Veterinární ordinace MVDr. Michaely Riedlové
Maďarská 3 Praha 6- Bubeneč, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

S paní doktorkou máme několikaleté velmi dobré zkušenosti. Je velice sympatická a ochotná, i přes svůj věk má velké zkušenosti a umí poradit i v nestandartních případech. Náš pes je epileptik a při diagnóze nám zařídila speciální krevní testy v Německu, protože nikde v ČR se nedělají. Vše je ale na dobrovolné bázi, nikoho do ničeho nenutí, jen doporučuje a navrhuje několik možností léčby / řešení situace.
Jsme spokojení s celým týmem doktorek v této ordinaci, tzn. i s paní doktorkou Petrou Macháčkovou, Zuzanou Moravcovou a paní Michaelou Riedlovou. Sestřičky jsou také příjemné, kéž by takové byly i v ordinacích lékařů pro lidi.

Výborná veterinářka. Vždy milá a usměvavá, na každého si udělá dostatek času. Velmi šikovná. Podstoupili jsme u ní s pejskem rizikovou operaci a vše proběhlo velmi hladce. Dále nám úspěně vyléčila velmi nemocné štěně.Mohu rozhodně doporučit.