Zakladatelská 975, Karviná
AR MEDICAL s.r.o., otorinolaryngolog (mapa)

Umístění: AR MEDICAL s.r.o., otorinolaryngolog Zánět ucha

Po předchozim zánětu zvukovodu a naslednem vyléčení, se mi presto po pár měsících stále vracel zpet zánět ucha. Už jsem byl z toho psychicky špatně.. Po neustálých návštěvách všude možně na orl, mi vždy vyléčili zánět ale mel jsem stále zalehle ucho a za týden opět zánět z5. Tak jsem vyhledal specialistu pana doktora Rafcika v Orlové. U kterého jsem předtím nikdy nebyl a velice mi pomohl. Po první navsteve jsem byl za tyden vylecen. Profesionální přístup. Pan doktor na mě působil jako zkušený lékař ve svém oboru. Můžu jen doporučit!

Dnes jsem byla u pana doktora, kde mě hned první moment sjel, že neříkám příznaky ale diagnozu a bylo mi doporučeno odstranění mandlí kvůli angině (5x za 3 měsíce)..pak doktor mě vyšetřil, což už bylo velice nepříjemné, podezíravě se mě vyptaval, jak kdybych si vymýšlela a poslal mě na odběry k obvodnímu lékaři bez dalšího postupu a popř. doporučení podpůrné léčby. Už nikdy více. Očekáváte pomoc specialisty a ona se Vám nedostaví.

Pan doktor mi urcil 2x spatne diagnozu. Trapila jsem se proto zbytecne snad mesic. Take se mi potize velmi zhorsily za tu dobu, a nez mi ma obvodni doktorka nasadila spravnou lecbu, spatne hodnoty ve vysledcich se snad zdesetinasobily. Nepoznal zanet stitne zlazy. Zvazuji podani stiznosti na pana doktora Rafcika.

Jediny zkušený doktor v Karviné profesionální přístup , velmi spokojeny

Pan doktor je milý a příjemný, koukne na vás, pokecáte ale moc nepomůže. Ale opakovaně poradí, co si eventuálně můžete zkusit koupit... Zato sestřička (taky příjemná) vás okamžitě za ty rady zkasíruje

nejlepší doktor :)) vždy vyjde vstříc a dobře poradí.))

moc dobry doktor , byl jsem u něho na prevenci , poctivě mne vyšetřil a dobře poradil , můžu doporučit

Bohužel nemůžu doporučit, pouští se okamžitě do operativních zákroků, které nejsou až tak nutné a se kterými nemá zkušenosti. Místo aby pacienta odmítl, že daný zákrok neprovádí, bohužel se snaží "vyhovět", avšak s katastrofálním výsledkem. Mluvím z vlastní zkušenosti, proto raději vyhledejte ještě dalšího odborníka a zeptejte se na jiný názor než je ten od pana Rafčíka.

Pana doktora jsem poznal před rokem , kdy jsem si u něho nechal odstranit CHRÁPÁNÍ a od té doby fakt nechrápu... , konečně klidné dovolené.Rodina využila jeho péče na pojišťovnu a také byla velmi spokojená , fakt profesionální přístup. Velmi doporučuji.

velmi dobrý lékař s vysoce profesionálním přístupem