Prim. MUDr. Patrik Vít

Chirurg Více

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

Chirurgické oddělení, Městská nemocnice
Vrchlického 1504, Dvůr Králové nad Labem

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

jsem byl s kylou krásná práce jizvu udělaly kolem pupíku aby nekazyla vzhled břicha zatím vpohodě slušné vystupování až na některé sestry protivné vše vpořadku

Špatný lékař by těžko mohl být 25 let primářem! Je to velice zkušený, vynikající lékař.

Pan Vít je velice chybý doktor. Zanechal vážné následky na několika našich příbuzných. V ŽÁDNÉM případě
bych se nenechal od něj ošetřit.

Toto je případ který se stal před více lety zpět ještě za totality. Do dnešní doby to stále nosím v sobě. Nyní to však musím odventilovat proto,že se divím,že pan Vít po tom všem ještě dělá primaře na chirurgii.
Toto je příběh mojí manželky.
Na chirurgii k panu Vítovi přivezli moji ženu po úraze pravé ruky v závodě TIBA,kde ji strojem byla zachycena a rozdrcena pravá část dlaně .Pan Vít po ohledání poskytl první pomoc tím,že neučinil nic jiného,než že sešil potrhanou dlaň a prsty na této ruce. Na následných kontrolách u něj si naříkala na stálé bolesti. Pan doktor konstatoval,že je to vše ještě čerstvé a proto to bolí.Prý - až to sroste,tak bolesti přejdou. Rány se zhojily,ale bolesti neustaly. Byla proto poslána panem Vítem na rozcvičování dlaně a prstů. Při rehabiltaci nevýslovně trpěla bolestí.Pan Vít konstatoval,že je to tím,že šlachy a svalovina jsou ztuhlé a musí tudíž poctivě rozcvičovat.Rehabilitační sestře se ale také nezdálo věčné naříkaní mojí manželky i když tržné a řezné rány byly zhojené. Poradila nám, ať zajedeme do Vysokého nad Jizerou, kde léčí úrazy ruky. Museli jsme se sami objednat a čekat až na nás přijde řada. Po výzvě jsem sám manželku na vyšetření do Vysokého odvezl.
Po vyšetření na ambulanci v nemocnici ve Vysokém a dotazu na pacientku,zda bylo panem Vítem u nás provedeno rentgenové vyšetření a odpovědi,že nikoliv,byl ihned proveden rentgen pravé ruky.
Na snímcích bylo zjištěno následující :
Zlomenina článků na dvou prstech a rozdrcený kloub na dalším prstu. Moc se tam divili kdo takto lajdácky neodborně léčil,bez základního vyšetření a to je použití rentgenu!! Nedivili se ani,že při rozcvičování moc trpěla. BYLO TO MUČENÍ !!
Ihned manželku objednali k operaci,kde napravovali to co ve Dvoře Králové bylo vinou neznalosti,nebo pohodlností zanedbáno. I když se zde snažili napravit co se dalo,následky má manželka v podobě dvou znetvořených a ochrnutých prstů DODNES!
PS : Já sám jsem po nějakém čase měl nastoupit na zdejší chirurgi pana Víta k operaci žlučníku,ale místo toho jsem jel do Hradce Králové na tak banální operaci, proto že jsem se bál.

dvakrat v červenci a několikrát v říjnu a listopadu jsem chopdil ke svmému doktoru a do Náchodské nemocnice s bolestma břicha a bylo mi zle každy den večer i ráno.měl jsem podezření na slepák a všichni mi to vyvraceli a v Náchodský nemocnici na mě kolikrát řvali už jna recepci a doktoři tam si určitě mysleli že simuluji a smáli se mi,.Ovšem poté sem jsem se dostal do Dvora na chíru k panu Vítovy. který mi tu mou myšlenku potvrdil o slepáku objednal mě na laparoskopii a za 14 dní jsem ji podstoupil.Díky panu primaři a jeho laparaskopii a díky hlavně hlavně taky panu doktorovy Vaňkovy se cítím opět lepe a bez bolestikdyž jsem měl nějake dotazy radi mi na ně oba dva odpověděli a celkově i jejich přístup byl daleko lepší než v Náchodské nemocnici takže doporučuji

Dobrý

řezník,kterému absolutně nezáleží na zdraví pacientů.jeho postupy,,vystupování a chování k pacientům je otřesné.doporučuji se tomuto takzvanému lékaři zdaleka vyhnout.byl sem na jeho oddělení hospitalizován 10 dní a během té doby tam zemřeli 3 lidé,12 jich podepsalo reverz,protože byli též velmi nespokojeni s jeho péčí a chovaním.

Vloni 1.5.2009 jsem musel,na pohotovost,do nemocnice,ve Dvoře Králové.,na pohotovosti mněl službu pan Mudr Vít Patrik.Při vyšetření,mne sdělil,že si mne tam nechají.Ležel jsem,na chirurgii 13.dní. Přišel jsem tam,za 5.minut dvanáct.Moc mne tam pomohli a dokonce zachránili můj život.S hospitalizací a z léčením jsem byl spokojený.Děkuji touto cestou,celému lékařskému kolektivu,pod vedením pana primaře Mudr Víta Patrika,za dobré a úspěšné léčení,po dobu,mé hospitalizace.S pozdravem a přáním hezkého dne. Rudolf Václav

Nebudu sáho dlouze rozepisovat své zdravotní problémy,které měl léčit pan Vít.Jedno vím zcela jistě.Jeho přístup a ošetření nejsou zrovna nejodbornější čili ani pro pacienta nejideálnější.Z jeho zákroku mám akorát psychické problémy a kdo ví,jaké další mne možná čekají.Je to jen můj subjektivní názor na tohoto člověka a nikomu ho nevnucuji.Pro mne existují v tomto oboru jiní a opravdoví odborníci.

Pan primař Vít má zlaté ruce a jsem mu vděčná, že tady ještě jsem. Co mi gynekologové zkazili, to on napravil.Po gynekologické operaci, kdy mi údajně vzali i apendix, jsem měla strašné bolesti v břiše a jen pan primař poznal, že tam slepáka vlastně stále mám a praskl. Pan primař Vít mě operoval a nebýt jeho zkušeností,umřela bych na to. Tak to sem píšu, aby si lidi uvědomili, jakého lékaře máme ve Dvoře. Díky pane primaři, že ziju.