Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost
Dobnerova 718/26, Olomouc

Praktický lékař pro děti a dorost
Dobnerova 26, Olomouc

Umístění: Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost

Výborná paní doktorka, s dcerou jsme k ní chodili od narození až do 6 let, kdy jsme se stěhovali daleko do jiného města. Jinak bychom k ní chodili stále. Vstřícná, komunikativní, pečlivá, k dětem naprosto úžasná, dcera se k ní nikdy nebála chodit, s očkováním se dalo domluvit v rámci očkovacího kalendáře leccos, neplýtvá na vše ATB.
Doporučujeme a zároveň děkujeme za skvělou péči.

Umístění: Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost

Dobrý den, paní doktorku nedoporučuji. Je sice milá, ale to je asi tak všechno. Od malička mého syna si žádám nějaké vyšetření ohledně toho, že syn při aktivitě začne pískat už dva roky nám tvrdí, že to vymizí. Sama jsem si zašla na alergologii podle paní doktorky Kolkove prý zbytečné. Paní doktorka z alergologie měla úplně jiný přístup a díky ní konečně budeme řešit co syn má ikdyz by vlastně nemusela, protože výsledky na astma, alergii ma negativní. Okamžitě nás posílá na dětskou kliniku do Fakultní nemocnice se slovy, že přeci tohle není normální u tak malého dítěte. Co se týče staršího syna do 8 měsíce stále ležel, nepretacel se a opět paní doktorce přišlo vše normální , ale já si zařídila jinde kontrolu dítěte a hnali nás na vojtovku kde opět kroutili hlavou, že syn už tady měl dávno být. Takže okamžitě přestupuji k jiné dětské lékařce jen mě mrzí, že už jsem neodešla driv!!!!!!

Umístění: Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost Nemoc

Byla kdysi pecliva, leky nasazuje od pasu, na vyter z krku nedela citlivost na atb, odhaduje pry dle zkusenosti, po 2 atb 3. nasazeny na orl dle rozboru. Kdyby udelala vysetreni, jak ma, dite by bylo usetreno 2 atb. Kontrolni vyter nedela, neni pry treba. Chodime k ni minimalne. Radeji zajdeme k ODBORNIKUM na orl.

Pí.doktorku velmi doporučiji...=)milá,simpatická a velmi dobrá lékařka.I setřička je skvělá.Nikdy sme s ní neměli žádný problém.Vynikající! :).Doporučuji.

Výborná paní doktorka!

Dobrý den,k paní doktorce chodím 11 let.a jsme s ní maximálně spokojeni.je příjemná je to i dobrá doktorka.vždycky má plno.I se střička je milá.Nemohu si stěžovat.

S pani doktorkou bohužel spokojení nejme. Je sice velice sympatická a příjemná, jak k dětem tak k nám rodičům, ale neuměla vyřešit velmi banální problém. Jednalo se o velkou zácpu, na kterou se přišlo až po dvou měsících(!), díky vyšetření na které jsem naléhala já sama. Nakonec musel být syn hospitalizován a zbaven stolice chirurgem. syn má rok a půl a nic příjemného to pro něj nebylo. A přitom by jen stačilo správné vyšetření a strčení prstu do zadečku. Opravdu jsme zklamaní.

Dobrý den, k paní doktorce chodím se svými dětmi již čtyři roky. Má výborný vztah k dětem, děti ji mají rády. Nicméně ta odborná stránka nic moc. Její zdůvodnění použité terapie je velmi laické a mnohdy ne zcela správné. Mám děti naštěstí zdravé, a manžel je doktor. Po svých zkušenostech návštěvy ordinace omezuji na pravidelné prohlídky.

K paní doktorce chodím se synem rok a můžu doporučit. Zbytečně nepředepisuje antibiotika apod. což mi vyhovuje. Je vždy ochotná pomoci a plně se nám věnuje. Doporučuji.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená, vždy je příjemně naladěná a vždy se nám plně věnuje. Je vstřícná i když po ní žádám telefonickou radu. Oba synové se k ní nebojí chodit, je na ně moc hodná. Mám k paní doktorce plnou důvěru, dokonce s ní konzultuju rozhodnutí jiných lékařů. Mohu jen doporučit. Touto cestou chci poděkovat i sestřičce, která je také vždy příjemná a na děti hodná.