Samostatná ordinace PL pro dospělé
Dlouhá 285, Králíky

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Chřipka na horách

Byla jsem u pana doktora poprvé z důvodu chřipky na horách. Nejsem jeho pacientka a bez problémů mě vzal. Byli jsme na dovolené Dolní Morava a bylo mi zle , udělali mi CRP test . Vzhledem k tomu, že byl vysoký 68 a nově slyšenému srd.šelestu mi nasadil antibiotika . Velice příjemný a důsledný pan doktor. Sestřička milá a ochotná. Kopecká A.

Já jsem spokojená,vždy mi pomohl a hlavně naordinoval,co mi pomohlo,díky,doktora nezměním a jsem ráda,že ho mám...A ten pacient,co tu fluše špínu,se mohl alespoň podepsat,za anonym se umí schovat každý....A každýmu přeju,až bude mít opravdu problém,aby potkal alespoň z poloviny tak dobrýho doktora....

U tohoto lékaře, jsem byla od 15-ti let a kdybych se nepřestěhovala, chodila bych k němu i nadále. Vždy mi ochotně se vším pomohl.Opravdu mu člověk může říci cokoliv a na vše nejde řešení. Tímot bych mu chtěla poděkovat za mne i za moji rodinu, kterou má stále v péči.

Je to velmi schopný lékař,mockrát mi pomohl a jelikož je mi již přes třicet,je to jediný lékař,který mi kdy vyšetřil prsa,i když by to měla být práce zejména gynekologa.

Jsem s tímto lékařem velmi spokojená. Moc mi pomohl, když jsem na tom byla velmi špatně.

Chodím k němu od začátku, co se sem přistěhoval. Je pravda, že tam nejsem pravidelným měsíčním hostem, jdu jen, když mi neni dobře nebo potřebuji jen malichernou radu. Nikdy se nestalo, že by byl nevrlý, protivny,.. Vždy poradil a pomohl, když ne léky, tak slovem. A jak píše Zuzana, který lékař milé dámy, Vás naučil si vyšetřovat prsa? Nějaký ten rok už mám a on byl první lékař, který mě upozornil na pravidelné vyšetřování prsou. Neni to banalita. Je to člověk na svém místě. Pochvala samozřejmě patří i sestřičce. Jste dobrý tým. =) Děkuji za celou rodinu.

Už pár let k němu chodím a hodnotím ho kladně. Jen bych uvítal trochu více prevence,ale to je problem celého zdravotnictví.

Výborný, důsledný lékař. Práce ho baví a stále se vzdělává. Často u něho skončí lidé, kterým jinde nepomohou (byl to i můj případ).

Aby vám ty.......nevykoukal. Je smutné, že doktor, který dělá věci pořádně, je najednou ten nejhorší. Má profesionální a poctivý přístup. Můžete jít jinam, kde vás ani neposlechnou, natož vyšetří prsa.

No možná se zaměřuje hodně na prsa, ale aspoň vás někdo prohlídne. Málokterý gynekolog to dělá. Pokud dělá dobře zbytek práce, jakože dělá, tak to není až tak na škodu, když vám vyšetří i prsa. Myslím si, že je to doktor, kterého jeho práce baví.