Pavel Božek, chirurg Břeclav

MUDr. Pavel Božek

Uložit

Chirurg Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Národního odboje 12, Břeclav
Chirurgické ambulantní sdružení

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Chirurgické ambulantní sdružení Jiný

Mám s ordinací pana doktora vícenásobné zkušenosti. Byl jsem tam s naraženinama, lehkou zlomeninou prstu a i na chirurgické zákroky jako je vyřezávání cyst. Všem pana doktora doporučuji pro jeho klidný přístup, dobré vysvětlení problému a hlavně efektivní léčbu. Je jasně vidět, že se jedná o profesionála, který má mnohaleté zkušenosti. Tato ordinace je výbornou alternativou k návštěvě nemocnice i z důvodu bližší polohy pro mnoho lidí. Rentgen i malý operační sál jsou navíc přímo v budově, takže lze vše vyřešit na místě.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgické ambulantní sdružení Jiný

Nejlepší chirurg široko daleko. Vždy ochotný a vstřícný přístup a hlavně vždy vše vysvětlí. Doporučuji všem. V břeclavské nemocnici by se od něj mohla většina chirurgů učit!


A
Ověřeny pacient

Pan doktor je vynikající chirurg a svému oboru rozhodně rozumí, kdyby bylo více jako on i sestřička je perfektní!!!Všem rozhodně DOPORUČUJI jako odborníka a dobrého člověka, který své práci rozumí, já jsem nadmíru spokojená!


Ověřeny pacient

Dobrý den, musím pana doktora pochválit za velmi profesionální přístup. Jeho diagnózy jsou přesné a zodpovědné. Mám naražená žebra a přesto, že jsem na chirurgii v nemocnici říkal, že mi tam něco přeskakuje tak mi tam pan doktor Pochop ani nešáhl a ze snímku vyčetl, že žebra nejsou zlomena a naschledanou. Prostě kusovka. Dr. Božek si místo naražení nechal ukázat, prohmatal jej a hned konstatoval, že tam něco cítí a chce vidět rentgen. Jeden snímek mu stačil aby viděl a ukázal mi kde je žebro naštíplé. V nemocnici nepomohli ani snímky dva. Není to poprvé co jsem u pana doktora byl a s jeho jednáním jsem byl vždy spokojen.


J

I když hodnocení na lékaře nikdy nečtu, čirou náhodou jsem se dostala k názorům na MUDr. Božka. Zatím jsem lepšího chirurga nepoznala !!! Jak může někdo napsat ( pan Sedláček ) takový " blábol?"
MUDr. Božek je výborný chirurg, ochotný, tolerantní, vstřícný, navíc ještě lidský. Kdybych měla vyjmenovat všechny klady, nevejdou se mi sem. Chodí k němu celá naše rodina a nikdy jsem nezažila situaci, že by někoho odmítl, špatně ošetřil nebo nevyšel někomu vstříc. A věřte mi, že ( bohužel ) na chirurgii chodím dost často !!!! Kéž by byli všichni lékaři ( i tamější sestry ) takoví !!!
Celý personál se k pacientům chová velice slušně a s profesionalitou.
I když by byl člověk nejraději, kdyby chirurgické ošetření nepotřeboval, přesto Chirurgické sdružení Břeclav, Národního odboje 2 všem vřele doporučuji.


J

Chtěla bych odpovědět panu Marku Sedláčkovi, který napsal hodnocení za nějakou XX. Tahle nějaká XX musí být dost ťápnutá,když si to neumí napsat sama. Už to její sprosté vyjádření tady přede všemi na internetu je dost ubohé. No paní,podle toho,jak se vyjadřujete tady,tak to se asi neumíte vyjádřit srozumitelně ani u pana doktora a proto vás asi neposlal na rentgen.Protože,kdyby jste se uměla vyjadřovat,tak by k tomu nejspíš nedošlo. Jo a můžu vám říct,že jsem měle jednou narežení,2x zlomeninu a nikdy se mi nestalo,aby mě doktor neposlal na rentgen. Jo a tu jednu zlomeninu jsem měla starou 3dny, protože byl víkend a chtěla jsem jít právě tady k panu doktorovi o kterém si myslím, že je dost dobrý odborník a vy jste hloupá nána.


K

pan doktor je velice ochotný, příjemně vystupující, tolerantní, vždycky dokázal pomoct. Jsem s nám naprosto spokojená. Vřele doporučuji


T

Chodil jsem k nemu par let na opakovane zakroky. Nikdy jsem nemel problem a vzdy mi vysel vstric.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti