Pavel Potužník, praktický lékař Nejdek

MUDr. Pavel Potužník

Praktický lékař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Závodu míru 636, Nejdek
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Nerada píšu takové recenze, ale po dnešní kontrole u pana doktora Potužníka, opravdu katastrofa.... Marodim od října se zády, rehabilitace nezabrali, a bolesti mi začali vystrelovat do nohy a noha mě začíná pěkně brnet.. Prášky nezabírají a v noci se nemůžu vůbec vyspat. Ještě čekám na neurologické vyšetření,. Jinak po dnešní kontrole katastrofa, diví se že mám stále bolesti, že marodim už 3 měsíce což mu strašně zřejmě vadí, ano marodim takhle dlouho protože pan doktor s tím stále nic nedělá.... A ještě mi do toho řekne že už bych měla začít něco dělat. Ano dělám namahavou práci a dosti těžkou. Dnes mi chtěl ukončit neschopenku bez toho abych věděla co semnou vůbec je, do dnes to nevím... A abych se s bolestmi vrátila do práce, takže tím jsem chtěla říct, že by pan Potužník měl jít do důchodu a ještě chvíli mě bude štvát, tak to začnu řešit jinak děkuji Jonešová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Pan doktor by měl už jít do důchodu,protože pod jeho léčením napáchá jen zlo.Od zanedbání trombozy počínaje.Pokud někdo píše,že mu zachránil život,tak to je jen náhoda.Naopak.Už není na žádné záludnější nemoce,pokud vůbec byl.Laxní přístup,nebo mu musíte poradit či trvat na svém,co vám doporučili jiní lékaři.A dokonce to i uznal.No tak teda kde to jsme...???Jo v Nejdku,není na větší výběr.Bohužel p.doktorka Bohmová má nadstav....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Vyjadřuji se k ohodnocení pana MUDr Potužníka a tentokrát jsem mu zavázána že mě zachránil život. Přešla jsem k němu od jiného lékaře. Ten po vyslechnutí mých potíží ihned zařídil další odborná vyšetření a ihned byla operována pro velmi závažnou diagnozu.
Jen bych se také chtěla vyjádřit k anonymním hodnocení pana dr. Potužníka. Když chce někdo kritizovat, měl by mít odvahu se podepsat a ne se schovat pod zn: vlnovka, nebo Myšička. Takové anonymní bláboly se vždycky házely do koše.
Jaroslava Zálešáková


Hledám správná slova, co k tomuto lékaři napsat, když pásový opar léčí brufenem, pacient potom stráví 14 dní v nemocnici na kožním, když nerozezná trombozu a léčí jí opět brufenem - sdělí pacientovi, že si může vzít i 5-6 prášků!!! Nikdy pacienta nepošle na spec.vyšetření - asi proto že to nepozná. Úsudek nechť si každý udělý sám.


D
Ověřeny pacient

Nemohu si na pana doktora Potužníka stěžovat. Přešla jsem k němu když mi bylo opravdu velice špatně a brzy mě dostal správnými léky ze všech potíží.
Zálešáková


M
Ověřeny pacient

Pokud chcete lék na "obyčejnou" bolest v krku či hlavy, tak ok, ale rozhodně lékaře nedoporučuji, pokud žádáte důkladnou péči a profesionální přístup. Podceňuje závažnost některých nemocí/příznaků...
Když měl službu na pohotovosti a přijel k nám domů, poté co jsem se uhodila do hlavy a upadle do bezvědomí, tak podcenil těžký otřesu mozku a subdurální hematomu a pouze mé matce řekl: "Ona se z toho vyspí"... po několika hodinovém bezvědomí a následném nekonečném zvracení mě tedy rodiče sami vezli osobním autem do nemocnice, kde jsem pak strávila měsíc... z toho bych se asi fakt nevyspala... a za to že žiju, opravdu nevděčím jemu!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


mame ho radi


J

Pan doktor mě přijal, když mně bylo opravdu velice špatně a nádherně mě vyléčil. Opravdu skvělý lékař. Díky !


M

Pan doktor je velice milí a přátelský...Mám ho rád/a a umí mě vyléčit...Jsem rád/a, že ho mám.


Moje babička...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti