Pohybové centrum, s.r.o.
Husova 598, Tanvald

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dobrý den. Léčila jsem se u Dr. Šíra ve Varnsdorfu s bolestí v oblasti paty levé nohy.
Po objednaní za dva měsíce mne doktor přijal, a po konzultaci a vyšetření opíchnul oblast paty anestetiky.
Bolesti stále přetrvávaly, takže jsem zhruba po měsíci, dnes, 22.12.2021 po silných bolestech
přišla do ordinace Dr. Šíra v domnění, že mne ošetří nebo alespoň něco poradí.
Bohužel mne lékař, ačkoliv v čekárně nikdo nebyl, odmítl i přes mé slzy v očích přijmout s tím,
že se mám objednat a odešel.
Takže trpět další dva měsíce. Naprosto šílený přístup.

Pouze sestřička se mi věnovala v mezích svých znalostí a poradila, jak bolest alespoň trochu zmírnit.
Zklamání z toho, jak se může lékař zachovat. Navíc dva dny před Vánocemi.
Nevím, co dál....

Výborný diagnostik i operatér. Pooperační péče vynikající. Mám jen pozitivní zkušenosti a hlavně vyléčené koleno!! Spokojenost.

Je to ten nejlepší doktor,kterého jsem kdy poznala.Moc si ho vážím a doporučuji všem ostatním :-)))Renata

doktor k nezaplacení

Zdravím všechny co u něj byly někdy operování.Je to dost dobrý chirurg, který se opravdu někdy tváří až arogantně ,ale doufám ,že skutek je zcela jiný.Jelikož mě 4x operoval to samé koleno až po poslední operaci,kterou dělal cca před 10 lety a
koleno je"ready".Operoval mě v Jbc jelikož,na Šumburku neměl tenkrát přístroje na plastiku neboli mozaiku chrupavky.Fotbal mi zakázal již ve 14 .letech po té první operaci,ale co chcete po klukovi co fotbal miloval.Jistě byl jsem zodpovedný za ty další operace, které následně protělal kluk co chtěl hrát jen fotbal.A řeknu Vám, že teď hraju fotbal za chlapy a stále za Tanvald a teď to zaťukám ťukťukťuk koleno drží...

Musím zde plně souhlasit s oběma druhy komentářů. Ano, jeho osobnost není dle představ, ale je to opravdu špičkový lékař na kterého si ani já ani nikdo jiný nemůže stěžovat kvůli nějakému zanedbání péče. Opravdu výborný lékař. Tomu napovídá bohužel i ta dlouhá objednací doba cca tři měsíce předem a vždycky plná čekárna ve které se můžeme jen dohadovat, kdo z těch lidí má ty kolena nejlepší aby stál, když je již dvacet sedaček obsazených :-) Naštěstí moje kolena nejsou taková katastrofa a chodím tam jen jednou za půl roku, takže tam ty dvě hodiny v čekárně nějak přetrpím. Zato vím, že tady se dočkám vždy skvělé péče. Monika

Kladné hodnocení se nese i za brány Libereckého kraje.

Byl jsem u něho na plastice předního křížového vazu. A můžu říct jen to že je to vynikající doktor který opravdu ví co děla, vše v klidu vysvětlí a se vším poradí. Můžu jedině doporučit

Špičkový odborník, kterého mohu jenom doporučit. Operoval mi plastiku předního křížového vazu, jsem rok po operaci a jsem bez problémů i bez následků. Je potřebné jenom dobře poslouchat jeho rady a taky je aplikovat v praxi, nic nepřehánět. Dostala jsem na něj kontakt od známého, kterému taky pomohl i jeho kolegům. Ještě jednou děkuji, pomáháte nám dostat se zpět do světa sportu, pane doktore
Aneta Buráková

Špičkový lékař – doporučuji. Včasnou péčí (i díky jeho výborným sestrám, které mi umožnily přijít na vyšetření druhý den po úrazu, i když jsem samozřejmě nebyla objednaná) mě zachránil před 1 až 2 operacemi kolena. Dnes skoro nemůžu věřit, že jsem měla závažné zranění, skoro po tom není známky. Při poúrazových či pooperačních kontrolách přijímá pacienty přesně na objednaný čas, není třeba čekat v plné ordinaci. Za vše mluví jeho ordinační doba od 7 ráno do pozdního odpoledne. Když pozná, že respektuji jeho nařízení, je velmi vlídný. Přísnější je při zanedbávání kontrol a režimu, ale to je pochopitelné. Jsem mu moc vděčná za jeho vynikající péči.