Husova 4691, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Co se odbornosti týče výborný lékař, ale co do ochoty má zřejmě dvojí metr. Vypsat potvrzení do zaměstnání hrozný problém a nakonec mě odmítl, že není žádná sekretářka. Zřejmě přepracování.

Pan Touska velice mili a hodny lekar ktery porozumi a umi.jsem jeho pacientkou jiz 12let a nikdy zadny problem velice mu fandim je to ten nejlepsi lekar s dobrym umyslem.velice dekuji Lenka Bila

Nejlepší lékař jakého znám, prakticky mi pomohl dát si svůj život dohromady. Jsem u něj od úplného začátku jeho kariéry, pomohl mi v mnoha směrech mého zdravotního stavu. V životě mu nebudu moct dostatečně poděkovat. Alena Soušková

Ž

S lékařem jsem velice spokojená, pacientovi se chová skvěle a dokáže pomoci i psychicky, neměnila bych, je to pan DOKTOR...Barbora Žáková

Pana doktora Toušky si velice vážím ,když jsem potřebovala pomoc pomůže,poradí a vždy si všímá i maličkostí.Je to Pan doktor a jeho sestřička, jako její maminka velice milá

Můj nejlepší praktický lékař, jakého jsem kdy měla. Sice má neustále plnou čekárnu, ale to už asi také něco značí, že? ..:-D Jsem u něj již od začátku, kdy začal praxi v Chomutově a i přesto, že zase tak moc často k němu nechodím (což mi i několikrát vyčetl, že pro samou práci spěji k rychlejšímu infarktu..:-D..), je vždy velmi ochotný, vstřícný, poradí i pomůže. A má smysl pro humor...:-D I ten černý..:-DD Doufám, že mu jeho přístup k pacientům a ochota vydrží a že nevyhoří, jako většina lékařů, což není výčitka, je to prostě řehole, a jak říká jedno moudro..."lidi jsou různé....blbé a pitomé...."...S pozdravem H. Zýková Chomutov

Jsem spokojená.

PANA DOKTORA ZNÁM JIŽ DELŠÍ DOBU A JSEM VELICE SPOKOJENÝ,KÉŽ BY BYLO VÍCE TAKOVÝCH JÉKAŘŮ ...M.ŠUBERT

Zatím nejlepší,kterého jsem poznal. Ochotný, na vysoké odborné znalosti

S panem doktorem Touškou jsem velice spokojená. Kéž by bylo takových lékařů více :)