Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pana doktora bohužel kladně hodnotit nemohu. Nedodržuje ordinační dobu, několikrát jsem k němu jela přes celé město a ani jednou se mi nezadařilo ho zastihnout. Vyhlédla jsem si na netu jeho ordinační hodiny, v úterý by tam PRÝ(!!!) měl být až do pěti, spěchala jsem z práce, nabrala dceru a jela s ní na polikliniku a pan doktor si o dvě hodiny zkrátil pracovní dobu! Jediný den, kdy má déle než do jedné hodiny. Dnes jsem tam šla opět, tentokrát měl ordinovat do 13.00 a končil už v 11.30. Tak s tím ať se jde vycpat! Dceru jsem přihlásila k MUDr.Komínkové a pan doktor ať si ordinuje jen pro ty, kdo má čas sedět tam dopoledne.

Velmi zkušený lékař, který se k pacientům chová velmi pěkně. Je ochotný a snažívý. Na pacienty působí velmi dobrým dojmem s profesionálním přístupem.
Také já souhlasím i s výše uvedenou poznámkou o nové sestřičce.

S panem doktorem jsem byla vždy spokojená, je milý k pacientům, usměvavý a velice důsledný v léčbě. Taktéž nová sestřička je moc milá.