Palackého 2136/14, Jablonec nad Nisou

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Ordinace

Pan doktor je moc příjemný, empatický. Vše vysvětlí. Provázel mě celým těhotenstvím a nemůžu si na nic stěžovat. Je to člověk na pravém místě. Troufám si říct jeden z nejlepších gynekologu.

Umístění: Ordinace

Pan doktor je pro mě asi nadpřirozená bytost. S tak pečlivým přístupem jsem se na gynekologii nikdy nesetkala. Škoda, že jsem od svého původního lékaře nepřestoupila dřív, mohla jsem si ušetřit spoustu nervů v průběhu těhotenství.
Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi lékař podal ruku, zeptal se, jak se cítím, případně jak se daří mému dítěti.
Vyšetření bylo pečlivé, vše mi pan doktor vysvětlil (proč to dělá, jak to má vypadat, co to znamená, jaká je možnost). V ordinaci má navíc moderní vybavení.

Jsem moc ráda, že jsem se dostala k takovému lékaři. Deset hvězdiček ????

Pan doktor je moc milý, trpělivý a pečlivý. Jsem s ním naprosto spokojena. Takový přístup už se dnes jen tak nevidí. Za mě určitě nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla a ze svého okolí na něj slyším také chválu.Děkujeme Vám :)

Velmi odborný lékař, dělá svou práci poctivě. Jeho prohlídky jsou opravdu pečlivé, takže nic nezanedbá a umí poradit, což se opravdu cenní. Takových lékařů je už opravdu málo.

Nejsem lékař ani odborník, ale chodím tam se svojí přítelkyní. Můj nazor: je hustější než nejhustější lékař , kterého jsem poznal. Tým miminek by z možných 10 hvězdiček dal 57. :-)

K Panu doktorovi jsem teď přešla a oproti tomu co jsem zažívala s bývalým gynekologem je pan doktor anděl...měla jsem ho i u porodu,opravdu své práci rozumí,je milý,sympatický,vše vysvětlí a je opravdu velmi pečlivý....

Už je to skoro pět let co jsem tohoto skvělého doktora potkala....v srpnu 2008 se mi v turnově za jeho vydatné asistence narodila dceruška....neměl to se mnou jednoduché,koneckoncú 5 kilo je pět kilo....ale zvládli jsme to a já mu nemůžu nic jiného než složit hlubokou poklonu....Díky němu pro mě byl porod docela snesitelný...a za jeho hooodně velké podpory jsem to ve svých dvaceti zvládla skoro na výbornou!!!!! Děkuju!!!!

O

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Prožila jsem s ním své třetí těhotenství a neměnila bych. Je to velmi ochotný, vstřícný a hlavně pečlivý doktor. Navíc mě díky svému citlivému a okamžitému zásahu nejspíš zachránil do revize dělohy, za což jsem mu velmi vděčná. Je prostě skvělý.

Nově jsem se přistěhovala,s panem doktorem jsem moc spokojená.Vyslechne co trápí a pak najde řešení. Vřele doporučuji.

Vše dokáže vysvětlit tak, že tomu porozumím a cítím se s ním příjemně. Je to první lékař, se kterým se necítím napjatě a nervózně. Naprosto mu důvěřuji.