Adresa

Komenského 632, Kyjov
Urologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
N
Ověřeny pacient
Umístění: Urologická ambulance

Pan doktor nekomunikativní a odměřený, vždy jen píše a píše, pak následuje - tak si lehněte, opakovaně při kontrolách NIKDY nebylo lehátko pokryto hygienickou papírovou podložkou, což je u jiných odborných lékařů většinou dodržováno. Hrozná představa při pomyšlení, kolik pacientů leželo před vámi na lehátku a vy se ho dotýkáte holou částí těla, zcela nepochopitelné a neomluvitelné v dnešní době! A nevěřím, že po každém pacientovi sestra celé lehátko dezinfikuje!


L
Ověřeny pacient

Toho lékaře rozhodbě nedoporučuji. Přes opakované žádosti o operaci, kterým ze strany pana doktora nebylo vyhověno, jsem skončil na onkologii, se 4. stádiem rakoviny prostaty. Raději se panu doktorovy obloukem vyhněte.


Pan doktor je vynikající specialista, jednoznačně mě určil diagnosu a nasadil přesnou a cílenou lečbu s vynikajícím výsledkem. Odbornost a vybavení ordinace přístroji jako sonograf a flexibilní cystoskop jsou na úrovni a zaručují jasné výsledky a dokumentaci průběhu léčení. K organisování a součinnosti v chodu ordinace má zásluhy perfektní sestra. Takhle bych si představoval i léčbu u jiných doktorů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti