Ordinace klinické psychologie
Lipňanská 3, Přerov

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

brý den,

pokud je zde někdo, kdo má zájem na objektivnějším hodnocení práce psychoterapeutů, pak doporučuji srovnání IP adres z nichž jsem já negativně hodnocen , s IP adresamí z nichž jedna moje klientka ( která u mne celkem byla 3x a posléze mou práci na serveru "Známý lékař.cz" hodnotila na dvou mých pracovištích 7x a kterou jsem jako první za cca 15 let své praxe úmyslně vyřadil z terapie) hodnotí také mé kolegy PhDr. Oldřicha Bajgera a PhDr. Svatopluka Morávka, u nichž byla také v terapii. Oba tyto psychoterapeuty považuji za své učitele, 100% profesionály a lidi na svých místech a nesmírně si jich vážím.

Přeji Vám vše dobré.

S úctou.
Mgr. Otto Zehnal

Dobrý den, pan Zehnal je velmi kvalitní psycholog, který umí pomoci.

Dobrý den všem, kdo mají chuť si přečístá pár mých řádků. Osobně se nepřikláním k tomu, že by měl být někdo hodnocen. Samotné hodnocení je založeno na spoustě rozličných faktorů, které ovlivňují v danný okamžik náš názor. Nicméně rád bych napsal, že si myslím, že pan Zehnal je velmi kvalitní psycholog, který má velmi bohaté jak teoretické, tak praktické vědomosti. Má velmi příjemnou ordinaci s kvalitním zázemím v malé vesnici zvané Penčice a taktéž ordinaci na profesionální úrovni v městě Hranice. V obou ordinací jsem zasedl a strávil, pro mne velmi důležité a přínosné sezení psychologické. Osobně jsem začal chodit do této ordinace s všestranými problémy, které se týkaly mne samostného, nefunkčního parnterského vztahu a s problémy v práci. Myslím si, že stejně tak, jak se loupe šlupka od pomeranče, se musely postupně krok za krokem postupně oddstraňovat vnitřní dogmata, bloky, problémy, neporozumnění, méněcennost. Vše šlo nejprve pomalu, krok za krokem. Každé sezení bylo jen nepatrným krokem, který jsem ze začátku sám nedokázal zhodnotit. Jak řekl Neil Armstrong: „Je to malý krok pro člověka, obrovský skok pro lidstvo.“ Moc bych přál každému, aby psychologická pomoct pana Zehnala byla přínosná pro každého alespoň tak, jako je pro mne.

Tento psychoterapeut mi po léta pomáhal procházet těžkými životními situacemi. Umožnil mi zbavit se mých obav a laskavě a trpělivě mě provedl až tam, kam bych se bez jeho podpory a péče nikdy nedostal. Díky němu se kvalita mého života zvýšila tak, jak jsem nikdy ani ve snu nedoufal. Otto, mockrát Vám děkuji! Pavel

Pana doktora znám již léta a jsem s ním velice spokojen. Příjemná komunikace, dokáže vyslechnout a poradit. Doporučuji.

absolutní nespokojenost,necítil jsme se v jeho přítomnosti dobře,nedokázal jsem se mu svěřit.Nepřesvědčil mě,že je psychoterapeut,spíše jen poradce.Z mé strany nedoporučuji

Pana magistra jsem požádala před lety o pomoc. Byla jsem velmi spokojená s přístupem, dialogem, prostředím, profesionalitou a hlavně pomocí.
Pan magistr okamžitě byl sice empatický, ale velmi ralistický. Vedl mně cestou tak, abych nakonec své problémy pochopila a řešila je sama.Odkázal mně m.j. na vždy dobrou a kvalitní literaturu, kde jsem také čerpala.
Mám pocit a věřím, že tomu tak je, že kdykoliv se mohu na pana magistra obrátit a vlastně funguje jako můj osobní lékař, což je pro mne ty roky velmi příjemné pocit. K tomuto mému pocitu pochopitelně dal základ pan magistr svým chováním a jednáním. Neřekl mně to, ale já to tak cítím.
Doporučuji.
Marcela Zárubová

absolutní nespokojenost. po dobu sezení jsem měla pocit, že mi nevěří, necítila jsem se v jeho přítomnosti dobře, natož abych se mu s něčím svěřovala. neuměl mě přesvědčit, takže sezení bylo plytké.z mé strany nedoporučuji. ale možná to byla jen má zkušenost a oboustranná nesympatie, protože známá je s ním spokojená.