Dermato-flebologická ordinace
Řipská 28, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermato-flebologická ordinace Jiný

Podstoupila jsem u pana doktora Šmída sklerotizaci metličkových žilek na nohách (jednou a po měsící po druhé). Nad levým kolenem jsem měla metličky v podobě fialovo-modrých žilek, dlouhých i 1-2 cm, podobající se deltě řeky Amazonky, na ploše cca 10x10 cm. Na druhé noze méně, ale podobně. Po 2 sklerotizacích a sundání kompresních punčoch je vše pryč. Super!!! Moc děkuji, je to po cca 10-ti letech obrovská úleva!

Umístění: Dermato-flebologická ordinace Akutní zánět konečníku

Profesionální a decentní léčba s velkým účinkem, který rychle pomohl. Velké díky za příjemnou a efektivní pomoc. Příjemné vystupování, přiměřené objednací lhůty a celkově příjemný profesionální servis.

Perfektní výsledek léčby - pan doktor mi pěnovou sklerotizací odstranil žílu, o které všichni před ním tvrdili, že je možné ji odstranit pouze operací.
Moc děkuji!
Monika Trávníčková

Vcelku prijemny pan, ale nejsem si jisty, zda me lecil spravne. I pres zaleceni se problem pozdeji vratil.

Pan doktor možná býval odborníkem, ale pravděpodobně vzhledem ke zhoršujícímu se zraku, jím už být nemůže. Také jsem byla na oštření metliček, a přestože jsem punčochy nosila poctivě, zmizelo tak 10%. Pan doktor je sice rychlý, ale už při oštření jsem měla pocit, že se málokdy trefí kam má. Ovšem velké překvapení mě čekalo, když jsme se domluvili na ošetření prasklé žilky na krku. Když jsem přišla domů, měla jsem ošetřné místo cca 2 cm pod prasklou žilkou. V této ordinaci už mě nikdo neuvidí. Nedoporučuji!

Pan doktor je vynikající odborník a je i moc příjemný jako člověk. Od svých 25 let jsem nemohla nosit sukně a pan doktor mi "vyčistil" nohy od nevzhledných metliček tak dokonale, že jsem kalhoty úplně odložila. Po vlastní výborné zkušenosti jsem k němu doporučila také své známé a kolegyně a všechny jsou velice spokojené. Denisa Švecová