Malé náměstí 1700, Benešov
Dermatovenerologická ambulance

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Paní doktorku mohu jen doporučit. Je odborně na výši a léčbu pro pacienty zvažuje vždy individuálně. Záleží jí nejen na výsledku léčby, ale i na dlouhodobé péči o celkový zdravotní stav pacienta. Nejen péči o kůži. Léčbu mi vždy mnohdy až moc důkladně vysvětlí. Její sestřička je sice rázná v čekárně, ale pak milá v ordinaci. Tedy- doporučuji!

Tuto doktorku a její zdravotní sestru vůbec nedoporučuji.Její zdravotní sestra se chovala ke mně velice hrubě,neustále měla nějaké dost drzé poznámky,až jsem koukala "s otevřenou pusou",kam až se svoji drzostí může zajít.Nejenom na mě byla nepříjemná ale i na ostatní pacienty a divím se,že tam ještě vůbec pracuje vzhledem ke svému hrubému chování.V jiný instituci by ji dávno vyhodily za hrubé chování,ale tady ve zdravotnictví je dovoleno všechno.Doktorka je celkem příjemná,ale její zdravotnický personál je otřesný.

paní doktorka je velmi milá a nemyslím si že by byla na někoho nepřijemná vždy mi pomohla!je naslouchavá a velmi ochotná.

Jsem velmi spokojena s přístupem paní lékařky.

Paní doktorka je skvělá. Chodím k ní asi 10 let, ted i s dětmi. Vždy ochotná, milá a poradí i s problémy v jiných oborech. Vynikající přístup, doporučuji.

Byla jsem u paní doktorky se svým tříměsíčním synem a přístup i ošetření bylo na vynikající úrovni. Mohu ji jen doporučit!

Znám pani doktorku několik let a myslím, že patří k nejlepším, které znám.

Nemohu souhlasit s komentářem z 18.9.2008. Zatím jsem se u paní doktorky nesetkal s neslušným chováním, naopak. Znám ji již několik let a nevěřím, že by se dokázala chovat sprostě. Odměřeně jistě, ale ne bezdůvodně. Při většinou plné čekárně se dá pochopit, že se snaží, aby čekací doba byla co nejkratší.

Myslím, že paní doktorka své práci skutečně rozumí a má svoji práci ráda-což je v každém případě na jakékoli práci vidět. Její přístup je profesionální. Jsem spokojena a lékaře bych neměnila.

Byla jsem u paní lékařky se šestiletým synem a nemohu si v žádném případě stěžovat. Byla milá a ochotná.