Olomoucká 86, Opava
Slezská nemocnice v Opavě, p.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Artroskopická rekonstrukce vazů +8 Více

Operace vbočeného palce

Operace syndromu karpálního tunelu

Dekomprese loketního nervu

(mapa)

Artroskopická rekonstrukce vazů +4 Více

Operace hallux valgus

Operace karpálního tunelu, deliberace lokteního nervu

Operace epikondylitidy (tenisového lokte)

2008 promoce, Univerzitě Karlova - Lékařská fakulta v Hradci Králové, obor všeobecné lékařství 2014 atestace z ortopedie a traumatologie pohybového ...

• onemocnění kyčelního kloubu
  • bolest ramene
  • bolest kyčle

Profesionál, výborný ortopéd s lidským přístupem. Pod jeho rukama jsem se cítila bezpečně. Více takových lékařů pro Opavskou nemocnici. :-)

Výborný doktor a ještě lepší člověk!!!!! Pokaždé když jsem potřeboval pomoc, nebo někdo z mé rodiny, je pro nás jasnou volbou.

Pan doktor zastupoval za pana primáře a byla jsem mile překvapena jeho milým, kklidným, usměvavým a vstřícným přístupem. Podrobně vysvětlil mé problémy, v klidu zodpověděl všechny mé otázky. Více takových lékařů v dnešní době !! Doporučuji všemi deseti :)

Úžasný doktor! Profesionální přístup. Pro pacienta by se nechal rozkrájet. Dokonale dokáže popsat co se bude dít a co je dobře nebo špatně. Zachránil mi nohu - je mi 21 let. Věnuje se mi i když je na stáži v Ostravě. Neskutečně tímto děkuji. Mohu doporučit každému. :-)

Artroskopická rekonstrukce vazů

Operace lupavých (skákavých) prstů

Operace hallux valgus

Operace karpálního tunelu, deliberace lokteního nervu

Cena není uvedená

Operace epikondylitidy (tenisového lokte)

Cena není uvedená

Léčba a operace poranění pohybového apatátu

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám diagnostikovanou artrózu 2
    stupně obou kyčlí a kolen. Mám 51 let a pracují jako zámečník . Dotaz zní mám nárok na invalidní důchod?

Dobrý den. Je to o individuálním posouzení, ale kdyby měl důchod každý s arthrosou nosných kloubů 2. st, tak by u nás pracoval asi jen polovina lidí. Každopádně ortoped jen diagnostikuje a je to na posouzení revizním lékařem.
    S pozdravem P. Krejčí.

MUDr. Pavel Krejčí

• syn ma zkracene achylovy slachy,chodi jenom po spickach,kdyz chce dat nohy k sobe neudrzi rovnovahu,k ortopedum chodime a vysledek zadny.Dekuji za radu

Předpokládám, že je syn sdráv, nemá žádné vrozené onemocnění, chorobu ani zkrácení jako pozůstatek deformuty nohy jinak je to jiná kapitola viz odpověď kolegy výše.
    Během růstu rostou kosti, svaly a šlachy se přizpůsobují růstu jen používáním, cvičením a protahováním. Dochází tedy během růstu k relativnímu zkracování svalů (kosti rostou svaly dohánějí). Je tedy třeba cvičit, protahovat. Pokud to nezvládáte doma, je nutno navštěvovat rehabilitaci. Ale ti tam vás hlavně zaučá cvičit a je třeba na tom doma pracovat. Poslední řešení při neúspěchu je operace, sádrování a pak RHB opět.

MUDr. Pavel Krejčí

• onemocnění kyčelního kloubu