Ord. lékaře specialisty-děts.psychiatr
U Plovárny 1190/14, Děčín

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dobry den.Začala jsem dost pit alkohol.Chtela jsem se zeptat jestli s tim mohu prijit k panu doktorovi?.Dekuji za odpoved O.

Po zkušenostech s předcházejícími doktory, konečně PAN DOKTOR.
Sice nás ještě čeká běh na dlouhou trať, ale věříme, že to s panem doktorem Kozlíkem zvládneme.

Pan doktor Kozlík je vlídný odborník,který vždy poradí a do problému vnese světlo.Má vrozenou empatii a vždy je ochoten pomoci.Do ordinace Dr.Kozlíka docházíme již přes rok a stav našeho syna se za tu dobu nesrovnatelně zlepšil.

je nejlepší

Pan doktor KOzlík je velmi vstřícný lékař.Se synem jsme k němu jezdili 10 let a velmi nám pomohl,po mnoha lékařích,kteří se o syna rádoby starali před ním, to byla příjemná změna.Nikdy jsme nenarazili na lékaře, který by měl takový zájem a byl ochoten pomoci kdykoli.

Jsem velice spokojená s panem doktorem,kdykoliv nám poradil z léčbou našeho syna.Děkuji mnohokrát za vtřítnost a ochotu,kterou nám poskytuje.Setřičku má taky moc příjemnou té taky děkuji.

S péčí pana doktora jsem velice spokojená. Vždy mi poradí,jak a co by pomohlo při výchově mých tří dětí,které mám v pěstounské péči.Proto mu také touto cestou za vše děkuji a těším se na další návštěvu.