla. není to jen můj názor, je to názor více lidí kteří k ní chodí.

Většina její "klientely" jsou důchodci. Její přístup je podle mě poznamenaný právě celodením zaléčováním nevyléčitelného a její práce v jejích očích asi jen zmírnuje utrpení nikoliv léči, a tak se chová i ke mně... smůlu mám v tom že me je 23 let a kdyz tam přijdu že mě pravděpodobně složilo srdce, tak mi řekne at nepiju kafe...

to asi neni to pravý ořechový .)

Vždy ochotná pomoci a dovést problém do konce.

Možná má paní Jana Janová v něčem i pravdu, ale kdo je v dnešní době dokonalý... Ano, máme právo volby a můžeme si každý svého lékaře vybrat. Já jsem k paní doktorce chodila 12 let a přešla jsem jen kvůli změně bydliště. Vždy byla velice příjemná a vždy naslouchala mým problémům a neváhala mě poslat na další vyšetření než začala se samotnou léčbou.
Jedinou nevýhodou vidím společnou čekárnu na českokrumlovské poliklinice, ale to už je jiná otázka.

Vždy příjemná a ochotná všem doporučuji!!!