Ortopedická ambulance
Lidická tř. 108, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Jsem zde proto, aby se to co se stalo v mem pripade jiz neopakovalo. Tento clovek mi operoval rameno, ktere bylo odtrzene od labra v kloubim pouzdre a vypadavalo mi. 2x artoskopicky nejprv kotvy, ty nepomohly stale pocity vypadnuti ikdyz ne uplneho. Pote otevreny latarjet, prvni operace ok jen tydenni bolest po operaci. Druha op. vsak velky problem, po zakroku nemoznost zvednout ruku po mesicni fixaci v obvazu. Nerekl mi, ze se rana musi mazat specialni masti, aby nesrostla jizva a fascie k masu, dal citim bolest v rameni po skubnuti ci zevni rotaci je to jiz 2,5 roku, napeti v ruce az do ukazovacku pri zmacknuti vetsi casti ruky ikdyz nervy dobre, v Praze u fyzio mi bylo receno, ze pravdepodobne pretazeny biceps upon, ktery se natahl s uriznutou kustkou k blokaci pouzdra moc a tlaci na nervy. Bolest v uriznute casti ramene, biceps o 1,5cm zkracen, spasma stazene svalstvo az k prsnimu svalu, ktere sem musel ze sveho platit a rok uvolnovat, fyzio v nemocnici CB toto neznaji. Dle nich standart. Po-operacni stav. Dale odmitl napsat dalsi rehab ci resit jaky koliv postup, vyhozen s vysvetlenim, ze ortopedicky vse dobre, hybnost dobra, bolesti neresil. Starejte se sam dal..nejhorsi zazitek meho zivota plus ordinuje 1x tydne, ceka se veky a odpol jeste odjede a pulku pacientu nestihne. Neochota vysvetlit profesionalne pacientovi provafeny ukon a rizika!!! Zakrok vysvetli jako to vam tady vezmeme kus kosti, co je tam stejne k nicemu, budete moct opet hrat aktivne sporty jako mlady clovek. Kdybych na internetu necetl, ze 80% lidi je bez nasledku po regeneraci, v zivote bych zakrok nevzal ikdyz to byla nutnost co s vypadavajicim ramenem a bolesti do nahozu. Pak se divi v ordinaci, kdyz mu popisuji jak mi fyzio uvolnuje svalstvo promackavanim a tlaceni do bodu. Vazne jako hlavni doktor?? Stydte se pane doktore, myslel sem, ze jste vetsi kapacita.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Nevím jak se chová k ostatním pacientům, ale při vyšetření kyčlí dětí je arogantní, nic nevysvětlil, mluví se sestrou, nikoli s vámi a celé vyšetření v nemocnici probíhá jak na běžícím pásu

spokojenost,výborný lékař, co víc dodat-nenahraditelný

špičkový lékař,zodpovědný a ochotný.Těžko hledat negativa.Přece jenom něco maličko,možná flíček na reputaci:Pracuje v nemocnici ČB na ortop.oddělení,ordinaci má jako soukromý lékař každé pondělí po pracovní době.Po zavedení poplatků se rozhodl,že ordinuje jako pohotovost,tudíž poplatek je 90 Kč a protože nejsme troškaři,nebudeme řešit 10 Kč,tak budeme vybírat rovnou stovku a zároveň budeme šetřit lesy lépe využívat čas a tudíž potvrzení o zaplacení poplatku nebudeme vydávat,ostatně jako ve většině soukromých ordinací.Pacienti nás mají v oblibě a s radostí zaplatí. Měl pravdu,nikoho to moc nezajímá,pacientů je stále dost a prašule se sypou/černé?/

Konečně jsem tady zjistila kde teď sídlí. Před 15ti lety mi operoval koleno a pondělky odpoledne býval v Suchém Vrbném. Jinak kdysi skvělý lékař, uvidíme jak to bude teď :)

Pan doktor mi operoval jednu kyčel minulý rok, včera druhou a dnes už jsem doma. Nemůžu si na nic stěžovat. Je to prostě kapacita :) A samozřejmě mu moc děkuji.

Velmi dobrý doktor,jedna návštěva,jedno doporučeni na rehabilitaci a mám po bolestech.To co máme v Písku se nedá srovnat. Moc děkuji panu doktorovi,jen takových kdyby bylo více.

Doktor Sadovsky?Ani slůvkem se nemůžu zmínit o něčem negativním.Jsem týden a naprosto spokojená.Dělal mi plastiku LCA a i když mi 2krát do týdne musí tahat krevní výpotek,tak musím uznat,že je to zkrátka kapacita na svém místě.Klobouk dolu,pane doktore

bomba doktor, taky mne operoval (rekonstrukce ACL) a hopkám jak laňka bez bolesti:-)

Mám zkušenosti s vícero ortopedy, Dr. Sadovský mezi nimi hraje naprostý prim. A to jak po doborné, tak po lidské stránce. Absolvovala jsem u něj dvě operace a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Škoda, že takových lékařů není v ČR více.