Urologická ambulance
Komenského 632, Kyjov

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance Jiný

Pan doktor mi pár let zpátky operoval ledinu jelikož jsem v ní měl kámen.Celou léčbu jsem měl bez komplikací, jestli někdo zažil bolest z ledvinového kamene tak pochopí když řeknu že mi ten člověk zachránil život a za to si ho vážím.Co se týče jeho chování.Ke mě se pan doktor choval slušně, já se na oplaátků choval slušně k němu a věřím že jsme byli oba spokojení.Když jsem u něj byl naposledy po zakroku když mi vytahoval stent, poděkoval jsem mu za všechno co pro mě udělal a celkově za jeho přístup, poznal jsem na něm že ho to hodně potěšilo, což způsobilo že jsem byl potěšen i já.Z ordinace jsem odcházel v dobrém rozpoložení, zdravý a šťastný.

Umístění: Urologická ambulance

Pan doktor nekomunikativní a odměřený, vždy jen píše a píše, pak následuje - tak si lehněte, opakovaně při kontrolách NIKDY nebylo lehátko pokryto hygienickou papírovou podložkou, což je u jiných odborných lékařů většinou dodržováno. Hrozná představa při pomyšlení, kolik pacientů leželo před vámi na lehátku a vy se ho dotýkáte holou částí těla, zcela nepochopitelné a neomluvitelné v dnešní době! A nevěřím, že po každém pacientovi sestra celé lehátko dezinfikuje!

Toho lékaře rozhodbě nedoporučuji. Přes opakované žádosti o operaci, kterým ze strany pana doktora nebylo vyhověno, jsem skončil na onkologii, se 4. stádiem rakoviny prostaty. Raději se panu doktorovy obloukem vyhněte.

Pan doktor je vynikající specialista, jednoznačně mě určil diagnosu a nasadil přesnou a cílenou lečbu s vynikajícím výsledkem. Odbornost a vybavení ordinace přístroji jako sonograf a flexibilní cystoskop jsou na úrovni a zaručují jasné výsledky a dokumentaci průběhu léčení. K organisování a součinnosti v chodu ordinace má zásluhy perfektní sestra. Takhle bych si představoval i léčbu u jiných doktorů.