Adresa

Dermatovenerologická ambulance
Malé náměstí 1700, Benešov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je milá, lidská a ochotná.Vše mi podrobně vysvětlila. Za mě vřele doporučuji. Objednací doba byla cca.měsíc, ale to je teď všude.

T
Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Ordinace přijímá pacienty poouze po předchozím telefonickém objednání. Dovolat do ordinace se však nelze i přes 6 pokusů, v ordinační době, v různých dnech

A

Paní doktorku mohu jen doporučit. Je odborně na výši a léčbu pro pacienty zvažuje vždy individuálně. Záleží jí nejen na výsledku léčby, ale i na dlouhodobé péči o celkový zdravotní stav pacienta. Nejen péči o kůži. Léčbu mi vždy mnohdy až moc důkladně vysvětlí. Její sestřička je sice rázná v čekárně, ale pak milá v ordinaci. Tedy- doporučuji!


Ověřený profil

Tuto doktorku a její zdravotní sestru vůbec nedoporučuji.Její zdravotní sestra se chovala ke mně velice hrubě,neustále měla nějaké dost drzé poznámky,až jsem koukala "s otevřenou pusou",kam až se svoji drzostí může zajít.Nejenom na mě byla nepříjemná ale i na ostatní pacienty a divím se,že tam ještě vůbec pracuje vzhledem ke svému hrubému chování.V jiný instituci by ji dávno vyhodily za hrubé chování,ale tady ve zdravotnictví je dovoleno všechno.Doktorka je celkem příjemná,ale její zdravotnický personál je otřesný.


paní doktorka je velmi milá a nemyslím si že by byla na někoho nepřijemná vždy mi pomohla!je naslouchavá a velmi ochotná.


L

Jsem velmi spokojena s přístupem paní lékařky.


M

Paní doktorka je skvělá. Chodím k ní asi 10 let, ted i s dětmi. Vždy ochotná, milá a poradí i s problémy v jiných oborech. Vynikající přístup, doporučuji.


J

Byla jsem u paní doktorky se svým tříměsíčním synem a přístup i ošetření bylo na vynikající úrovni. Mohu ji jen doporučit!


T

Znám pani doktorku několik let a myslím, že patří k nejlepším, které znám.


J

Nemohu souhlasit s komentářem z 18.9.2008. Zatím jsem se u paní doktorky nesetkal s neslušným chováním, naopak. Znám ji již několik let a nevěřím, že by se dokázala chovat sprostě. Odměřeně jistě, ale ne bezdůvodně. Při většinou plné čekárně se dá pochopit, že se snaží, aby čekací doba byla co nejkratší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu