MUDr.

Pavel Šmíd

Kontaktní informace

• Dermato-flebologická ordinace

Řipská 28, 13000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• Umístění: Dermato-flebologická ordinaceSlužby: Akutní zánět konečníku

Profesionální a decentní léčba s velkým účinkem, který rychle pomohl. Velké díky za příjemnou a efektivní pomoc. Příjemné vystupování, přiměřené objednací lhůty a celkově příjemný profesionální servis.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Kliniku jsem navštívila za účelem odstranění vystouplého mateřského znaménka. Prostředí kliniky je velmi příjemné.… Více

Soňa Křemenová

Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Dermato-flebologická ordinaceSlužby: Akutní zánět konečníku

• Perfektní výsledek léčby - pan doktor mi pěnovou sklerotizací odstranil žílu, o které všichni před ním tvrdili, že je možné ji odstranit pouze operací.
      Moc děkuji!
      Monika Trávníčková

• P

Vcelku prijemny pan, ale nejsem si jisty, zda me lecil spravne. I pres zaleceni se problem pozdeji vratil.

• Pan doktor možná býval odborníkem, ale pravděpodobně vzhledem ke zhoršujícímu se zraku, jím už být nemůže. Také jsem byla na oštření metliček, a přestože jsem punčochy nosila poctivě, zmizelo tak 10%. Pan doktor je sice rychlý, ale už při oštření jsem měla pocit, že se málokdy trefí kam má. Ovšem velké překvapení mě čekalo, když jsme se domluvili na ošetření prasklé žilky na krku. Když jsem přišla domů, měla jsem ošetřné místo cca 2 cm pod prasklou žilkou. V této ordinaci už mě nikdo neuvidí. Nedoporučuji!

• Pan doktor je vynikající odborník a je i moc příjemný jako člověk. Od svých 25 let jsem nemohla nosit sukně a pan doktor mi "vyčistil" nohy od nevzhledných metliček tak dokonale, že jsem kalhoty úplně odložila. Po vlastní výborné zkušenosti jsem k němu doporučila také své známé a kolegyně a všechny jsou velice spokojené. Denisa Švecová