Hemoclinic, Palác YMCA, Na poříčí 12, 1. patro, Praha 1, Praha

Neoperační léčba hemeroidů

Neoperační léčba konečníku

Zobrazit ostatní profily proktologů v okolí

Hemoclinic, Palác YMCA, Na poříčí 12, 1. patro, Praha

Hemoclinic, Palác YMCA, Na poříčí 12, 1. patro, Praha

Chirurgická ambulance, proktologie, Hemoclinic

mé hodnocení pana doktora Brejly je "VELMI DOBRÝ". Nějak jsem nepochopila, z jakého důvodu bylo mé hodnocení změněno moderátorem na "DOBRÝ". Na svém hodnocením trvám. Celkový přístup celé ambulance jsem vysvětlila v minulém příspěvku. Děkuji!

Na pana doktora Pavla Brejlu jsem se obrátila ve chvíli, kdy jsem chtěla vyřešit nepříjemné problémy, které nastaly po těžké autonehodě. Přestože mám již fobii z bílých plášťů, hned po prvním kontaktu s panem doktorem jsem se uklidnila a svěřila jsem se mu do jeho péče. Oceňuji profesionální, citlivý a obdivuhodně klidný přístup k těmto choulostivým problémům a zárověň i normální lidský zájem o pacienta. Pan doktor je sympatický,ohledupný a navíc sestřička milá a velmi vlídná.
Doporučuji všem, kteří trpí podobnými problémy, nebojte se a obraťte se na tuto proktologickou ambulanci a pana doktora Brejlu. Konečně budete mít pokoj a klid.

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý. Důvod: Příliš stručné argumenty k udělení nižšího hodnocení.

Dovoluji si připojit také názor konečně dokonale zdravé a šťastné maminky dvou dětí: pokud máte podobně nesnesitelně bolestivé a omezující potíže v této choulostivé oblasti a nevíte si rady,určitě se obraťte na pana doktora Brejlu. Moje potíže se ještě více zhoršily po druhém porodu, měla jsem silné bolesti a masivně jsem krvácela, někdy i několikrát denně, neustále jsem brala léky proti bolesti,také Detralex a jiné léky na žíly,všemožné i nemožné masti a čípky,různá projímadla, to vše marně po dobu více než jednoho roku a moje situace už byla opravdu zoufalá, byla jsem bledá troska neschopná běžných činností, chůzi nevyjímaje. Moje ošetřující lékařka v Plzni mi nenavrhovala stále žádné řešení. K panu doktorovi jsem poprvé přišla v květnu, absolvovala jsem několik zákroků a již od srpna je úplný konec mým "neřešitelným" potížím. Žádné léky na žíly, žádné léky na podporu peristaltiky střev, žádné samonaordinované léky proti bolesti ani žádná projímadla již neberu. A pan doktor Brejla o mě opravdu skvěle pečoval, mohla jsem mu kdykoli zavolat a obrátit se na něj o radu, vždy mě psychicky velmi podpořil a poradil. Velmi děkuji a děkuji i sestřičce.

Při hledání pomoci a k odhodlání navštívit opět dalšího lékaře mi velmi pomohla kladná hodnocení pana doktora zde. Po druhém porodu se mé potíže neuvěřitelně zhoršily, denně jsem měla po dobu jednoho roku bolesti a krvácení mě velmi omezovalo v mém běžném životě. V květnu jsem navštívila poprvé ordinaci pana doktora Brejly a již během srpna jsou mé potíže vyřešeny. Doporučuji pana doktora z tohoto důvodu a pak také proto,že vyšetřuje velmi opatrně a jemně.

Velmi profesionalni přístup, v klidu vysvětlí problematiku, navrhne řešení. I při tak choulostivém vyšetření probíhá vše tak, aby z toho neměl pacient(ka) psychickou újmu. Doporučuji.

Pana doktora Brejlu všem vřele doporučuji. Tři roky jsem trpěla píštělí v konečníkové krajině. Absolvovala jsem konzervativní léčbu i jeden operativní zákrok, neúspěšně. Už jsem se smiřovala s tím,že prožiji život s velkým omezením. Náhodně jsem se však dostala do péče pana doktora, který mě pořádně odoperoval a následně jsem, pod jeho dohledem, prošla pooperační péčí a léčbou. Dnes, po třech měsících, mohu zodpovědně říci,že mu DĚKUJI za možnost návratu do běžného života. Zákrok se zdařil výborně. Od pana doktora jsem se poprvé dozvěděla,že můj problém byl daleko složitější a komplikovanější.Svým přístupem si rychle získal mou důvěru. Vše mi vysvětlil. Ochotně a trpělivě zodpovídal mé laické dotazy. Oceňuji u něj otevřený a vstřícný přístup. Při kontrolních vyšetřeních jsem se necítila trapně a poníženě. Takže pokud budu muset řešit zdravotní problémy podobného rázu obracím se na MUDr. Pavla Brejlu a všem, kteří trpí podobnými nepříjemnostmi doporučuji udělat to samé.

