MUDr. Pavel Němeček

Uložit

Praktický lékař Více

11 názor

Uložit


Adresa

Samostatná ordinace PL pro dospělé
Dlouhá 285, Králíky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Chřipka na horách

Byla jsem u pana doktora poprvé z důvodu chřipky na horách. Nejsem jeho pacientka a bez problémů mě vzal. Byli jsme na dovolené Dolní Morava a bylo mi zle , udělali mi CRP test . Vzhledem k tomu, že byl vysoký 68 a nově slyšenému srd.šelestu mi nasadil antibiotika . Velice příjemný a důsledný pan doktor. Sestřička milá a ochotná. Kopecká A.

R
Ověřený profil

Já jsem spokojená,vždy mi pomohl a hlavně naordinoval,co mi pomohlo,díky,doktora nezměním a jsem ráda,že ho mám...A ten pacient,co tu fluše špínu,se mohl alespoň podepsat,za anonym se umí schovat každý....A každýmu přeju,až bude mít opravdu problém,aby potkal alespoň z poloviny tak dobrýho doktora....

U tohoto lékaře, jsem byla od 15-ti let a kdybych se nepřestěhovala, chodila bych k němu i nadále. Vždy mi ochotně se vším pomohl.Opravdu mu člověk může říci cokoliv a na vše nejde řešení. Tímot bych mu chtěla poděkovat za mne i za moji rodinu, kterou má stále v péči.


Je to velmi schopný lékař,mockrát mi pomohl a jelikož je mi již přes třicet,je to jediný lékař,který mi kdy vyšetřil prsa,i když by to měla být práce zejména gynekologa.


J

Jsem s tímto lékařem velmi spokojená. Moc mi pomohl, když jsem na tom byla velmi špatně.


D

Chodím k němu od začátku, co se sem přistěhoval. Je pravda, že tam nejsem pravidelným měsíčním hostem, jdu jen, když mi neni dobře nebo potřebuji jen malichernou radu. Nikdy se nestalo, že by byl nevrlý, protivny,.. Vždy poradil a pomohl, když ne léky, tak slovem. A jak píše Zuzana, který lékař milé dámy, Vás naučil si vyšetřovat prsa? Nějaký ten rok už mám a on byl první lékař, který mě upozornil na pravidelné vyšetřování prsou. Neni to banalita. Je to člověk na svém místě. Pochvala samozřejmě patří i sestřičce. Jste dobrý tým. =) Děkuji za celou rodinu.


J

Už pár let k němu chodím a hodnotím ho kladně. Jen bych uvítal trochu více prevence,ale to je problem celého zdravotnictví.


P

Výborný, důsledný lékař. Práce ho baví a stále se vzdělává. Často u něho skončí lidé, kterým jinde nepomohou (byl to i můj případ).


J

Aby vám ty.......nevykoukal. Je smutné, že doktor, který dělá věci pořádně, je najednou ten nejhorší. Má profesionální a poctivý přístup. Můžete jít jinam, kde vás ani neposlechnou, natož vyšetří prsa.


Z

No možná se zaměřuje hodně na prsa, ale aspoň vás někdo prohlídne. Málokterý gynekolog to dělá. Pokud dělá dobře zbytek práce, jakože dělá, tak to není až tak na škodu, když vám vyšetří i prsa. Myslím si, že je to doktor, kterého jeho práce baví.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti