Mařákova 4, Praha 6 , Praha
Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6 (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost
737 91.....

Individuální terapie • 800 Kč

Párová terapie • 1 800 Kč

Soukromý psycholog a terapeut, poskytuji služby v oblasti terapie a duševního zdraví. Pomáhám lidem v různých životních situacích, více informací na s...

• trauma
  • deprese
  • emoční poruchy

Ukončené školy

• FF UK - psychologie (Mgr.)

Fotografie

1 800 Kč

Mařákova 4, Praha

Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

Umístění: Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

V tezke zivotni situaci mi Pavluv pohled, rady, pece a vedeni pomohli se pres to prenest. Mnoha vecem jsem lepe porozumnela, proc se deji a proc se deji me, a tak jsem mohla pomalu zacit menit sve vztahy a svuj zivot k vetsi spokojenosti. Dekuji Vam za spolupraci!

Děkuji za hodnocení

Umístění: Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

Mgr. Pařízek je opravdový profesionál a díky jeho lidskému přístupu se člověk necítí jen jako “pacient”. Myslím, že je při terapii důležité aby se člověk cítit dobře a to se Pavlovi povedlo, na terapie jsem chodila ráda a vnímala jsem je jako přátelské posezení.
Líbilo se mi, že jeho práce nekončila v terapeutickém centru a že nad problémy přemýšlel až do dalšího sezení. Jeho pertinentní úvahy člověka “nutí” na sobě perzistentně pracovat, což značně urychluje cestu k naleznutí duševní spokojenosti.
Díky Pavlovi jsem našla sebe samu a vrátila se mi chuť do života. Moc děkuji za všechno.

Mgr. Pavel Pařízek

Děkuji za pěkné hodnocení, ať se Vám v budoucnu dobře daří.

Umístění: Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

Na Pavlovi Pařízkovi bych ráda ocenila především jeho lidský, laskavý, moudrý a zároveň profesionální přístup. Dává prostor klientovi. Jeho poznámky k tématu mají hloubku, je vidět, že o věcech přemýšlí a nahlíží je z mnoha úhlů. Myslím, že má své klienty opravdu rád a záleží mu na zlepšení jejich stavu. Díky za takové psychology.

Děkuji

Umístění: Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

Pan Pavel je velmi vnimavy a jeho pohled na problemy, kvuli kterym jsem jeho pomoc vyhledala, mne dokazal posunout v zivote dal a pomohl mi odprostit se od ruznych strachu, ktere mne brzdily. Mam rada jeho humor, terapii dokaze odlehcit, ale zaroven nenarusuje vaznost situace. Je to pro mne cenna zkusenost a diky ni rozumim vice sobe, svemu okoli a mohu se tak radovat ze zivota.

Mgr. Pavel Pařízek

Děkuji za pěkná slova Martino.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer. Mám nejspíše duševní problémy. Jedná se jak o mou kamarádku z minulosti, se kterou už nadále neudržuji kontakt. Jde o to, že když jsme s přítelkyní, má hlava je občas sama porovnává nebo si na ní jen prostě vzpomenu a v tu chvíli mi po zádech prodeje nepříjemný pocit. S tou kamarádkou jsme se hodně bavili a rozuměli si ale kdysi mě odmítla. Jak jsem se z toho dostal tak mi bylo už dobře, kamarádili jsme se ale pak to časem utichlo. Další problém je, že moje hlava porovnává cizí slečny s mou přítelkyní, pouze fyzicky. Chápu, že se přítelkyně "okouká" ale já jsem s ní šťastný, pokud mi neprojde hlavou nějaká taková porovnávací myšlenka. Někdy mě napadne i nějaká kritika na ní ale neřeknu jí, nevím z čeho ta myšlenka pramení. Docela mám z toho strach a nechci, aby tohle způsobilo rozpad vztahu. S přítelkyni o tom mluvím a ať se nebojím nebo vyhledám nějakou pomoc. Je toho víc ale nedá se to jen tak napsat stručně.

Děkuji za odpověď.
    S pozdravem Mirek

Dobrý den, Mirku,

na první pohled mi nepřijde nic nenormálního na tom, že srovnáváte svoji partnerku s jinými ženami. Ani mi nepřijde nijak nenormální, když Vás na ní občas napadá i nějaká kritika. V tomto bodě se v Vámi může upřímně identifikovat úplně každý.
    Abychom mohli ale lépe odpovědět na Vaši otázku, bylo by třeba znát další informace. Například jak často se takové myšlenky u Vás vyskytují? Co je přesně jejich obsahem? Co je to přesně ten nepříjemný pocit, který se Vám poté dostaví? Atd..

Příčinou opakujících se myšlenek mohou být někdy tzv. nedokončené situace, které si takto žádají o své uzavření. Pokud se rozhodnete se s problémem vypořádat sám, tak bych Vám doporučil abyste si zkusil v imaginaci dovolit své myšlenky trochu více rozvinout. Samy Vám poté napoví jak dále.

Hodně štěstí

• dobrý dem, manžel má 82let, našel si --ženu z veřejného domu-,
    a je zlý, a dává ji - tisíce-, peněz, co mám dělat? obvodní lékař říká - jsem lékař a nebudu vám řešit problémy, kam se v Brně obrátit?

Dobrý den,

zkuste se v Brně obrátit na nějakou partnerskou poradnu .

S pozdravem

• trauma
  • deprese
  • emoční poruchy

Ukončené školy

• FF UK - psychologie (Mgr.)

• psychoterapie

Stáže