Nemocnice Vyškov, p.o.
Nemocnice Vyškov, p.o, Vyškov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pan primář je odborník, profesionál a zároveň velmi vstřícný, příjemný a ochotný člověk. Rozhodně doporučuji.

Určitě pana primáře doporučuji,ležely jsme s malou na dětském oddělení a pan primář je odborník a velmi přátelský ,z jeho chování jsem měla dobrý pocit.

Odborník na svém místě, věcný, vstřícný a profesionální! Se synem měl vždy čas prohodit pár slov i když byl ve spěchu.

Jsme velmi spokojeni s panem primářem. Je věcný, řeší podstatu problému, potřebné vysvětlí, na přímo říká názor na věc.Nám vždy pomohl a vyšel vstříc. Je sice trošku "v běhu", ale je to asi součástí jeho povahy, což mě osobně vůbec nevadí.Taky nemám ráda "pomalost a nepružnost".

Sdílný,ochotný,zodpovědný,věcný,pomáhá a máme ho rádi!

S panem primářem jsem maximálně spokojená, má zájem řešit problém, nemám pocit, že bych obtěžovala a nevzdává se při nezdaru. Jediné co mi trochu vadí, že je pořád ve spěchu, ale to asi k funkci a odpovědnosti za odd patří.

Rázný,se smyslem pro humor a dobrý odborník,pomohl mi vždy,když jsem potřebovala