Velmi dlouho jsem se klasické operaci hemeroidů vyhýbala, zkoušela všechno možné i nemožné.Nakonec jsem si na internetu našla pana doktora Brejlu.Přes mail jsem mu vypsala všechny svoje problémy. Za velmi krátkou dobu jsem obdržela jeho odpověď.Po několika dnech jsem navštívila jeho ordinaci v Praze na Národní třídě.Byl velmi milý, ochotný, všechno mi vysvětlil.On i jeho sestřička jsou přesně osoby, které pacient určitě ocení v tak delikátní situaci.Skončila jsem nakonec na klasické operaci, ale našla jsem k ní odvahu díky panu doktorovi a jeho přístupu ke mně.On mě osobně operoval a skutečně toho nelituji.Jediné čeho lituji, že jsem se o něm nedozvěděla již dříve a svoje trápení jsem si nezkrátila. Pacienti, kteří mají podobné potíže jistě ví o čem píši.Všem, kteří trpí těmito problémy ho vřele doporučuji.Je klidný, diskrétní a na vysoké profesionální úrovni.Moc a moc mu děkuji.

Pan doktor Brejla je pro mne ztělesněním všech superlativ jaké znám
Po klasické operaci hemorhoidů jsem trpěla bolestmi .Po zkušenostech z pooperačního průběhu jsem se bála navštívit lékaře.
Potíže mne však donutily i jednoho navštívit/mj. v jedné prestižní nemocnici v Praze/ a když pominu všechny nepříjemnosti s mým vyšetřením spojené, choval se pan doktor mírně řečeno neprofesionálně ne však proto, že mne podle jeho slov doporučil znovu operaci.
Ze zoufalství jsem hledala jiného proctologa . Na netu jsem našla několik kontaktů. Po zralé úvaze a po zkontaktování se s vybranými proktology jsem si však vybrala pana doktora Brejlu.Ten mi po "vylíčení " mých obtíží již po telefonu nabídl alternativní postup léčby, NE operaci. Vše mi vysvětlil, byl velmi vstřícný a řekla bych , že jeho trpělivost se mnou byla více než příkladná. Z obav jsem se ptala na všechno možné i nemožné. Ze zkušenosti s lékaři si dovolím tvrdit, že jiný lékař by moje otázky bral přinejmenším jako jeho zkoušení nebo nedůvěru v něho .Pan doktor Brejla zachoval klid .
Svým citlivým a chápajícím přístupem na mne zapůsobil tak, že jsem se svěřila do jeho péče.
A nelituji toho . Všem kdo má nějaké problémy v této oblasti jej doporučuji.
Lepšího proktologa nenajdete.
Jsem panu doktorovi i jeho sestřičce nesmírně vděčna.
Co je znamenité, je vzácné……………

Pana doktora Brejlu jsme dostali doporučeného od známých. Velmi dobré reference se do posledního bodu potvrdily. Jedná se o milého a laskavého člověka, jehož odborný záběr je obdivuhodný. I když jsem se pochopitelně léčby velice bála, cítila jsem se v rukách pana doktora bezpečně. Vše mi podrobně vysvětlil a vše bylo jak řekl. Neměla jsem v životě štěstí na lékaře a již jsem si myslela, že to asi tak má být. Nemusí, Dr.Brejla je fajn člověk a dobrý doktor. Doporučuji.
Helena Hroudová, Telč

K panu doktorovi jsem přišel do pražské ordinace po několika měsících bolestí a krvácení. nemohl jsem až vůbec sedět , a skori ani chodit. Bál jsem se doktor. Kolega v práci mi poradil doktora Brejlu. Po první návště jsem ale byl moc spokojený, doktor byl moc sympatický, trpělivě mi vše vysvětlil a odpověděl na všechny moje otázky hloupýho chlapa. Už tehdy ze me strach spadl,má zlatý ručičky, byl strašně šetrný. nyní mám již po léčbě, nic mi nění, všechny bolesti a trápení je pryč, prasklina v konečníku se zahojila a začínám znova žít. Moc doporučuju, doktor Brejla je fajn chlap a umí. Doporučuju ho i svým kamarádům. Je fakt dobrý.