Tovární 92, Horní Bříza
Gynekologické služby s.r.o. - gyn.ord. (mapa)

Oceňuji provoz ordinace v Horní Bříza bez objednacích lhůt a zároveň s minimem čekací doby, s ohledem na to, že jde i o místo mého bydliště, je to ideální kombinace nekomplikovaných lékařských služeb a těchto výhod bych se vzdávala jen v opravdu nutném případě, kdybych zde nebyla spokojená i s poskytovanou lékařskou péčí. Jsem ale velmi spokojená, atmosféra v ordinaci je vstřícná, klidná, komunikativní, návštěva zde mne nestresuje.
Někdy je potřeba se na věci doptat, aby pan doktor podal obšírnější informace, ale na druhé straně se mi líbí, že věci hodnotí s jistým nadhledem své praxe, nestraší, nenutí zbytečné léky apod.
Velké plus - komunikace e-mailem (mezi lékaři rarita), už několikrát jsem využila možnost poradit se po mailu .. nerada telefonuji do ordinací, většinou tam nikdo nemá právě čas a tak poslouchá na půl ucha s myšlenkami mimo můj problém. E-mail považuji za mnohem šetrnější, lékař má možnost odpovědět v době, kdy se mu to nejlépe hodí ... zatím se ale většina tomuto trendu brání jak může.

Úžasný pan doktor jsem moc ráda že jsem k němu začala chodit vždy mi pomůže a vše vysvětlí hodně málo jsem se setkala s takovou ochotou a sestřička ta je také hodná a vstřícná prostě úžasný tým

Úžasný doktor i člověk,vždy pomůže,vyjde vstříc,vše vysvětlí,sympatický a milý.Sestřička také super:)Jsem nadmíru spokojená

Jsem s ním nad míru spokojená. Je-li nějaký problém vždy rychle a pečlivě vyřeší. A musím souhlasit s komentáři výše, se sestřičkou dělají skvělý tým

doporučuji,pokud je něaký problém,hned se řeší,a vše vysvětlí,je vstřícný a chápavý.

Příjemný a pečlivý lékař, všechno vysvětlí, se sestřičkou tvoří dobrý tým.

Velice dobrý doktor, jsem nad míru spokojena a nejsem sama :)

Chodím do ordinace v H.Bříze a pan doktor Šíp je moc milý,velmi klidně a příjemně působící,vždy připraven pomoci(což by mělo být u všech lékařů,ale ne vždy tomu tak je)Také sestřička je milá a i ona byla vždy ochotná.Jsem ráda,že jsem v péči pana doktora Šípa a ráda ho doporučím každé slečně či paní,které hledají výborný přístup a stejně hodnocenou péči.Jediné co mě mrzí je to,že jsem do péče pana doktora nepřešla dříve-mohl mě totiž provádět i mým krásným těhotenstvím.Přešla jsem k němu totiž až po šestinedělí...