Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Preventivní program zdrav. pojišťovny

V rámci preventivního progranu a hlavně recenzí zde jsem se objednal u pana Doktora. Emailem došlo potvrzení termínu a času. 11,30 . Následoval další email s posunutím na 12,20. Znovu došel email potvrzující 11,30 a také SMS s potvrzením. Vzal mě nakonec asi 12,25 s tím že potvrzovací emaily neplatí a měl jsem dojít 12,20. Sestřička velmi příjemná. Bohužel pan doktor nerudný a podrážděný. Na druhé návštěvě objednán na 12,00 . Sestra v 12,05 vyšla a sdělila mě že se to trochu posune. Nakonec jsem došel na řadu 13,30 . Lékař opět podrážděný a nekomunikativní. Vyšetření pokud mohu soudit asi profesionální ale ta komunikace hrůza.


S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti, je vstřícný , komunikativní, je vybaven nejmodernější technikou, jeho léčba je přesná a účinná. Není nutno u něj čekat, je jednoduché se u něj objednat telefonem i mailem . A hlavně - když přijdu na objednaný čas vyšetření - nečekám! , čas objednání je vždy dodržen! . Velmi milá sestřička, vždy se snaží vyjít pacientovi vstříc. Tak si představuji dobře fungující zdravotnictví !!


K tomuto panu doktorovi chodím pravidelně 8 let.Praktikuje věcnou a jasnou komunikaci a vstřícnost.Je vybaven kvalitními přístroji.Je odborník a má skvělou sestru.Vysoká profesionalita a opravdový zájem o klienta.


P

Jednoznačná diagnoza a přesná léčba, řádné přístrojové a nástrojové vybavení,
perfektní sestra.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je jeden z nejlepších, když pracoval ještě v nemocnici v Kyjově, tak zachránil našeho syna a my jsme mu do dnes za to vděční a děkujeme :-)


M

Dobrý den , k tomuto lékaři také chodím a zatím jsem se nesetkala s takovým přístupem. Odborník na slovo vzaté a převším člověk. Velmi vzácný lékař, kdyby byli alespoň z poloviny takoví lékaři.


M

má výborné komunikační prostředky - mail, web, medicall pacient, takto by měl vypadat každý doktor, ke kterému se chceme dostat! děkuji za vaši komkunikaci a odbornost


J

velmi dobrý odborně, vstřícný, snaží se maximálně vysvětlit problém, léčím se u něj dlouhodobě a vždy mi pomohl.Milá sestřička.


P

chodím k panu doktorovi už přes 2 roky a jsem velmi spokojená s přístupem i ochotou.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti