Mařákova 4, Praha 6, Praha
Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6 (mapa)

Další dostupný termín:

• trauma
  • deprese
  • emoční poruchy

Ukončené školy

• FF UK - psychologie (Mgr.)

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina

Umístění: Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

Na Pavlovi Pařízkovi bych ráda ocenila především jeho lidský, laskavý, moudrý a zároveň profesionální přístup. Dává prostor klientovi. Jeho poznámky k tématu mají hloubku, je vidět, že o věcech přemýšlí a nahlíží je z mnoha úhlů. Myslím, že má své klienty opravdu rád a záleží mu na zlepšení jejich stavu. Díky za takové psychology.

Umístění: Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

Pan Pavel je velmi vnimavy a jeho pohled na problemy, kvuli kterym jsem jeho pomoc vyhledala, mne dokazal posunout v zivote dal a pomohl mi odprostit se od ruznych strachu, ktere mne brzdily. Mam rada jeho humor, terapii dokaze odlehcit, ale zaroven nenarusuje vaznost situace. Je to pro mne cenna zkusenost a diky ni rozumim vice sobe, svemu okoli a mohu se tak radovat ze zivota.

Psychoterapie

1 800 Kč

Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    Opakovany dotaz s doplnujicim mistem bydliste (Karlovarsky kraj - Sokolov,Karlovy Vary) Poslednich par mesicu se potykam se spatnou zivotni situaci a kdyz je mi nejhur tak me napadaji hrozne myslenky typu ,,nemam uz proc zit,, proto bych chtela vyhledat odbornou pomoc. Nekoho kdo by me vyslechl a udal mi spravny smer. Naucil by me ,,mit rada sama sebe,, doporucil/a by jste mi psychoterapeuta nebo psychologa?
    Dekuji L.

Dobrý den,

kontaktujte v KV centrum Res Vitae.

Mgr. Pavel Pařízek

• Dobrý den, je tu nějaký LGBT friendly psycholog/psychiatr - východní Čechy? Díky

Dobrý den, odborníka na LGBT tématiku znám bohužel pouze v Praze Mgr. Josef Smrž. Klidně se mu ozvěte, jestli by neznal někoho blíže Vašemu bydlišti.

Mgr. Pavel Pařízek

• trauma
  • deprese
  • emoční poruchy

Ukončené školy

• FF UK - psychologie (Mgr.)

• psychoterapie

Stáže