MUDr. Pavel Nožička

Gynekolog Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

26 názor

Adresa

Ordinace
Palackého 2136/14, Jablonec nad Nisou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Pan doktor je prostě jednička ve svém oboru. Jsem moc ráda, že jsem k němu přestoupila. Až jsem se styděla co jsem všechno o svém těle nevěděla od předešlé doktorky. Momentálně se mi podařilo otěhotnět, těším se na celý průběh těhotenství, protože už teď vím, že se nic nezanedbá ;)

K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Pan doktor je moc příjemný, empatický. Vše vysvětlí. Provázel mě celým těhotenstvím a nemůžu si na nic stěžovat. Je to člověk na pravém místě. Troufám si říct jeden z nejlepších gynekologu.

D
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Pan doktor je pro mě asi nadpřirozená bytost. S tak pečlivým přístupem jsem se na gynekologii nikdy nesetkala. Škoda, že jsem od svého původního lékaře nepřestoupila dřív, mohla jsem si ušetřit spoustu nervů v průběhu těhotenství.
Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi lékař podal ruku, zeptal se, jak se cítím, případně jak se daří mému dítěti.
Vyšetření bylo pečlivé, vše mi pan doktor vysvětlil (proč to dělá, jak to má vypadat, co to znamená, jaká je možnost). V ordinaci má navíc moderní vybavení.

Jsem moc ráda, že jsem se dostala k takovému lékaři. Deset hvězdiček ????


K
Ověřený profil

Pan doktor je moc milý, trpělivý a pečlivý. Jsem s ním naprosto spokojena. Takový přístup už se dnes jen tak nevidí. Za mě určitě nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla a ze svého okolí na něj slyším také chválu.Děkujeme Vám :)


Ověřený profil

Velmi odborný lékař, dělá svou práci poctivě. Jeho prohlídky jsou opravdu pečlivé, takže nic nezanedbá a umí poradit, což se opravdu cenní. Takových lékařů je už opravdu málo.


S
Ověřený profil

Nejsem lékař ani odborník, ale chodím tam se svojí přítelkyní. Můj nazor: je hustější než nejhustější lékař , kterého jsem poznal. Tým miminek by z možných 10 hvězdiček dal 57. :-)


K
Ověřený profil

K Panu doktorovi jsem teď přešla a oproti tomu co jsem zažívala s bývalým gynekologem je pan doktor anděl...měla jsem ho i u porodu,opravdu své práci rozumí,je milý,sympatický,vše vysvětlí a je opravdu velmi pečlivý....


Ověřený profil

Už je to skoro pět let co jsem tohoto skvělého doktora potkala....v srpnu 2008 se mi v turnově za jeho vydatné asistence narodila dceruška....neměl to se mnou jednoduché,koneckoncú 5 kilo je pět kilo....ale zvládli jsme to a já mu nemůžu nic jiného než složit hlubokou poklonu....Díky němu pro mě byl porod docela snesitelný...a za jeho hooodně velké podpory jsem to ve svých dvaceti zvládla skoro na výbornou!!!!! Děkuju!!!!


O
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Prožila jsem s ním své třetí těhotenství a neměnila bych. Je to velmi ochotný, vstřícný a hlavně pečlivý doktor. Navíc mě díky svému citlivému a okamžitému zásahu nejspíš zachránil do revize dělohy, za což jsem mu velmi vděčná. Je prostě skvělý.


M
Ověřený profil

Nově jsem se přistěhovala,s panem doktorem jsem moc spokojená.Vyslechne co trápí a pak najde řešení. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu