Ordinace PL pro dospělé
Bezručovo náměstí 446, Česká Třebová

Po návratu do České Třebové jsem původně doufal že si mě převezme muDr.Mach ke kterému jsem dříve celou jeho praxi chodil,došlo k tomu že měl již obsazený stav a já zkusil muDr.Horáčka který jako všichni ostatní na mě zapůsobily co lékaři jelikož se jich bojím.
Co se týče jeho erudice a odbornosti vytknul mě jen mé zlozvyky a v těch má pravdu neb kouření není to pravé pro zdraví a byl první kdo mě přivedl na cestu zhubnout prostě mi řekl že pokud nebudu jeho příkazy poslouchat ať to řeknu ihned že náš čas je drahý.
Došlo mi že je to lékař který chce spravit škody které jsem svým strachem z lékařů udělal,a v mnohém pro můj extrémní zdravotní stav se mu to podařilo alespoň dle mého.
Patří mezi ty lékaře kteří bouří ale uvnitř mají zlaté srdce a těch je opravdu málo.
To že je v České Třebové on a Pan Mach Richard můžeme být jen rádi a modlit se aby zde zůstaly.

Jan.
Profesně zdatný a rozumí jak medicíně tak se snaží chápat i člověka.

K práci pana doktora nemám žádných kritických slov. Přesto, že mám poměrně komplikovaný zdravotní stav vyžadující vysoce odborný přístup, nesetkal jsem se s žádným problémem.

neochotný, neprofesionální

Pan doktor je velmi vstřícný a vždy mi naslouchá, vím, že když k němu zajdu, že se na něj můžu s čímkoliv obrátit a že mi dokáže poradit. Takových doktorů je velmi málo.

Jsem spokojena,po dvou letech zdravot.problémů se cítím dobře a odcházím vždy s pocitem, že doktorovi na mě záleží. Dr.Horáček skvěle nahradil milovaného dr. Pečínku.

Je moc šikovný, vždycky mě vyslechne, poradí a nasadí účinnou léčbu! Kéž by takových lékařů bylo víc! Za to čakání v čekárně to stojí!

Nelze nic vytknout k práci tohoto lékaře.

Naslouchá, zváží situaci, vždycky mi dobře pomohl

Jeden z malá doktorů který dělá svou práci poctivě a hlavně ji dělá dobře :)..

profesionální přístup, odborná znalost, prostě umí. Víc takových lékařů a sestřiček