Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologie Plzeň s.r.o. Jiný

Dobrý den

Od 15.-20.11.2023 jsem byl hospitalizován na Interním oddělení JIP kardiologie PRIVAMED Plzeň.

Chtěl bych poděkovat panu MUDR. Bočkovi, všem lékařům, sestřičkám a veškerému personálu na oddělení za příkladnou péči, nadstandartní zájem a lidský přístup o mou osobu.

Byli vysoce profesionální, ochotní a usměvaví ke všem pacientům.

Miroslav P. – pokoj č. 322

Odbornik, professional na vysoke urovni. Pratelsky, prijemny pan doktor s velkym D. Hned pri prvni navsteve me pomohl a ted chodim pouze na kontroly. Josef K.

Profesionál a odborník. PH

Jsem naprosto spokojený. Více takových lékařů !!

Velmi dobrý a ohleduplný jinak řečeno kadet

Velmi lidský a příjemný přístup k nemocnému.

nejlepší

Kéž by všichni lékaři byli jako on!

Vysoká profesionalita, technické vybavení, lidský přístup. Mám za co děkovat.

Jelikož jsem dlouhá léta pracoval ve zdravotnictví a znám toto prostředí z pohledu lékařů, tak jsem měl i já možnost poznat toto prostředí z pohledu pozice pacienta. V listopadu roku 2008 po návštěvě soukromé ordinace MUDr. Pavla Bočka jsem byl doporučen na urgentní vyšetření koronografie.V ten samý den od návštěvy soukromé ordinace MUDr. Pavla Bočka a vyšetření v FN Plzeň jsem podstoupil urgentní operaci :trojitý koronární bypass. Návštěva ordinace MUDr. Pavla Bočka a skvělý operační tým kardiochirurgie v FN Plzeň mi zachránila život. To je asi ta ,, normální část". Žiji.
Podstatnější část je ale pro mne jakým spůsobem funguje celý tým soukromé ordinace MUDr. Pavla Bočka. Neuvěřitelně lidský, profesionální a hlavně plně integrární.Od převzetí holteru, zátěžových testů, sono vyšetření, EKG a samotnou návštěvu lékaře Vás dělí pouhé minutky.Žádné dlouhé čekání a prostoje. Na nic a nikoho nečekáte.Vše je připraveno a přesně naplánováno.
Za vším stojí plná profesionalita, nadstandartní zájem o pocienta a především lidský přístup MUDr. Pavla Bočka a jeho týmu.

Děkuji

Ladislav M.