tříštivá zlomenina zápěstí

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore,
prosím o radu. Začátkem prosince jsem podstoupila konzultaci ve Vysokém u MUDr.Kebrleho. Jsem po autonehodě a operaci zápěstí ve FNKV-tříštivá zlomenina 8.5.2015. Dále pro nehybnost odstraněny 2 šrouby 7/2015-zůstala destička a 4 šrouby. Nyní ruka stále nehybná, proto konzultace ve Vysokém co dále. Dle lékaře doporučeno -odstranění prox.řady karu,zde by došlo ke zlepšení postavení a mírnému zvýšení rozsahu pohybu. Pokud by se nepovedlo a ruka byla stále nehybná, tak zafixování "na tvrdo".Jizva je v tuto chvíli na dorzu tuhá, pohyb S-20-0 po RTG stp.synteze VISI 40st.Stále trpím bolestí a parestezii na palci. V tuto chvíli jsem objednaná na operaci ve Vysokém. Z důvodu obsazenosti až na konec května 2016. Je pro mě nepředstavitelné, "fungovat" do května s touto rukou-jedná se o pravou ruku. Prosím o radu,zda byste také řešil tento úraz takto. Moc děkuji!
Dobrý večer, je pro mě nesmírně obtížné zhodnotit Váš stav bez vyšetření a RTG dokumentace, ale z toho co píšete je asi jedinou možností postup navržený dr. Kebrlem. Operační řešení je asi nevyhnutelné,
Pro více je nutné se objednat spolu s RTG a CT dokumentací.
S pozdravem Zlatohlavý