Adresa

Gynekologická ambulance
Zahradní 580, Bystřice nad Pernštejnem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Y
Ověřený profil

Pan doktor Kujal byl nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala. Všechno vysvětlil, poradil, vyšetření u něj nebylo vůbec bolestivé. Je mi velmi líto, že už není mezi námi. Po něm jsem vystřídala dvě paní doktorky, ale ani jedna se s ním nedala srovnávat. V současné době stále hledám vhodného gynekologa a vzpomínám na PANA DOKTORA. Děkuji za všechno.

Z
Ověřený profil

Byl to skvělej doktor

X
Ověřený profil

Škoda dobrého gynekologa,mohl tu s námi ještě pár let zůstat!!

M
Ověřený profil

Pan doktor byl vynikajici, narozeni mých dětí mi řekl přesně na den, nikdy nic nepřehlédl, nikdy nic nepodcenil, vše vysvětlil,byl příjemny a mily, je mi hrozně líto, že už mezi námi není. DĚKUJI pane DOKTORE.

L
Ověřený profil

Taky se přidávám s chválou, zažila jsem za život už několik lékařů, i v nemocnici, kteří léčili můj, v podstatě banální, problém neskutečně komplikovaně a v podstatě bez efektu. Stačila jedna návštěva u tohoto pana doktora a odcházela jsem s vyřešeným problémem,který už se neopakoval.. Přesně takhle jsem si lékaře představovala - milý, vstřícný, s velkým přehledem.. a hlavně - takový neskutečně lidský.. O to víc mne mrzí, že už jsem nestihla zajít na kontrolu a říct mu, jak moc mi pomohl :-( Tak alespoň takhle - moc moc Vám děkuji! Nasadil jste pro bystřické zdravotnictví svou profesionalitou a lidskostí hodně vysokou laťku.

M
Ověřený profil

Pane doktore, dekuji za vsechno, za ochotu, pristup k pacientkam, pracovni nasazeni, skoda, ze uz tu nejste. Je mi to moc lito.DEKUJI.

X
Ověřený profil

Chodila jsem k němu od svým 15let, a byla jsem nanejvýše spokojená. Jen ta sestřička je opravdu děs :-(. Škoda, že už není mezi námi. Rodinně hlubokou upřímnou soustrast.

A

Chodím k tomuto lékaři několik let a jsem s jeho přístupem a časem, který si na pacienta udělá, opravdu spokojená. Připojuji se ale k ostatním názorům. Nikdy jsem nezažila horší sestry. Takový drbavý slepičky, který se místy chovají velice neprofesionálně a řeší problémy před ostatními. Fakt síla. Nicméně Dr. Kujala mohu doporučit!

B
Ověřený profil

MUDr. Kujal je mým druhým gynekologem a jsem s ním zcela spokojená. Jenom mi trochu vadí ta "blonďatá sestra". Je mi jasné, že někomu nevyhovuje já bych po špatných zkušenostech v rodině nešla například vůbec k MUDr. Librové.

X

K panu doktorovi chodím od 15 let jsem s ním velice spokojená, až na sestřičky.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti