Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Josefa Jungmanna 1575, Nový Bydžov
Soukromá gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

V Nechanicích je jen v úterý, a pak se diví, že tam člověk dlouho nebyl. Bohužel já většinou úterky nemám čas a když už jsem se tam odhodlala jít, tak on tam nebyl. A že se to stávalo docela často. Tak to je asi jediný negativ. V čekárně se čeká dlouho, ale to se dá pochopit. Jinak je takový rozumný, pečlivý, jen mi někdy přijde, že mě neumí pochopit:)) Dávám dobré hodnocení.


Ověřeny pacient

Vynikající lékař,Vřele doporučuji.


Nevíte někdo zda pan doktor más smlouvu z ČPZP pojišťovnou? Děkuji


nejlepší gynekolog kterého znám :-)


je to pan doktor... velice pozorný, citlivý, svědomitý a příjemný (i sestřička). ve všem poradí - ochotně odpovídá i na otázky netýkající se mé osoby. když jsem měla problém a já nevěděla, co mám dělat, tak za mnou přišel i do práce (měl školení mimo své působiště). vřele ho všem doporučuji...


Výborný,milý.


Pan doktor Cee ze začátku byl naprosto úžasný, ale pak se začlo vybírat + k tomu Mudr. začal ordinovat v Bydžově, Chlumci, Nechanicích, atd..Opět je to jeden z těch doktorů, že to tam má jak na běžícím pásmu a hamty hamty vybrat co nejvíc peněz. Kdyby raději zůstal na jednom místě a dobře se věnoval prohlídkám, které mají trvat 15. - 20 min., tak by udělal líp než, když se stěhuje jak kočka s koťaty. Jeho prohlídky jsou rychlé, neumí se vyjádřit ke konkrétní věci, když mi našly nález, atd...
Měla jem prohlídku u nejmenovaného doktora v Praze, který se mi opravdu věnoval, nejen, že mi udělal stěr, ale i vnitřní ultrazvuk, prohmatal mi prsa
( což jsem nikdy u jiného doktora nezažila) potom jsme konverzovali. Což se asi bohužel u Mudr Cee a jiných stát nemůže, že by člověk mohl zažít takto kvalitní prohlídku, co jsem zažila já.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Svědomitý a ochotný, moc mu děkuji za jeho péči. Doporučuji.


Ověřeny pacient

Dobrý den,pan doktor je zřejmě skvělý odborník.Jen mně chybí trochu zájmu o pacienta z lidského hlediska.Připadám si, jak jedna z mnoha pacientek na běžícím páse.


Přešla jsem k němu od Mudr.Kulicha a jsem velice spokojená. Úplně jiný přístup, laskavý,vše vysvětlí,moc hodná sestřička,pečlivý.Jsem spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti