Sovětská 487, Bučovice
Praktický lékař (mapa)

Pacienty bere bez empatie jak na běžícím pásu. Mám pocit, že vyžívá z toho, co se naučil kdysi na lékař.fakultě před - ix lety. Odbývá, je arogantní. Nedoporučuji, myslím že v okolí najdete určitě lékaře lepšího !

Ošetření bez problémů, bez zbytečných průtahů, přesně podle mých představ (pozdrav, vtípek, prohlídka, recept, doporučení, domluvení kontroly, pozdrav). Milý přístup a příjemné vystupování!
Při návštěvě kvůli potvrzení sám zkontroloval kartu a přeočkoval mě proti Tetanu. Většina mých vrstevníků ani netuší, že by se měli nechat přeočkovat.

Prijemne vystupovani, odborny pristup, objektivni a vtipny.

Po lidské stránce velmi špatný, odborně podprůměrný. Jeho léčba je spíše šarlatánská. Nebýt jeho manželky-lékařky, asi by nevyléčil ani rýmu....
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

bez komentáře

Vždy v pohodě, bez problémů diagnostikuje i složitější věci...
Člověk...

fajn